2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Cevap icin cok saol essela ucak biletleri cok pahaliydi anca donus icin olabildik :KK43: mecburen otobuse kaldik gidicegimiz otobus koltuklari cok genis ve rahata benziyor, 6 saatlik yolculukta bile saftim kaymis oluyor genelde, doktoruma sordum yani kisa yolculuklari tavsiye ediyorum dedi bana, hicbiseyin garantisini veremeyiz falan dedi :KK43: kafam cok karisik..

Baska yolculuk yapan arkadaslar varsa yorumlarinizi bekliyorum

herkese merhabalar
endişeni görünce yazmak istedim bende 19 mayıs tatilinde okulla geziye gittim çanakkale istanbul 12 saat yolculuk 12 saat de dönüş 24 saat ayrıca 3 gün boyunca sabah 8de gezmeye başlayıp akşam 10 kadar gezdik çok şükür bişey olmadı doktorum zaten söylemişti için rahat olsun

Cnm sen yinede dikkatli olllll
O sanırım o an yüzü bize donuktu ana Dr dedi bacaklarını acımıo hiç dedi

tamamm canımmm beyazıtta okul ist üni varsa orda olay vardır hiç bitmiyo dertleri zaten hep bi eylem var alıştım onada:KK9:uuf yinemi ya diyip geçip gidiyoruz:KK9:
benimkide öyleydi işte heryeri oynuyo sanki bacaklarda tık yok bi an kıpırdattı ondada çıkıntı gördüm beklicez artık en azından sana bi ihtimal vermişler bende o da yok :)

Son düzenleme:
Kızlar kendi Dr m beni kabul etmedi..!
Dun eşim aradı bugun 60 tan hastam var cok beklersiniz dedi telde..!
Bende gecen hafta gittiğim demet Hn a gidiyorum şuan..
Dun aradık kadını hemen gelin dedi
Dr um durumumu acil bulmuomuş ahmet Yılmaz yani
Bırakıyorum onu..!
Gelince yazıcam size
Hala kanamam var koyulastı ama..

Yazdığın yazıyı nasıl bi çırpıda heyecanla okudum anlatamam.Olayın içindeyim gibi.Cumhuriyet caddesinide çok iyi bildiğimden=((
Eşinin rahat tavırlarına sinirlenenlerden biride benimdir.O yüzden seni çok iyi anlıyorum.
ısrar etmeyen aşırı uysal ,sinir bozucu derecede sesi çıkmayan biridir.Ve bu benim gibi canı tez atak birini çok gıcık ediyor!
Bende kendileriyle tartıştığımda karnım a öyle kramplar giriyor ki,şişiyo şişiyo şişiyo karnım.
Sonra kendi kendime kızıyorum gerildiğim için.Bence bu gerginliğinden kaynaklıdır tabi Allah bilir.
Dr'una ağız burun dalasım geldi.Bende şikayet var.com a falan her yere yaz yorum olarak kimse sinin yaşadığın mağdurluğu yaşamasın.
Yazacak yorumum çok var da bu oram müsait değil!
Demek k dr ların gerçek yüzünü görmek için kötü bir olay yaşamamız gerekiyor bu bunu anlatıyor yani!
Neyse canım sen zaten Demet hanım çok sevmiştin.Bak bebiişin nasibi onaymış=)
Daha yazacağım çok şey var da burda kızların kafasını şişirmiim özelden yazarım.
Tekrar geçmiş olsun diyorum tüm kalbimden.Kimse böyle şeyler yaşamaz inşallah bir daha.

yok tatlıım yaa okula gidiyorum mecbur yani.dünde abimi görmeye gittim zaten işim olmaz yoksa eylemde orda burda canımı sokakta bulmadım ben:KK9:

ahahah hergün bi bahanemiz var :KK9:

şaşa şaka gez tabi keşke iyi olsak cebimiz de ful dolu olsa da tam gün gezip tozup alışveriş yapsak bana uyar yani :KK1:

ahahah hergün bi bahanemiz var :KK9:

