2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ya 13. haftada fln cogunlukla artık çıkıntı fln kalmıo ..
en bugüne dek hep oyle gordum . nub topıgınede bak ıstersen...
sınır oluyorum bu dr ların ketumlugune ya tahmını soyle ıstee
boğazına yapışıp aa kız dedın erkek cıktı dıycek halımız yok ztn dıosun tahmınımceee kız yada tahmınımce erkek dıye
bak yıne sınırlendım.. offf
13... haftadasın yanı ...

sakin ol hayatım :):)

ya arkadaşlar yazmam doğru mu bilmiyorum inşallah kimse rahatsız olmaz. benim canım hamileliğimin başından beri kestane çekiyo ne yapacağım ben yok ki.

ya 13. haftada fln cogunlukla artık çıkıntı fln kalmıo ..
en bugüne dek hep oyle gordum . nub topıgınede bak ıstersen...
sınır oluyorum bu dr ların ketumlugune ya tahmını soyle ıstee
boğazına yapışıp aa kız dedın erkek cıktı dıycek halımız yok ztn dıosun tahmınımceee kız yada tahmınımce erkek dıye
bak yıne sınırlendım.. offf
13... haftadasın yanı ...

ayyy kendi kendinle savaşma cemrecim ne bu sinir :KK9: boşveerrr ille adamı merakta bırakacaklar işte :KK1:
ben bugün dr.a daha baştan yatmadan bak ya söylersin ya da söylersin yoksa açmıyom dicemm:KK52:

selam kızlar. hergün topiği okuyorum ama pek aktif olamıyorum burda malesef. biz de geçtiğimiz cumartesi günü doktora gittik. ikili testi yaptırdık sonuçları haftaya alıcaz. doktor ense kalınlığını ölçtü 1,5 millimmiş. doktor iyi olduğunu söyledi. cinsiyeti belli olur mu dedim. bakalım bi dedi ve erkeğe benzetti. büyük ihtimalle erkek ama kesin demiyorum gene dedi. 1 ay sonraya tekrar çağırdı.
bi de dün gece saat dört gibi uyandım ve kasıklarımda pıt pıt pıt bebeğin oynadığını hissettim. sabahtan beri de ara ara aynı yerde aynı his var. şuan bunları yazarken de hissediyorum miniğimi :KK16: o olduğundan eminim kızlar bağırsak hareketi falan değil bu. :nazar: aklım fikrim onda ama onu hissedebilmek daha iyi hissettirdi kendimi. çünkü ben ne bulantı ne kusma hiç bi belirti yaşamadım. bi tek göbeğim çıktı. ama ben burdayım anne diyor meleğim bana :KK16:

ve hep orda olsun bebeğin inşallah.. ta ki 6 a sonra kolllarına konana kadar..
ne güzel hissediyorsun bebeğini..
Allaha a emanet inşallah cnm..

kızlar kaç saattir bir oda süpürüp bir oturuyorum buraya sırayla bitiriyim dedim
birden hepsini yapınca dayanamıyorum kalbim güm güm çarpıyo çok çabuk yoruluyorum
az önce de koliden çıkarıp buzdolabına koyyim şu sodaları dedim hooop elimden kaydı biri :KK53: tuzla buz
iş açtım başıma ooooyyy oyyy :KK35:

buyuk gecmis olsun allahim bi daha da yasatmasin sana boyle korku. guzel haberlerini bekliyorum. sayisi varmiydi bilmiyorum ama bir dua da ben okudum. dualarim tum hamisler tum bebisler icin.

ya arkadaşlar yazmam doğru mu bilmiyorum inşallah kimse rahatsız olmaz. benim canım hamileliğimin başından beri kestane çekiyo ne yapacağım ben yok ki.

nerde oturuyosun canım eminönü'de var alıp gönderiyimmi gitcemde birazdan :)

sırtımı bu ben anlamadım kuşummm sırtını dönmüş sankiiii veleett:KK9:

Ben de mi bir gariplik var bilmiyorum; ancak benim bilgisayarımda maalesef yüklenen fotoğraflarınız açılmıyor. O nedenle maalesef yorum da yapamıyorum.:emir_bebek:

Son düzenleme:
bende çok severim cnm bende kabızlık çekiyorum yiyeyim bawri kayısı iyi gelir dediler yemekten içim dışıma çıktı ama bi faydası olmadı :KK43:(

Evet evet.Bende kabızlık yok ama mısır yiyince baya cırcır oluyorum.Çok da seviyorum.
Neyse ki hamilelikte sevdiğim birşeyi buldum=))
Şanslısın gene,dışardaközlenmiş satıyorlar sahillerde.Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama canım.
Ayrıca salçalı ve et türevi yemek yazmadığın sürece bende sorun yok istediğini yaz=)
Onlar çok midemi bulandırıyooo halaaaaaaaa

X