2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Ayy o magnezyumun tadi bana ne igrenc geliyodu...kokmus sosis gibi. magn.ictimi gunu bitirmis sayiyodum..simdi ise dr bana daha vermedi...size ca. ve mg. verdiler mi...

merhaba kızlarr bebeğinin hareketlerini hissetmeye başlayan varmı ben dünden beri göbek deliğimin tam altında hareketler hissediyorum özellikle yan yattıgımda dahada cok hissediyorum cok tuhaf ve güzel bi duygu bu arada cemredeniz senin cok kanaman olmuştu doktorun sana hareket yasagı koymadımı benim cok şükür dışarı hıc kanamam olmadı ama ultrosonda kanama goruyor doktor surekli rapor veriyor bana sadece wcye kalkabılırsın diyor sen maşallah geziyorsun:44:

Son düzenleme:

Gülhann cnm sen de moralini bozma, inşallah geçer..bugün benim de biraz ağrılarım arttı. Geceleri ağrıdan asla uyuyamıyorum. Resmen ağlıyorum. Acaba normal mi bu 15. haftada? Senin haftan nedir Gülhan, hangi haftada ikinci kanama oldu.?

Allah yardımcın olsun canım ya niye ağrın varki daha önceden varmıydı sikayetin kanaman falan inşallah bebeğini sağlikli sihhatli alirsın kucağına

Sağol teşekkür ederim senay. Geldik şimdi allaha şükür bir sorun yokmuş KIZIMDA :) kız dedi cinsinetine :) ama ağrım devam ediyor. Dün misafir vardı yemek falan hazırladim dedim yat dinlen rahat ol dedi doktor. Ultrason ve kan idrar tahlili istedi. Kanım düşük çıktı kan hapı ve ağrı kesici yazdı. Çok mutluyum ağrım olmasına rağmen :)) 90 grammis 8 cm de boyumuz :)

Canim uzulmek icin erken daha kesin sonuc degil sonucta risk faktorundeymis...bol dua edelim..

bende caganda dr 10. Hafta bu erkek dedi..ben iki gun hungur hungur...ama cevrede dogan cocuklardan bir bir kotu haber alinca kendi kendime napiyorum ben dedim...

simdide ins. kiz istiyorum ama hic umudum yok. gercekten herseyin basi saglik....

Lavinia bu sabah gerçek hareketi ben de resmen hissettim; karnımın sağ tarafına konuşlanmış bizim velet, artık orasının şişkinliği belli oluyordu. Bu sabah yatağı toplarken pıt pıt resmen hareket etti. Eşim de hemen gaz sancısıdır diyerek bertaraf etti. Ama haftam 15 artık, normal değil mi?

canım bende böyle şeyler hissediyorum sanki karnımda baloncuklar patlıyor gibi, kalp atıyor gibi pıt pıt oluyor ama hissetmek için erken olabilir yazıyor bazı yerlerde ama ben zayıfım baya, karın yağı yani göbegı az olan kişiler hıssedebiliyor diye duymustum belki ondan dır diye o hareketlerın bebegım olduguna ınanıyorum ck şükür hissetmeye başladık gerçi 4 ayımız bitecek ama ben cinsiyetını hala ogrenemedim

Allah yardımcın olsun canım ya niye ağrın varki daha önceden varmıydı sikayetin kanaman falan inşallah bebeğini sağlikli sihhatli alirsın kucağına

Sağol teşekkür ederim senay. Geldik şimdi allaha şükür bir sorun yokmuş KIZIMDA :) kız dedi cinsinetine :) ama ağrım devam ediyor. Dün misafir vardı yemek falan hazırladim dedim yat dinlen rahat ol dedi doktor. Ultrason ve kan idrar tahlili istedi. Kanım düşük çıktı kan hapı ve ağrı kesici yazdı. Çok mutluyum ağrım olmasına rağmen :)) 90 grammis 8 cm de boyumuz :)

Esteryacım, derdinin ve stresinin ne büyük olduğunu anlıyorum. Kaç günden beri ben de ne uyuyabiliyorum ne de gülebiliyorum..Bende de tokso virüsü vardı. Doktorlar daha kazanılmış olduğu için problem yok dedi, ben de enfeksiyon bölümünden aldığım onayla bana verilen ilacı bile içmeyi bırakmıştım. Sonra bir daha test falan yaptırmanıza gerek yok dediler. Ben gene içim tatmin olmadı aynı testi ikinci defa aynı yere yaptırdım. Bu sefer şüpheli bağışıklık verdi . Dünyam başıma yıkıldı, bu virüs insan DNA'sını mahveden bir virüs; çocuğu kör edebilir ve zeka geriliğinden tut her şeye sebep olabilirmiş. Bana da doktorum 16. haftada amniyo, 20. haftada da kordosentez yapmamız mutlaka gerekecek dedi. Canım o kadar sıkkın ki..her gün ağlıyorum.. zaten amniyo hiç kolay bir şey değil, pek çok kişi bebeğini düşürdü bu test yüzünden..Şimdi İstanbul'a gidip tekrar testleri yaptıracağım birkaç yere daha..bakalım ne çıkacak..

O ikili test bazen çok hatalar veriyor..her usg çok iyi ve net ölçüm yapamıyor, lütfen üzülme..Kardeşime de aynısı söylemişlerdi. Ama inan hiçbir şey çıkmadı.. Lütfen müsterih ol..