şaşa şaka gez tabi keşke iyi olsak cebimiz de ful dolu olsa da tam gün gezip tozup alışveriş yapsak bana uyar yani :KK1:

kız ne gezmesi ahahah:KK9:
amele gibi okula gidiyorum bu sıcakta finallerim başlicak 1 kere derse girmedim elimde not yok hiçbişey yok milletten not toplamaya gidiyorum.bunun için hiç çıkmıyım evden daha iyi ama napıcan mecbuuuurr :KK9:

amele gibi okula gidiyorum bu sıcakta finallerim başlicak 1 kere derse girmedim elimde not yok hiçbişey yok milletten not toplamaya gidiyorum.bunun için hiç çıkmıyım evden daha iyi ama napıcan mecbuuuurr :KK9:

ne çektin be gizem adın çıkmış dokuza inmez sekize

sen de haklısın naaapcan mecbuurr :KK52:

canlarım;
sizlere uzun uzun yazamadım..
yaşadıklarım kabus gibiydi..
oncelikle bnm ve yavrum için dua eden etmeyen benim için uzulen tummm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim
Allah hepinizden razı olsun.. meleklerimizle bir omur mutlu kılsın..
drdan geldik sagolsun kadın hemen aldı .. ve cok ılgılendı herseyine baktı yavrumun
hemen kalbini dinlettii... yaşadıklarımızı şaşkınlıkla dinledi..
önemsenmek kendimi iyi hissettirdi.. acıyan ve kanayan ruhum biraz kabuk bagladı.
yaşadıklarımı anlatmak istiyorum;

böyle işte kızlar...

ayy canım benim ya...ne kadar büyük bişey atlatmışsın..allahtan bebeğine bişey olmamış..maşalalh ne kadar dirayetli bir bebek olucak:nazar::nazar::nazar:

günlerdir yoktum bursaya gitmiştim annemlerin yanına $282899_10151440486725811_752041288_n.jpg dün aksam sonunda evimize donduk oglumla. bol bol dinlendim cok iyi oldu.. ama uzun muddettir giremediğimden geçmiş cok birikmişti o yuzden okuyamadım nolur kusuruma bakmayın umarım hepiniz iyisinizdir..

vee perşembe gecesi oğlumla beraber diğer bebişi görmeye gttik bursada kadın dogumcu olan akrabamıza. bebeğin saglıgı sıhhati gayet iyiydi ve bebeğim annesini merak ettirmemek için bir güzel actı bacaklarını gösterdi. ikinci bebişimizde erkekmiş. umarım erken öğrendiğim için bir yanılgı olmaz dyorum. olsada farketmez bir oglum var ama acele edip girişteki ankete erkek diye oy verdimde endişem ondan:))))

çok geçmiş olsun canım geçmişi okuyamamıstım ama son sayfadaki mesajlardan tesadüfen birşey oldugunu görünce yazdıgın cevaplardan bularak okudum. çok çok üzüldüm geçmiş olsun canım. neyseki şu an iyiymişssin canım ya dikkat et kendine..

nerde oturuyosun canım eminönü'de var alıp gönderiyimmi gitcemde birazdan :)

sırtımı bu ben anlamadım kuşummm sırtını dönmüş sankiiii veleett:KK9:

ayyy canım Allah razı olsun az önce internetten sipariş verdim zor buldum. ya bilseydim eminönünde var olduğunu çoktan gelip alırdım arnavutköyde oturuyorum. çok sağol valla düşünmen yeter. bakalım siparişte sıkıntı olursa gelir alırım. kesin var dimi oralarda???

herkese merhabalar
endişeni görünce yazmak istedim bende 19 mayıs tatilinde okulla geziye gittim çanakkale istanbul 12 saat yolculuk 12 saat de dönüş 24 saat ayrıca 3 gün boyunca sabah 8de gezmeye başlayıp akşam 10 kadar gezdik çok şükür bişey olmadı doktorum zaten söylemişti için rahat olsun

Cok saol olvidos cevabin icin, benim yolculugum da seninki kadar surucek, insallah bende sorunsuz bir yolculuk geciririm :)

ya kızlar benim karnım ağrıyor kalkarken filan acaba griple alakalı birşey midir ki korkuyorum da bebeğime birşey olduysa diye ama çok sükür ne kanama var ne lekelenme

Evet evet.Bende kabızlık yok ama mısır yiyince baya cırcır oluyorum.Çok da seviyorum.
Neyse ki hamilelikte sevdiğim birşeyi buldum=))

Şanslısın gene,dışardaközlenmiş satıyorlar sahillerde.Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama canım.
Ayrıca salçalı ve et türevi yemek yazmadığın sürece bende sorun yok istediğini yaz=)
Onlar çok midemi bulandırıyooo halaaaaaaaa

rahatsız olmamana sevindim canım yoksa üzülürdüm. ya ben çok gelemiyorum o taraflara eşime sordum kaç kere eminönünde olur diye tahmin ediyodum. oda aradı çok ama bulamadı kısmet ama aşırı istiyo canım öyle böyle değil yani. sipariş verdim gelmezse bu akşam çıkıp bütün sahil kenarlarını dolanacam:))

rahatsız olmamana sevindim canım yoksa üzülürdüm. ya ben çok gelemiyorum o taraflara eşime sordum kaç kere eminönünde olur diye tahmin ediyodum. oda aradı çok ama bulamadı kısmet ama aşırı istiyo canım öyle böyle değil yani. sipariş verdim gelmezse bu akşam çıkıp bütün sahil kenarlarını dolanacam:))

Ne güzel ya.
Keşke benim de canım birşeyler çekse pofff.
Anca bulantı bulantı.Daraldım!
Dr 14. haftaya kadr sabret dedi.14.haftadan sonra geçse bari.

