2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bu arada canım bende de hemoraid vardı dediğin gibi rahatsızlık vermiyodu önceden bide cuma günü kasıklarımda ağrı oldu doktor kabızlıktanda olabilir dedi.

merhaba arkadaslar gunlerdır gıremıyorum arkadasımın esı sehıt oldu malesef dun o kadar yoruldum o kadar uzuldum kı kuran okunurken kadının bırı hırkamın ustune oturmus ve adet kanı bembeyaz hırkama bulasmıs arkadasın yatak odasındayken bı baktılar kan var hırkamda cıldırdık dusuk yapıyorum sandı herkes mahvoldum o anda hemen lavoboya gıttık ıc camasırımı bı kontrol ettım kı allaha sukur bısey yoktu bembeyaz =) saka yapılsa bu kadar olmaz ınanamadım defalarca baktım . Cokda sık sık tansıyonum yukseldı dun allaha sukur bebegıme bısey olmadı

aynen canım ilk gebeliğim kalp atışı durması sebebiyle sonlanmıştı...
çok şükür bugünümüze orda minikkelebek neslee82 ewpat vardı belki hatırlarsın şuan onlar da hamile

bugün benim de randevum var 17.40ta inşallah güzel haberlerle döneriz

Son düzenleme:
Herkese günaydın,

hafta sonu gidip ikili testi yaptırdım.ama sonuçları çarşamba günü çıkacakmış beklemek çok stresli bir şey(
bu arada bana da cinsiyet tahmini yapmadılar 3 hafta sonra söyleyecekmiş:) bize bizim bıdık hiç hareketsiz yatıyordu doktor bu biraz miskin dedi:) hahahaa :))

buarada bende 15inci haftayı sürerken yurt dışına gidicem.3 saatlik seyahat.bende biraz tedirginim.
çünkü normalde klostrofobim var.korkuyorum şimdi daha tedirgin olurum diye.
rahatlatılmaya ihtiyacım var
doktorum bişi olmaz dedi.bana dramamine diye bir ilaç verdi sanırım sakinleştirici:)

yorumlarınıza ihtiyacım var

hatırladım şimdi canım hepinizi çok sevindim minik kelebeğin açtığı bi topikti yanılmıyosam

Benimde bugün randevum var erteleyip duruyorum sabahtan beri işten çıkamadım 11:30 daydı 13:00 erteledim şimdide akşam saatine almam lazım utanıyorum aramaya kaçtır değiştiriyom Inş güzel haberlerle geliriz canım

canımm çokk çokk geçmiş olsunn.bende geçen hafta aynı şeyleri yaşamıştım gerçi benim hastaneye gittiğimde aktif kanamam kalmamıştı ama ev işii falan yapmamı yasaklamıştı.ve benim eşimm sehir dışındaydı( şırnakta..)annem ve kayınvalidemler de şehir dışında..Allah tan çok yakın arkadaşlarım gelmişlerdi yanıma ilçeden ile gitmiştik ambulansla..
buarada geçen yaz eşimin babannesi rahatsızlandı çok büyük bi rahatsızlığı yoktu ama elleri falan şişiyordu.sabah saat 9 da medical park a gittik güyaa özel ya ilgilenirler diyee.doktor geldi neyi var dedi yatış verdi.ne bi muayene ne başka bişey biz 12 ye kadar odada yattık.tabi bu arada sinir olduk ve hastaneyi terk ettik resmen.tabii biz çıkarken doktor hanım dediğin gibi full makyaj niye sinir olmuşuz geliceklermiş hemen muayene edelim falan diyo..eşim geçti artık dedii.yani o hastanenin nesi özel ben anlamadım ..

Cok doğru söylüyorsun arkadaşım, beddua geri dönebilir Allah korusun.

selam.. bence de görüyor ama söylemiyorlar... ben de bu hafta öğrenebilirim diye umuyorum bakalım inşallah:)

Ben bacak arasinda çıkınti gördüm hatta bu haftada kız bebekte de olur dedi ama araştırdım öyle bişey göremedim.

Cok doğru söylüyorsun arkadaşım, beddua geri dönebilir Allah korusun.

Ben bacak arasinda çıkınti gördüm hatta bu haftada kız bebekte de olur dedi ama araştırdım öyle bişey göremedim.

bende gördüm canım bildiğin pipi dedim hatta dvd var orda baya net gördüm ama araştırdım cidden kızdada oluyomuş bu haftalarda :)emin olamadım yani sonuç olarak :)

Arkadaşlar cumartesi doktora gittim, cinsiyetini söylememek de ısrar etti 16. Haftadan önce söylemicem dedi. Bende bacak arasında çıkınti gördüm aaaa belli işte dedim. Bu dönemde kız ve erkekte olur dedi ama inanmadim. Araştırdım ama yok öyle bişey yani. Hatta burada öyle bi ultrason resmide paylasilmisti. Ayy bişey söyleyin nolur.

