2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
geçmişte pek de iyi haberler okumadım cemredeniz geçmiş olsun bebeğin ve senin sağlığınız iyidir inşallah. isitirahat et ve kendini strese sokacak şeyleden uzak tut canım.

kontrole gidecek arkadaşlarım güzel haberler beklıyorz sizi.

birde istifra eden arkadaşlarım ben 15. haftama girdim. ve kusmalarım bitti artık sadece bulantılar kaldı bir iki hafta daha dayanın. aynı şekilde bende sabrediyorum 2 hafta sonra tamamen normale döneceğimi düşünüyorum.

herkese günaydın kızlarrr

çok geçmiş olsun inşalllah sende bebeğinde daha ii olursunuz çok şükür yavruna bişey olmamış rabbim hepimizin yavrularını korusun

inşallah güzel haberlerle gelirsiniz

bende çok severim cnm bende kabızlık çekiyorum yiyeyim bawri kayısı iyi gelir dediler yemekten içim dışıma çıktı ama bi faydası olmadı (

Kızlar kendi Dr m beni kabul etmedi..!
Dun eşim aradı bugun 60 tan hastam var cok beklersiniz dedi telde..!
Bende gecen hafta gittiğim demet Hn a gidiyorum şuan..
Dun aradık kadını hemen gelin dedi
Dr um durumumu acil bulmuomuş ahmet Yılmaz yani
Bırakıyorum onu..!
Gelince yazıcam size
Hala kanamam var koyulastı ama..

bırakmakla en iisini yapmışsın böyle doktorlarda var işte gelince hemen yaz canım inş güzel haberlerle gel koyulaştıysa biter bi kaç güne inş progestan felan kullanman gerekebilir doktor bilir gerçide sende bi hatırlat istersen Allah yardımcın olsun canım..

Canım çok geçmiş olsun ama üzme kendini bak ne kadar büyük bi sıkıntı atlatmıssın kendini ve çocuğunu düşün verirsin kuru temizlemeye ilk günkü gibi olur kayınvalidenide üzme bak oğlunla ilgileniyor kimse yapmaz bu zamanda sen sadece kendin ve çocukların için dua et kaç aydır ne sıkıntılar çekiyoruz basit şeyler bunlar Allah ölüm acısı vermesin Allah hepimizin yardımcısı olsun

kızlar şu kabızlıktan nasıl kurtulabilirim bana yardımcı olun (((

canım, 'düşük yapan ve tekrar hamile kalmak isteyenler' topiğindeydim daha önce. sanırım orda seninle de yazışmıştık, hatırladın mı?
gerçi sen kısa bi süre takılmıştın oraya
neyse tekrar hamile olup aynı topikte yazmak çok güzel bi duyguymuş allahım sağlıkla tamamına erdirsin hepimizinkini

maalesef ben de kabızlık yaşıyorum, kuru kayısı aldık hergün düzenli yemeye çalışcam bi de papatya demişti sanırım mısır da hakkaten ii geliyodu ama unuttum eşime pazardan almasını söylemeyi dün. neyse doğal yollardan idare etmeye çalışcam geçmesse dr.a söylerim
aslında bende bi de hemoroid var hamilelikten önce sıkıntı vermiyodu ufacıktı ama şimdi kendini hissettiriyor maalesef...

canım inşallah en kısa sürede atlatırsın kanamayı
diyodun ya dr.um çok rahat biri diye demek şimdilik yeterli mi gördü iğneleri falan nedir yoksa gel derdi mutlaka
içini ferah tut canım, kuzenimin de hamileliğinde önce servisten inerken düşmüştü ve bi kaç hafta ardından şakır şakır kanaması olmuştu işe gittiğimde üstüm battı, rezil olduğuma mı yanıyim bebeği kaybetme korkuma mı diye anlatmıştı çok şükür ki şimdi 7 aylık o bebiş
neyse canım ii haberlerini bekliyoruz

Gunaydin kızlar dün gece acile gittik doktor farenjitim olduğunu söyledi ve ağız spreyi yazdı gargara gibi gebelikte kullanılabilirmis eğer çok halsizsen ilaçlı serum takalim dedi bende istemedim eve geldik eşim limonlu soda almış içine de limon sıkmış onu içtim şimdi daha kötüyüm iyice grip oldum boğazım da daha kotu sabah iyice terlettim kendimi sonra duş aldım kahvalti ettim şimdi yatıyorumyavrumun benim için üzüldügünu hissedebiliyorum

cnm yaşadığın şeylere çok üzüldüm çok geçmiş olsun bebeğine ve kendine dikkat et cnm haftasonu nete giremediğim için ancak okuyabildim öpüyorum sizi

