2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Ya çok güzel taşlı bişey Burda pek belli olmuo ama cok güzel
Gıymesem mi acep hiç döndüğümde değiştireym

Ay cnm bnm parolu gönül rahatlığla iç mrk etme
Başını sar başörtüsüyle üzüldüm şimdi ya

Hafta bir peeling ve soda ile yıkamak iyi gelir
Sakın fondoten kullanma mecbursan pudra kullan
Deniz suyu çokkk iyi geliyor güneşlenmekte

ay kzilr ben 6da kalktim kalvkti ixin kalsdrdilr ardindan.ilac.saati...cimk.icin.gozrlirine.bakom.valla...kebdi.druma gidim.bakimne.dixek.bana..
deni.Sandaletlerin.guzel lwkelenmmn.kanamuami.dono.yoksa.uatmonki kuzum gezenti seni..yat dinlen.bride tatli kdrtailde.kendini.yorck.is yapma..
kizlr sivilce.icin.kremsiz.sabun.birde gulsuyuyla bol.bol silin cok ii

Arkadaşlar bişey sorucam yaa ikili testini özelde yaptıran varmı acaba fiyatı nekadar acaba üçlü taramanın fiyatını biliyomusunuz bide devlet hastaneleri yapmıyormuş doğrumu

günaydın kızlar:) ben 14. haftanın içindeyim, dün akşamdan beri bariz bir sekilde bebeğimin hareketlerini hissediyorum.. hatta gece oglum yanımda yattı korktu diye, gece karnıma vurdu cok korktum bisey olur diye ama sabah yine hissediyorum hareketleri şükür..sanki icimde dalgalanıyor gibi.. ilk gebeliğimde 17-18. haftada hissetmiştim.. sizde hisseden var mı merak ettim?

canım ya çok geçmiş olsun çok şükür bebeğin iyiyimiş dualarım seninle sen ve bebbeğin sağlıkla çıkın hastaneden inşallah

ben geldim..

bebeğim ERKEK miş..

canım hayırlı olsun kız istediğini biliyorum ama rabbim böyle uygun görmüş iki erkek anası olacaksın maşallah Allahım sağlık versin evlatlarına

esteryeacım canım yıpratma kendini şu test sonuçlarından sonra ne sağlıklı doğum yapanlar var hem daha kan sonucun bile çıkmamış dua ediyorum Allahım evlatlarımızı sağ salim eli yüzü düzgün kucağımıza almayı nasip etsin. yüreğini ferah tut.

gözün aydın cnaım maşallah kızına senınde ağrıların geçer inşallah annesi

beımde cumadan beri sol tarafımda bıcak saplanması gibi sancı vardı saniyelik gidip geliyordu.endişe ettim sonra pazar günü sağ tarafa geçti pazar günü de çok istifra ettım demekki geziyor benim ufaklık. gazımda ço0k ayrıca o da olabilir.

heeyy maşallah annesi iyiki bakmışsın yavruna Allahım sağlık versin

ay bende çok çirkinleştim suratım sivilce doldu ve alnımda da lekeler çıktı. makyaj zaten yapmazdım. şimdi renkli giyiniyorum bari korkunç görünmeyeyım renk gelsin azıcık. bana da söyleyın napalım yüzümüze. peeling yapıyorum ama iiyice dağılacak. çenem alnım kafamın içine kadar çıkacak nerdeyse ama vücudumda birşey yok.

bu arada kendimden de bahsedeyım azıcık. haftasonu yoktum sanal alemde iyi haberler kötü haberler yazılmış allah bize v evlatlarımıza sağlık versiiin diyorum günler akıp geçiyor sağlıkla geçsin inşşllah sonuna kadar..
benimde ağrım mı desem sancımmı desem tam anlamıyla bir ad koyamıyorum sol tarafımda bıçak saplanması gibi saniyelik süren hareketlenmeler vardı. pazar günü de sağa geçti. şimdi de sağ tarafımda bir dolgunluk hissi var. yumru şeklinde görünüyor. pazar günü de çok istifra ettim ne yediysem çıkardım hem de kaç kez. arada annesine tatil vermiş miniğim hatırlattı kendisini yıne. cumartesi randevum var bakalım doktorumuz ne diyecek bu arada kızlarr 59 olduuum göbeğim çıktıııııııııııııııııııııııııııııı: tey tey