Ben de ne zamandır yazmıyordum. öncelikle rahatsız olan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. Lütfen kendinizi üzmeyin. Kendinizi sürekli birşey olacak diye şartlamayın. Tabi annelik duygusu hep korumacı davranılıyor ister istemez ama. Fazla düşünmeyin lütfen. Allahın izniyle hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız inşallah. Ben de geçen hafta ikili test için doktora gittim. Kız gibi görünüyor dedi. Bu haftasonu doktora hem kontrol hem de sonuçlar için gideceğiz.

canım test için inşallah güzel sonuçlar alırsın
ilacını içersin, dualarını okursun, yanına da kitap al yada bir iki dergi kendini bebişinle ilgili düşüncelere de verebilirsin
bebeğim dergisi yada bebek eşyaları içeren bi katalog...
3 saat ne ki bi bakmışın geçivermiş

niye erteliyon kızzz ben dört gözle randevu saatimi bekliyorum
bugün 17.40 sularına kadar tüm gün burdayım yoksa zaman geçmiyo

bende gördüm canım bildiğin pipi dedim hatta dvd var orda baya net gördüm ama araştırdım cidden kızdada oluyomuş bu haftalarda :)emin olamadım yani sonuç olarak :)

Yaaa ben baktım canım 8.haftada cinsel organ oluşur diyor. Ay sadece merak. 4 hafta daha nasil bekleyeceğim bilmiyorum

ÖZLEMcim sanada geçmiş olsun
hasta olan yada kötü durumda olan arkadaşlarım varsa okuyamadım.. onlarada acil şifalar diliyorum..
zor günler bizi bekliyor.. Allahın eli üzerimizden eksik olmasın .

canm cok geçmiş olsun , hepsini cok içim üzülerk okudum , ama güçlü ol , bk yavrun intla sana tutunuyor minik kuzu , hiçççç kimseyede kafanı takma , hersey cok güzel olucak , sen kendi saglıgına dikkat et bol bol dinlen , uyuyamasan bile ayaklarını uzat dinlen ,

Çok teşekkür ederim canım ya, valla eklediğin bu resim beni ikna etti şu an :))), ikiside olabilir demek ki, ben sabredeyim en iyisi.

valla kız yada erkek olsun diye bi ısrarım yok ama merak işte bende çok merak ediyoruumm :)
14 haziranda randevum gel bakarız dedi ama biraz daha erteler haziran sonu giderim diyorum bi aksilik olmazsa gidip öğrenememek daha kötü çünkü.herkes arıyo soruyo belli oldumu oldumu yok diyorum sıkıldım millete belli değil demekten

Son düzenleme:

canım bnm .. yolculuk cok uzunmuş yaa.. senın hamılelıkte yasadıgın bı sorun varmıydı..?
yoksa artk otobüsler cok rahat gıdersınbence..
ama molalarda bol bol temiz hava almaya bak. nefes egzerssizleri yap.
ayağını uzat..
bende hıc sevmıyorum uzun yolculuğu..
bizim tatil için demet hn yanı yenı doktorum eger bu hafta kanaman durursa kı baya azalmış gıdebılırsın ama dr lu bı yer olsun
duracağınız yerlerı ıyı secın hastaneye yakın olsun. bu hafta sana tekrar bakıp o zaman ıyıce soylerım dedı.

bızım tatılı erteleme yada ıptal ettırme sansımızda yok. napıcaz bılmyorum

selam kızlar. hergün topiği okuyorum ama pek aktif olamıyorum burda malesef. biz de geçtiğimiz cumartesi günü doktora gittik. ikili testi yaptırdık sonuçları haftaya alıcaz. doktor ense kalınlığını ölçtü 1,5 millimmiş. doktor iyi olduğunu söyledi. cinsiyeti belli olur mu dedim. bakalım bi dedi ve erkeğe benzetti. büyük ihtimalle erkek ama kesin demiyorum gene dedi. 1 ay sonraya tekrar çağırdı.
bi de dün gece saat dört gibi uyandım ve kasıklarımda pıt pıt pıt bebeğin oynadığını hissettim. sabahtan beri de ara ara aynı yerde aynı his var. şuan bunları yazarken de hissediyorum miniğimi o olduğundan eminim kızlar bağırsak hareketi falan değil bu. aklım fikrim onda ama onu hissedebilmek daha iyi hissettirdi kendimi. çünkü ben ne bulantı ne kusma hiç bi belirti yaşamadım. bi tek göbeğim çıktı. ama ben burdayım anne diyor meleğim bana

ya 13. haftada fln cogunlukla artık çıkıntı fln kalmıo ..
en bugüne dek hep oyle gordum . nub topıgınede bak ıstersen...
sınır oluyorum bu dr ların ketumlugune ya tahmını soyle ıstee
boğazına yapışıp aa kız dedın erkek cıktı dıycek halımız yok ztn dıosun tahmınımceee kız yada tahmınımce erkek dıye
bak yıne sınırlendım.. offf
13... haftadasın yanı ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…