özlemcim geçmiş olsun allah acil şifalar versin
terleyip duş almakla ii yapmışın ben de ne zaman grip olsam eşim aynısını yaptırır
bugün hiç kalkma dinlen yine terlet yine duş al kısa sürede geçicektir inşallah

canlarım;
sizlere uzun uzun yazamadım..
yaşadıklarım kabus gibiydi..
oncelikle bnm ve yavrum için dua eden etmeyen benim için uzulen tummm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim
Allah hepinizden razı olsun.. meleklerimizle bir omur mutlu kılsın..
drdan geldik sagolsun kadın hemen aldı .. ve cok ılgılendı herseyine baktı yavrumun
hemen kalbini dinlettii... yaşadıklarımızı şaşkınlıkla dinledi..
önemsenmek kendimi iyi hissettirdi.. acıyan ve kanayan ruhum biraz kabuk bagladı.
yaşadıklarımı anlatmak istiyorum;

c tesi gunu cok kötuydum feci bi şekilde balkona kustum yediğim ne varsa artık...
sonra eşim geldi Aralı burda ozel bi okul var hemen evımın karşısı final..
oray yazdırmaya gittik.. aç ve mide bulantısıyla herseyle orda da ben ilgilendim pahalı bir okul
ve o halde midem bulana bulana ben birazda ols aindirim yaptırdım
ztn ordan çıktıktan sonra başladı herşey..
eşimle okula baya zaman harcadık ben cok kızdım ona neden sende bı ıkı cümle soylemedın daha
indirirlerdi dedim.. onun bu tur konularda ezik davranmasına sinir oluyorum.. hiç sesi çıkmıo
ordan sinirlerim bozuldu bnm. çarşıda biraz dolandık tartıştık tabi..
konu paradan cok eşimin orda hiç sesini çıkarmayıp tum yuku bnm üzerime bırakması. hemde o halimde .!
neyse açtım hemen bı tostçu gordum ve oturdum onune tabureye bı tane tost yedım kalktık
hava sıcak ama bana bi üşüme geldi..
eşime dedim ben üşüyorum.. o an sancı girdi kasıklarıma.. şiddetli ama.
cumhuriyet caddesinde bijuteri mağazasının onunde durduk ıçerden kız çıktı
bana çok kötü gozuktugumu söyledi beni içeri alıp tabureye oturtttu Allah razı olsun ondan..
sancımın geçmesini bekliyorduk sonra kalkıp eve gelecektık alışveriş fln yapmadan..
o an benden kan gelmeye başladığını hissettim.. hemen eşime dedim benen bişeyler gelio diee
ayağa kalkmamla kızın çığlık atması bi oldu.. (neden o kadar tepkı verdıgıne gelınce kızcağızın 5 tane bebegı karnında ölmüş)
tabure kan olmuştu.. çok kötü olduk tabi hemen eşim arabayı almaya gıttı
ama araba gırmesı yasak olan bir cadde oldug ıcın ızın verılmemiş
zabıtalar biz götürelim sizi demişler neyse eşim 2 tane zabıtayla geldi arabadan indiler ben ayağa kalktım adamlar benden
akıp yerlere dökülen kanları görünce çok korktular
bi tane zabıta biz sizi alamayız ambulans cagırıcaz dedi.. hemen...
ambulansta miting alanından zor gelmdi 20 dk da onu bekledik.. tabi o ara bnm ruh halimi duşunebiliyorsunzudur
durmayan bi kan.. bı yandan kız kanları sılıyor bana destek oluyor. off cok kötuydu..
ambulans geldı ıkı kız ındı arabadan. benım elbısem dukkan yollar ambulans battıııı.. bukadar kanama normal değilmiş..
medical park a yani bnm hastaneme gittik. dr um ızınde sehır dışındaymış..
acılde benı gören kaçıyor.. korktum..
benı doğum katına çıkardılar. ebe vardı dr yokmuş hastanede..
ebe alttan bıseylerle kontrol etti beni mahfoldum cokk acı çektim
saat 7 flndı. 10 u geçiyordu nöb dr hn ful makyaj teşrif etti.. hışımla dandik bi ultrasonda baktı.
bebegın yaşadığını soyleyıp eşımlede tartışıp gıttı
o saate kdr kımse bıze hıc bır açıklama yapmadı kudurduk resmenn.. 3 lıtre serum iğne ve haplarla yattık o gece orda
ertesi günde ilgisiz tavırlardan dolayı imza atıp çıktım.. bı gece daha oraya tahammül edemiycektim.
kanamam olursa demet hanıma gelırız dedım eşimede..
çıktık..
evde de olanlar malumunuz.. hala cok gerginim..
dun akşam Ahmet yılmaz ın cebini aradı eşim eşime aynen şunları söyledi..
benim yarın
60 tane hastam var gelirseniz beklersiniz randevu alın dedi..
ona gore normalmış bu tur şeyler.. olabilir ama neden tedbirimizi almayalım
üstelik beni diğer normal randevulu hastalarıyla bir tutmasına şaşırdım
sonuçta aciliyetim var.
eşim teşekkür edip kapadı. hemen demet hn ı aradık yarın sabah 9,30 gibi gelin dedi bakarım hemen dedi.
ve gittiimiz gibi baktı sagolsun..
bebeğim yaşıyor kanamanın olması için bi sebep yok gözüküyor hersey normal..
cinsiyeti için yine kıza benzetti ama 10 gun sonra kesin olarak söylenir dedi.
progestan ve o iğneden yazdı.. sık kontrol edecek beni.
kendini çok sıkma evde dinlen ama kalkıp duşunu alabilirsin yemegını kalkıp yıyebılırsın sadece ev işi yapma dedi..
en ufak seyde ara benı gel dedı

böyle işte kızlar...

Son düzenleme:

darısı başımıza 12,13 derken 14 olduk hala devam...umarım yakında biter.. rüyamda tablet tablet çikolataları yiyorum uyanınca gidip öğürüyorum :))) ne zormuş bu bulantı mevzuu...

canım çok üzüldüm kendine dikkat et yorma kendini. strese hele hiç mahal verme. çok şükür ki bebeğin iyi. Allah bebeğine ve sana sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…