Bi de yeni moda çıktı gene eşimin tarafı:
"sen hiç çocuğu besleyemiyorsun sen hiç çocuğu besleyemiyorsun"
Ya ben bayılıyorum sanki yemek yememeye kusmaya ,nefesim kesilmesine.
Ben istemez miyim ya.Zaten gerginim bi de bu psikolojik baskı sinir etti.
Cahil insanlar,takmamam lazım ama olmuyor.Abuk sabuk şeyleri takarken bu cümleleri nasıl duymazdan geleyim.

Son düzenleme:
ya kızlar benim karnım ağrıyor kalkarken filan acaba griple alakalı birşey midir ki korkuyorum da bebeğime birşey olduysa diye ama çok sükür ne kanama var ne lekelenme

Ben de 1 haftadır griptim ve öksürüp, hapşırırken ve yatıp, kalkarken karnım çok garip bir şekilde acıyor, ağrıyordu.
Bugün doktora gittiğimde bebek yan yattığı için kasları daha çok gerdiğini, bu pozisyonda çok acı olabileceğini söyledi.
Fazla ayakta kalma, uzun yürüyüş ve ani hareketlerden kaçının dedi. Siz de endişe etmeyin diye yazmak istedim.
Belki Sizinde bebeğinizin pozisyonundan kaynaklanıyordur.
Geçmiş olsun.

Ne güzel ya.
Keşke benim de canım birşeyler çekse pofff.
Anca bulantı bulantı.Daraldım!
Dr 14. haftaya kadr sabret dedi.14.haftadan sonra geçse bari.

Bi de yeni moda çıktı gene eşimin tarafı:
"sen hiç çocuğu besleyemiyorsun sen hiç çocuğu besleyemiyorsun"
Ya ben bayılıyorum sanki yemek yememeye kusmaya ,nefesim kesilmesine.
Ben istemez miyim ya.Zaten gerginim bi de bu psikolojik baskı sinir etti.
Cahil insanlar,takmamam lazım ama olmuyor.Abuk sabuk şeyleri takarken bu cümleleri nasıl duymazdan geleyim.

canım inşallah kısa zamanda atlatırsın. bende zayıfım biraz önceki bebeğimi kaybettiğimde banada hep öyle söylüyolardı 'sen bişey yemiyosun bebek beslenemiyo o yüzden öldü. bu hamileliğim içinde sürekli arayıp kaynanam yemek ye bişey ye bak bu da önceki gibi olur ' yani bu laflar insanı daha çok strese sokmaktan başka bi işe yaramıyo. yiyebilsek zaten bayıla bayıla yeriz elden gelen bişey değilki. ben artık hiiiç takmıyorum tamam tamam deyip geçiyorum. sende umursamamaktan başka ne yapabilirsin ki. boşver az kaldı geçicek bu sıkıntılı zamanların. dua et kısa zamanda geçer inşallah

gizem sen ne okuyosunki kız....birde sen dün o halde beşiktaşa nasıl gittin ya...
bu sırada kızlar güneş kremi olrak tatile gidince kullanmak için hangisini almalıyım bir fikriniz var mı??? ya da dra danışananız...

Kızlar bu arada karnında tüylenme olan varmi ben esmer olduğum için birazda İrsi tüylu bi yapim var ve dr a giderken filan rahatsız oluyorum acaba agda ile alsam di ne dersiniz şekil a da gözükütgü gibi :KK1:

Eklentiler

• $IMG_20130603_152616.jpg
    $IMG_20130603_152616.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar bu arada karnında tüylenme olan varmi ben esmer olduğum için birazda İrsi tüylu bi yapim var ve dr a giderken filan rahatsız oluyorum acaba agda ile alsam di ne dersiniz şekil a da gözükütgü gibi :KK1:

:KK9::KK9:yaşasın tek ben değilmişim..normalde ben beyaz tenliyim ve hiç yoktu göbeğimde..dün akşam eşim diyoki bu gidişte sen le benim tüylerim yarışacak..çok tüylendim ben ya...

X