Öyle ya :) Allah sağlık sıhhat versin arkadaşım.. aslında ben de bayaa göbekliydim hamilelikten önce..boyum1.72 ama kilomu sorsan tam 68 idim. doktor sen çok besilisin diye hiçbir ilaç bile vermedi..ama nedense kusmalarla tam 4 kilo kaybettim. Göbeğim gene kaybolmadı ama ben de bugün kesin hissettim..buna inanıyorum..:)

Morirse Cnm bnm kanamam 12.haftada oldu ikincisi sen mutlaka moralini yüksek tutmalısın ins testleri tekrar yaptırdığında ne amniyosentez ne de kordosenteze gerek kalır cnm

amin canım gerçekten maşallahın varmış benim boyumda 172 bende 60 filandım bulantılarla 57 dustum hala 57 olarak gıdıyorum henuz kilo alamadım ama 7-8 haftalarda sırt ust yatınca karnımın yanlarında iki dag ortada bır oyuk olusuyordu kemiklerim cıkıyordu resmen ultrosan filan gırerken sedyeye yatınca utanıyordum doktordan bende kendımde tek fark olarak onu farkettım sırt ustu yatınca artık karnım oyle olmuyor demekki gobekde biraz ilerleme var

Morirse Cnm bnm kanamam 12.haftada oldu ikincisi sen mutlaka moralini yüksek tutmalısın ins testleri tekrar yaptırdığında ne amniyosentez ne de kordosenteze gerek kalır cnm

İnşallah arkadaşım, açıkcası tek dileğim bu; içimde gene iyi bir umut var,öyle sanki iyi sonuç alacakmış gibi gittiğimi düşünüyorum.. aslında ben hep iyimser bir insanım ama bu hamilelik insanı böyle duygusal,endişeli ve korkak yapıyor..

Öyle lavinia valla eşim bile artık zayıflaman gerekiyor, sen bu gidişle hamilelikte 150 kilo olursun diyordu. Ama beden 25'ten sonra çok kilo alıyormuş. Ben artık 30'lu yaşlardayım, kilo verme işi daha zorlaştı. Neyse ki 4 kilo eksik şimdi..:) ben de dedğin gibi yatınca sağ taraftaki şişliği hissediyorum, hatta elimle değince üstü acıyor da.. ama ben de cinsiyeti öğrenmedim, sağlıklı olsun da arkadaşım zira hiçbir şey istemem..

canım olsun sıkma kendini 68 iken cokmus ama 64 olmussun oda normal aslında boyun var cunku kaldırır vucudun benimde 64 oldugum oldu okdarda kotu degıl yanı sadece cok fazla almamaya dikkat et yeter bence canım bizim senle herşeyimiz aynı gıdıyor galiba bende hala progestoron kullanıyorum benimde lekelenmem 1 kez oldu ama benım doktorum da ultrosana gırınce içerde kanama var dıyor hatta gecen hafta sonu yatırdı serum fılan verdı kasılmada varmış cunku ne bıleyım ya kasık agrım fılan cok oluyor benımde bazen dayanılmaz bı agrım oluyor canım inşallah duzelırız bebeklerımızın saglıgı ıyı olsunda benım pztrsı kontorulm var ınşallah ogrenırım cınsıyetını ve su kanama kasılmada bıtmıstır ınsallah

Evet lavinia çok dikkat et sen de, asla eğilme ve ani hareketler yapma. Bir şey alacaksan bile yerden çömelerek al..ben nasıl sınırlı yaşıyorum artık bir bilsen, ödüm kopuyor kanama olacak diye..kasılma çok kötü, bir anda adet sancısından daha beter bir sancı giriyor karnıma.acaba bu haftamızla mı alakalı bilemiyorum. en çok da gece ağrıyor..

selam arkadaşlar nasılsınız benim bulantılar biras hafifledi bulantı yüzünden folik asiti 2 hafta erken bırakmak zorunda kaldım. Birde midem bulandığında havuç yiyorum ben bulantımı alıyor denemek isteyen olur belki...

bissürü şey begendim unnoda'da butikbebede falan sepete attım attım attım hepsi unisexti ödicektim tam vazgeçtim 14üne kadaar bekliyip cinsiyeti öğrensem sonra alsam daha mantıklı olur dedimmm

bissürü şey begendim unnoda'da butikbebede falan sepete attım attım attım hepsi unisexti ödicektim tam vazgeçtim 14üne kadaar bekliyip cinsiyeti öğrensem sonra alsam daha mantıklı olur dedimmm

Bende çok şey beğendim orada süper şeyler var di mi))
Ama sadece bakabiliyorum alamıyorum

Eşim acından öldü yazık
Dışarı geldik ne yicem bilmiyorum açım ama midm öyle kötü ki
Etsiz hamur işi ya da salataya abancam gene;((

Şaşırdım :) iyi yapmışsın cnm öğrenince alırsın

Bu arada 2-3 sene önce arka dişilerimden birine kanal tedavisi
yaptırmıştım inanılmaz agrıoo
Yeni dişçimi aramıştım ilk agrıdıgı zmnlarda
Mümkün değil sinirleri alınmış diş ağrımamalı dedi
Sinirlerden birini unutmuş heralde salak kadınnn ..!
Belayı kendime çekiyorum
Bügünde cok ağrımaya başladı aslına gece uykumda bile hissettim hep ağrısını
Napcam ben şimdiiiiiii....?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…