2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
eşim allaha sükür kıla tüye pek takmıyo ama o da dalga geçiyor bende rahatsız oluyorum ister istemez ne yapicaz biz ya :KK1:

aman sakın almaa sonra daha kötü çıkar sert sert daha sonra hep almak zorunda kalırsın boşver benımde fazlalaştı göbeğimde doktor onu farketmiyordur bile neler görüyor onlar alışkııındır.

haklısın canım ama tv de mankenlerin vücudunu gördükçe acaba eşim rahatsız oluyor mudur diyorum içimden ama benim için önemli değil diyor yüzümde filan var onlari alıyorum mecburen

onlar bakımdan cıkmıyor kii:KK1::KK1: ben de aynıyım kaş bıyık ne ararsan var. ev temizliği için bayan çağırmıştım ev parladı mis gibi. içim açılıyor. şimdi sıra bende kendimi bakıma götürücem. sonra çok daha iyi hissederim kendimi. ama sen kesinlikle göbişteki tüyleri alma gelecekte başına bela olur. hormonlarımız çok değişti hamilelikte belki de sonradan dökülürler

valla kız yada erkek olsun diye bi ısrarım yok ama merak işte bende çok merak ediyoruumm :)
14 haziranda randevum gel bakarız dedi ama biraz daha erteler haziran sonu giderim diyorum bi aksilik olmazsa gidip öğrenememek daha kötü çünkü.herkes arıyo soruyo belli oldumu oldumu yok diyorum sıkıldım millete belli değil demekten:KK1:

Bizimde iki tarafda da ilk torun olacak inşallah, herkes merak ediyor ve soruyor. Tahminler rüyalar hava da uçuyor.
E alışveriş de yapamıyoruz ki böyle. Napalım sabırsızlıkla bekliyoruz.

ya 13. haftada fln cogunlukla artık çıkıntı fln kalmıo ..
en bugüne dek hep oyle gordum . nub topıgınede bak ıstersen...
sınır oluyorum bu dr ların ketumlugune ya tahmını soyle ıstee
boğazına yapışıp aa kız dedın erkek cıktı dıycek halımız yok ztn dıosun tahmınımceee kız yada tahmınımce erkek dıye
bak yıne sınırlendım.. offf
13... haftadasın yanı ...

:)) bende öyle düşünüyorum canım ya, ihtimale razıyım ben dedim, ben razı değilim ama dedi. Haftaya bida gidicem bakalım.

:KK9::KK9:yaşasın tek ben değilmişim..normalde ben beyaz tenliyim ve hiç yoktu göbeğimde..dün akşam eşim diyoki bu gidişte sen le benim tüylerim yarışacak..çok tüylendim ben ya...

Ay bende bende varim :) zaten tuylu olan gobegim daha da tuylendi, 2 hafta sonra tatile gitcem alip almamakta cok karasizim normalde her yaz aliyordum.. Aslinda uzaktan cok belli olmuyor ama ben takikimm bu kila tüyee

canım inşallah kısa zamanda atlatırsın. bende zayıfım biraz önceki bebeğimi kaybettiğimde banada hep öyle söylüyolardı 'sen bişey yemiyosun bebek beslenemiyo o yüzden öldü. bu hamileliğim içinde sürekli arayıp kaynanam yemek ye bişey ye bak bu da önceki gibi olur ' yani bu laflar insanı daha çok strese sokmaktan başka bi işe yaramıyo. yiyebilsek zaten bayıla bayıla yeriz elden gelen bişey değilki. ben artık hiiiç takmıyorum tamam tamam deyip geçiyorum. sende umursamamaktan başka ne yapabilirsin ki. boşver az kaldı geçicek bu sıkıntılı zamanların. dua et kısa zamanda geçer inşallah

Hiç ya.
Söylenecek laf mı şimdi.
Çok sinir oluyorum bana öyle dediklerinde.Sanki keyfimden.
Bi de saymıyorlar mı şunu ye bunu ye diye.
Saymayın bakın çok kötü oluyorum midem daha da bulanıyor dedikçe inadına gibi" aaa böyle olurmu şunu şunu da yemen lazım" diye üstüme geldikçe geliyorlar.
Bi gün üstlerine kusayım da görsünler günlerini di mi??Yoksa susmayacaklar.Bu kadar mı halden anlamazlar ya

gizem sen ne okuyosunki kız....birde sen dün o halde beşiktaşa nasıl gittin ya...
bu sırada kızlar güneş kremi olrak tatile gidince kullanmak için hangisini almalıyım bir fikriniz var mı??? ya da dra danışananız...

