2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

3. bebeğin mi? ne güzel. ben hemen hastaneye gitmek istemiyorum evde çeknek istiyorum ağrıları dayanılmayacak gibi değil ama sıklaşınca neler olur bilemem:)))) şimdi 10 dk bir kasılınca nefesim kesiliyor makata ve oraya baskı yapıyor ve terliyorum Rabbim yardım etsin dua et bana olur mu?

Bir de bir doğum hikayesinde okumuştum ayağını sıcak suya sokmak açılmayı hızlandırıyor diye, oturuyorsan deneyebilirsin.

Kizlar nstye bagli bekliorum su anda. Sancilar 5 dkda 1 . bana ilik dus aldirdilar, acilmaya
yardimci oluomus.Allahim hepimizi saglikla evlatlarimiza kavustursun

Kizlar nstye bagli bekliorum su anda. Sancilar 5 dkda 1 . bana ilik dus aldirdilar, acilmaya
yardimci oluomus.Allahim hepimizi saglikla evlatlarimiza kavustursun

Acilmam hala 2 cm. Hic uyumadim. neyseki sancilari agrili hissetmiyorum

3. bebeğin mi? ne güzel. ben hemen hastaneye gitmek istemiyorum evde çeknek istiyorum ağrıları dayanılmayacak gibi değil ama sıklaşınca neler olur bilemem:)))) şimdi 10 dk bir kasılınca nefesim kesiliyor makata ve oraya baskı yapıyor ve terliyorum Rabbim yardım etsin dua et bana olur mu?

Kizlarr dogurdunuzmu sabah gozumu bi actim yazdimlRinizi okuyunca som sok oldim.hadi bi avazda insallah..

gece ne aksiyonlu geçmiş. İnş. bebeklerinizi sağlıkla kucağnıza almıştırsınız kızlar. Rabbim kolaylıkkar versin. Bende aksiyonlu bir gece geçirdim. Hem ağrı, hem wc, hemde büyùk oğlum sayesinde. Şimdi planımda uyumak var. Bu arada doğurmayanda fazla kalmadı galiba. Benim oğlan dün gece vajinayı deldi sanki, kanalda yol aldı sanırım.

merve cumaya kadar doğmazsa benide çağırdı. Meltemcim haberdar et bizi meraktayıw. Bu arada nstye bağlamadılarmı?

Gunaydin arkadaslar gece neler olmus RABBIM yardimciniz olsun bnimde gece agrilarim oldu Keskin kiss sureli oldu bide gece peceteye wiki yesil mercimk tanesi buyuklugunde kan geldi ama akinti cok degildi devamida gelmedi nisanmidi bilmiyorum

canım senın neden sezeryan oldu ve sezaryanı onerıyormusun benımde olma ıhtımalım varda hazır senı bulmusken bılgı alayım dedım sezaryanda ılkte sutun gelmıyor dıyolar sendede oyle oldu mu ne kadar zamanda toparlandın

canım geç yazdım cvp kusura bakma.benim sezercik olma sebebi bir değil birçok neden var.doğum günü ani su boşalması ve bebegin kanala inmemesi.açılmamım fazla olmaması.çatımın dar olması.bebegin ultrasyonda 4 kg görünmesi.bu sebeblerden ötürü sni sancı falan istemedim direk genel anesteziyle oldum.korkma birşey olmaz.benim çatı darlığımı doğumdan 1 ay önce öğrendim ani sancım yükselince.ama bebegim erken olmaması için ilaç kullanmıştım.sezeryan olmaması için son ana kadar bekledim ama boşuna beklemişim oğlumu kucagıma alınca her sıkıntıyı unuttum.sezeryan olman gerektirecek durum varsa korkma kilo da verilir agrısıda geçer.benim aplam 2 çocugunuda sezeryanla doğurdu 1 yılda eski kilosuna döndü.önemli olan bebegin riske girmemesi.süt geliyor ama az.benim birkaç damla geldi ama gögüs ucum içe gömük oldugundan 3 gün emziremedim pompayla gögüs ucum çıktı.1 haftada toparlandım.ilk gün yoğun dikiş acım vardı sonra günden güne azaldı.hatta 3 gün bebegi kucagıma alırken ağrım olmuştu.drun verdiği ilaçlarla 4.gün hiç agrım kalmadı neredeyse.şuanda çok iyiyim.dogumdan sonra tartıldım 10 kg gitmişti. 23 kg almıştım kilo.şuan 8-9 kğ fazlam var süt olsun diye bazen çok yiyorum oda kilo yapıyor.ben pompa aldım halada fazla sütü sağıyorum.

Gunaydin arkadaslar gece neler olmus RABBIM yardimciniz olsun bnimde gece agrilarim oldu Keskin kiss sureli oldu bide gece peceteye wiki yesil mercimk tanesi buyuklugunde kan geldi ama akinti cok degildi devamida gelmedi nisanmidi bilmiyorum

Nişan olabilir canım, benim oğlumda damar damar gelmişti, ama devamda etmişti, bazılarının bir kere geliyor. Herkesin çok farklı, nişan gelse bende emin olucamda gelmiyor bir türlü...

X