Arkadaşlar bişey sorucam yaa ikili testini özelde yaptıran varmı acaba fiyatı nekadar acaba üçlü taramanın fiyatını biliyomusunuz bide devlet hastaneleri yapmıyormuş doğrumu

günaydın canım ben özel bi lab. yaptrıdım ama burası ucuz çok palaı fiyat verenlerde duydum. hangi şehirdesin. birde evet hastaneler yapmıyor sonuçlar direkt ankaraya gönderiliyormuş ben 90a yaptırdım üçlü -testte aynı fşyattı. ama burda 250 lerden bahsedidiğini hatırlıyorum yanlış değilsem. heryer farklı demekki

canım yeni bakabildim daha tmm o zaman dün geceyi sabah sabah etttim kaşıntıdan acıdan öldüm resmen bugün artık alırım bu ilacı çok saol canım

Günaydınlar; herkese iyi haflar dilerim.
cumartesi doktora gittik gördük parmak bebeğimizi
ikili testimizi yaptrıdık. boyuna posuna baktı
baştan popaya 5cm ense kalınlığı 1,4 çıktı kan testimizi de haftaya alıcaz
inşallah oda güzel çıkıcak. her şey yolunda çok şükür.
birde cinsiyetine baktı. tam emin olmamakla birlikte %51 kız dedi.
çok mutluyum kızzzlaaaaaarrrrrr
bir ay sonraya yani 6 temmuza rendavu verdi.

Cevabın için teşekkür ederim canım Ankaradayım ikili testi 70 e yaptırdım ama üçlüye 300den falan bahsediyorlar çok geldi bana

kızlar günaydın dün biraz karnım ağrıdı yani ağrı değilde böyle arada bi kramp gb bişi giriyo az önce baya kuvvetli oldu korktum sizde de olan varmı böyle eğer devam ederse gidicem doktora

Günaydınlar kızlar bugün kendinizi nasıl hissediyorsunuz...

Cevabın için teşekkür ederim canım Ankaradayım ikili testi 70 e yaptırdım ama üçlüye 300den falan bahsediyorlar çok geldi bana

oo evet çokmuş o da sadece kan alma değil mi? çok pahalı herşey canım ama doktorun yaptırmanı mı istedi. bazıları ikli est iyiyse yaptırmıyormuş. benim dr. da birşey demedi bakalım bu gittiğimizde söyler belki

kızlar günaydın dün biraz karnım ağrıdı yani ağrı değilde böyle arada bi kramp gb bişi giriyo az önce baya kuvvetli oldu korktum sizde de olan varmı böyle eğer devam ederse gidicem doktora

4-5 gün önce bende de kasık agrısı vardı ama benimki iki gün şiddetli ve rahatsız edecek kadar olmasa da ince ince sürekli agrıdı.. doktorum kendini cok mu yordun acaba falan dedi.. aslında dikkat ediyrdum ama öncesinde temizlik yapmıstım...kısa süreli ağrılar normal diye biliyorum içini rahat tutmaya çalış..

bende temizlik yaptım cnm ondanmı oldu diye düşünüyorum ama korkuyorumda

bu sabah bende göbek deliğimin biraz alt kısmında bişeyler hissettim sanki damar atıyodu ama çok değişikti ya eğer o bebişimin hareketiyse hissettim bendeee:)

günaydınnnnnnnn :)

doktordan geldikkk herşey yolunda benim vitaminsizlikten bitmiş olmam dışında.kemiklerim o yüzden tutulmuş.ilaç yazdı süt yoğurt ayran yemek içmek zorundasın dedi.veeee bebeğimm kızmışşşşşşşşşş :):)

hadii gözün aydııın prensesın geliyoorr

Hadi gözün aydııın Allah sağlıkla kucağına almayınasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…