2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

bende kütür kütür yedim valla

hemde canım nasıl ekşi çeke çeke kız diodum oğlancıkmış merğerse

slm kızlarr..
ben ikili testi yaptırmama kararı almıştım. çok heyecanlı ve stresli bir yapım olduğundan bir de okuduklarımdan korkuyordum. zaten Allah korusun bişey olursa aldırmayacağım için.
neyse çevrenin baskılarından ötürü yaptırmaya karar verdim ve ctesi yaptırdım. bugün drumu aradım ve her şey çok normalmiş. inşallah sizlerinde böyle güzel haberlerini paylaşırız..

ilk doktor muaynemız 6+1 iken
bebeğim burada 9 hafta 5 gunlul. cinsiyetımız tahmını kız
burada 10+5 gunluğuz kızlar. boyumuz 4 cm.
dün ki kotrolümüz bebişim 11+ 4 günlük. cinsiyetimiz kız

merhaba kızlar bakıyorum da tatil planları yapılmış ne kadar da güzel. biz Antalya da yaşıyoruz ve her yıl tatil konusunda sıkıntı yaşıyoruz acaba nereye gitsek :))

çok güzel doğum öncesi tatil fikirleri ve oldukça heyecan verici. mutlaka gitmeliyiz. bizde bu yıl nevşerire gidiyoruz hayırlısıyla 3 gün .

dün kontolümüz vardı doktor teyzemizde. uzun süren başağrılarım nedene ile emar çektirmeme karar verildi. çektirdim ve sonuç olarak sol sinüs de ufak bır kist tespit edildi ve doğum sonrası müdahale edilmesine karar verildi. ikili testimiz için ense kalınlığı ölçümümüz yapıldı. 1.6 çıktı sonucumuz yani iyi. 2.5 in üzerinde olunca tehlike arz ediyormuş öyle dedi doktorumuz.kan verdim sonuçlar perşembe günü çıkıcak. umarım bir sorun yaşamayız. doktor progestana devam etmemi istedi ama ben en başından beri düşük tehlikem olmasına rağmen hiç ama hiç progestan kullanmadım kızlar. ilk bebeğimde oğlumda daha dogmadan 37. haftada karaciğerinde damarsal bir kitle oluşmuştu sebebinin ise progestan olduğuna karar vermişti onkologlar. o yüzden bunda da korktuğum için hiç kullanmadım. lütfen bu yazdıklarımdan etkilenmeyim oldu mu? bunda hiç kullanmamama rağmen kanamam veya kasık sancılarım olmadı çok şükür. coraspirine ve elevite devam dedi. birde şiddetli bir grip geçiriyorum bir hafta raporluyum antibiyotik verdi.şimdilik bu kadar. göbiş topiğine bakıyorum çok hoşuma gidiyor orda göbüşleri görmek. az kaldı 1 aya kadar daha da büyür göbüşlerimiz. bende eklicem en kısa zamanda....

yok canım bizim özel kendi arabamızla istanbul bodrum 13 saat sürüyor:) eşim oglum dogdu dogalı 80 i gecmiyor yollar bitmiyor. birde bursada anneannemler yengemler ugrayıp onları görüyoruz sonra da e ufak cocukla dur kalk dur kalk kustu dur altı değişçek dur yemeğini yedircez sıkıldı araba koltugundan indirelim sırtı dinlensin cocugun derken 13 saat 45 dk sürmüştü geçen sene:))))

evet canım iri bir cocuk birde tırmanmayı falan kesfetti şimdi düz duvarla kavga ediyor kayıyor diye:))) onun beşiğnin altında yuva yatak vardı geceleri yatınca onu cıkartıyorum düşerse ona düşsün ama yarım saatte bir kontrol halındeyim kalkıp kalkıp. bizde arabalı odalardan almayı düşünüyoruz. hatta şöle bir plan yaptım. küçük olan oda oglumun beyaz zaten mobilyaları kıza da olur erkegede.. kız olursa bir duvar rengi ve stickerlerı uyku setini pembe yaparım odayla oynamam dedim. oglumada arabalı yatak odası alıp daha büyük olan su an oturma odası olarak kullandıgımız odayı veririm gibi düşündüm.. ama tabi bir taraftanda benim odamdı bebek yatmaya basladı diye etkilenmez umarım bizimki..

merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum adetim 4 gün geçti test yaptım negatif adet olcakmışım gibi ama olmadım ne yapmam lazım açilde kan testi yapılıyormu bi bilginiz varmı acaba

çok güzel canım maşallah.

merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum adetim 4 gün geçti test yaptım negatif adet olcakmışım gibi ama olmadım ne yapmam lazım açilde kan testi yapılıyormu bi bilginiz varmı acaba

evet acilde yapılıyor. bir de özel hastanelerde doktor muaynesine gerek kalmadan ücret karşılığında yaptırabiliyorsun. hayırlı haberlerin olsun inşallah....

arkadaşlarım hayırlı olsun güzel sağlık dolu haberleriniz hep böyle devam eder inşallah gözünüz aydıın maşaallah diyeyım

evet acilde yapılıyor. bir de özel hastanelerde doktor muaynesine gerek kalmadan ücret karşılığında yaptırabiliyorsun. hayırlı haberlerin olsun inşallah....

teşekkür ederim ilgin için 15 aylık kızım var daha erken diyordum ama eşim istedi allahım hayırlısını nasip etsin bana da cümlemizede

arkadaşlarım hayırlı olsun güzel sağlık dolu haberleriniz hep böyle devam eder inşallah gözünüz aydıın maşaallah diyeyım

teşekkür ederim canım. hergün okuyorum ama yaramaz oğlan yazmama fırsat vermiyor. güxel haberlerinizi duydukça çok mutlu oluyorum bende.

ahh canım hadi gözünaydın.. geçmiş olsun dikkat et kendine...

teşekkür ederim ilgin için 15 aylık kızım var daha erken diyordum ama eşim istedi allahım hayırlısını nasip etsin bana da cümlemizede

canım benimde 27 aylık bir oğlum var. planlı oldu bizimkisi. insalalh hakkında hayırlısı olur. sizinde planlıymış me güzel herşey güzel olacak...

ahh canım hadi gözünaydın.. geçmiş olsun dikkat et kendine...

çok teşekkür ederim canım sağolasın darısı hepimizin başıma. senin tatil planın bana göre en güzeli. hem bodrum hem de annenlerin yanı. harika bir tatil olcaka senin için...

OOO Böyle güzel haberler almak süper.
Yaptırmasan aklında kalacaktı,yaptırdın temiz çıktı süper ya

Arkadaşım geçmiş olsun.
Neyse ki sebebini bulmuşlar şükret.
Gerekli herşeyi yaparlar rahat edersin inşallah.
Kızına da nazar değmesin maşallah=)

Arkadaşım geçmiş olsun.
Neyse ki sebebini bulmuşlar şükret.
Gerekli herşeyi yaparlar rahat edersin inşallah.
Kızına da nazar değmesin maşallah=)

teşekkürler canım. evet içimiz rahatladı. kızımım maşallahı içinde sağol. oğlumuz vardı. şimdi de kızım olacak. çok mutluyuz...

ben zaten doğma büyüme Bursalıyım Bursa da okudum şimdi de ilçesinde çalışıyorum :) Alıştığım için herhalde nereye gitsem Bursa ayrı bi güzel geliyor :) ama işte doyduğun yer demişler olsun şimdi de gezmeye gelirsiniz Bursa ya yakınsın yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…