Ben La roche'un ürünlerini kullanıyorum biraz pahalı ama kozmetik değil dermokozmetik olduğu için çok iyi.
Kimyasal içeriği az.
Eczanelerde bulabilirsin.

papatyaaa.. msjını aldım ama cvp yazamıyorum başka bı arkadaşa yazmıştım..

kızlar bugun ılk kez yemek yaptım.. domateslı makarna .. oğlumla oturup yedık . kahvaltımızıda cok ıyı yaptık
oğluma hala ben yedırıyorum maalesefff.. artık okulda ogrenıcek mecbur..
aslında kendısı cok güzel yıyoor ama ılla sen yedır yoruluyorum dıyor.
başka hangı salçasız soğansız yemeklerı yapabılırım aceppp :44:
fikir verin

papatyaaa.. msjını aldım ama cvp yazamıyorum başka bı arkadaşa yazmıştım..

kızlar bugun ılk kez yemek yaptım.. domateslı makarna .. oğlumla oturup yedık . kahvaltımızıda cok ıyı yaptık
oğluma hala ben yedırıyorum maalesefff.. artık okulda ogrenıcek mecbur..
aslında kendısı cok güzel yıyoor ama ılla sen yedır yoruluyorum dıyor.
başka hangı salçasız soğansız yemeklerı yapabılırım aceppp :44:
fikir verin

Aaaa cemre deniz!
Geçen hafta ben bile yaptım domatesli makarna=)
Düdüklüde mercimek çorbası,pilav,yayla çorbası,sade makarna=)
Benden bu kadar.Ben sadece bunları yapabiliyorum çünküüü=)

Aaaa cemre deniz!
Geçen hafta ben bile yaptım domatesli makarna=)
Düdüklüde mercimek çorbası,pilav,yayla çorbası,sade makarna=)
Benden bu kadar.Ben sadece bunları yapabiliyorum çünküüü=)

aa pilavvv evet yarında pilav ve çorba yapabilirimmmm :KK52:
bu arada kanamam gelmedi daha hiç
birazdan wc ye gidicem bakalım dur yazıcam yineee son haberleri
Şükür Ya Rabbimmm...

dun eşim meyve salatası yaptı bana getırdı yedim bi güzel sonra trip atmaya devam ettim.. bugünde cok aradı..

aa en büyüğünüz benım hafta olarak yani ama en tembeliniz de benım ben mutfağa girmıyorum hala yemek te yapmıyorum dışardan gelıyor yada kuru ekmek makarna meyve aslında bu hafta sonu niyetlendim yemek yapmak için ama soğanın evimde olmasına bile tahammulum yok. eve soğan almıyoruzzz bir süre daha :KK1:

aa en büyüğünüz benım hafta olarak yani ama en tembeliniz de benım ben mutfağa girmıyorum hala yemek te yapmıyorum dışardan gelıyor yada kuru ekmek makarna meyve aslında bu hafta sonu niyetlendim yemek yapmak için ama soğanın evimde olmasına bile tahammulum yok. eve soğan almıyoruzzz bir süre daha :KK1:

Bana bak kız,sen cinsiyetini öğrendin miiii=)
Bende yapamıorum ya.Hafta da bir çorba belki.
Annem getiriyor sağ olsun ,ben yemiyorum da eşim aç kalmıyor ona seviniyorum.
Yoksa ben tost yemekten tost kafa olcam yakındaa

Bana bak kız,sen cinsiyetini öğrendin miiii=)
Bende yapamıorum ya.Hafta da bir çorba belki.
Annem getiriyor sağ olsun ,ben yemiyorum da eşim aç kalmıyor ona seviniyorum.
Yoksa ben tost yemekten tost kafa olcam yakındaa

12 haftamda öğrenmiştim prensesim olcak İnşallah benım eşimde aç garibim dışardan yiyor idare ediyoruz aileimizden de uzaktayız çok zooor günler geride kaldı artık daha iyi durumdayım çok şüküğr

Kızlar bugun dr a gittim bebişlerim saglıklıymış çok şükür.. Bide cinsiyetlerimizi ögrendik:)) dr um kesin bi şekilde biri kız biri erkek dedii:)) Allah hepimize hayırlısını versinn..

Kızlar bugun dr a gittim bebişlerim saglıklıymış çok şükür.. Bide cinsiyetlerimizi ögrendik:)) dr um kesin bi şekilde biri kız biri erkek dedii:)) Allah hepimize hayırlısını versinn..

ANAAAAAM=)))İNANMIYORUM
ne kadar şanslısın Allahım ne büyük yaaa=)
Çok sevindim ya. Bilmem sen ne istiyordun ama ben bayıldm valla.Muhteşem Maşallah maşallah

X