2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

ewet tatlım benım de ilk bebeğim bende çok hevesliyim 6.7 aya kadar pek birşey almam diyorum bakalım. hediye de çok aldım akrabalar arkadaşlarım benden hevesli sağolsunlar dün yerleştırdım getirilen hediyeleri bir dolaba . bakıcam ne eksikse ona göre alıcam

bende aynı senin gibi düşünüyorum bakalım dayanabilirsem ayrı yatırmaya ayrı yatırıcam sallamayıda düşünmüyorum bakalım ne yapıcaz sakin huzurlu bebeklerimiz olur inşallah

tecrübelerinizden yararlanmak isteriz siz deneyimli annelersiniz.

günaydınn kızlaar? Biraz geç oldu ama :))

bende aldım kakao yağı birde bebek yağı kullanıcam.

Benimkinin babaannemin ördüğü yelekten başka birşeyi yok henüz=)
Bende 6. aya kadar almayı düşünmüyorum.
Bide kayınvalidem daha hamile olduğumu söylediğim gün canımı çok fena sıktı.
Onun etkisinden yeni yeni çıkıyorum.
"Doğmamış bebeğe don biçilmez "dedi laf arasında.
"Biz doğana kadar birşey almayız" diye batıl inancı var çok canımı sıktı.
Takmamam lazım ama taktım işte ,hormonlardan herhalde...

Ben de öğrenmek istiyorum.

herkes öğreniyor bir bir...

Girmediğim ultrason kalmadı bu hafta da ama gene de sonuç yok..(

banada doktor 1 ay sonra dedi ama bende haftaya başka bi doktora gidip öğrenmeyi düşünüyorum çok merak ediyorummmmmmmmmmmmmm:)

Ki cocuk odası var evde biri oğlumun diğerinide giyim odası yapmıştım
Şimdi orayı dolapları çıkarıp yavruma oda yapıcam
Oda takımı alıcaz ama bu arada oğlumunda odasında yenilik yapıcam kıskanmasın kuzum. Kıyamammmm
Yatak odama ise özel giyim dolabı yaptırcaz mecbur
Yok yok gitmiyim ben tatile :))))

Son düzenleme:

ayıp etmiş öyle söylenir mi ? tamam sende gidip hemen odasını kurmayacaksın ya ufak tefek şeyler alamdan duramıyor insan . takılma canım sakın üzme kendini şimdi herşeye de alınır olduk daha fazla hassasız. eviniz ayrı yolunuz ayrı değil mi sen istediğini en güzelini yaparsın yavruna inşallah.

kızlar ben acayip duygusallaştım natgeo da orkalar deniz aslanı yavrusunu avladılar dün akşam oturup ağladım bu derece duygusalım nodu bana böyle anlamadım .gözyaşlarım ha damladı ha damlayacak gibiyim

Erikli soguktur dediğin gibi istersen Dr ye bir sor soguk su zararlı olabilir. Ben arkadasımdan duymuştum Dr U iyi ki girmemişsin demiş .gerci onun 7 aylikti ancak dogumu tetikliyormuş. Sen yine de sor.

Düşün yani,evine gitmişim hamile olduğumu haber veriyorum hevesle,duyduğum lafa bak yani.
Tabi ayrı canım evimiz ama dil olduğu sürece ne değişir ki.
İnşallah hep birlikte yapcaz bebişlerin hazırlıklarını kıslaarrr=)
Güzel dönemlere giriyoruz inşallah şu bulantı cart curt bitsin hele=)

Erikli soguktur dediğin gibi istersen Dr ye bir sor soguk su zararlı olabilir. Ben arkadasımdan duymuştum Dr U iyi ki girmemişsin demiş .gerci onun 7 aylikti ancak dogumu tetikliyormuş. Sen yine de sor.

Evet çok soğuk.
AAA bak ben senin bu dediğini hiç düşünememiştim.
Süpersin valla.
Sorarım muhakkak arkadaşım çok sağol...

Cnm bnm sıkma canını lütfen
Cok güzel günler bizi beklio boşver eskiler konuşur oyle

kızlar ben acayip duygusallaştım natgeo da orkalar deniz aslanı yavrusunu avladılar dün akşam oturup ağladım bu derece duygusalım nodu bana böyle anlamadım .gözyaşlarım ha damladı ha damlayacak gibiyim

Ay hele son aylar daha bi duygusal oluyosun cnm
Ben ne saçma şeylere aglardım

Bursa dan baya arkadaş var galiba bende bursadayım doktorum banada 4 saatten fazla yol önermedi o yüzden ayvalık düşünüyoruz şimdilik bütün sene çalıştık 1 hafta tatil hakkımızdır artık :)))

Ohhh cok ozendimmm...benimde antepte kimsem yok...esimle tek basimizayiz...ayni sehirde annesi oturanlar kiymetini biljn valla...ne kayinvalide ne annem varr.burdaa((

aynen öyle canım.. ben ilk hamileliğimde de cok aramıstım annemi ama bu sefer daha zor oldu.. bir yandan tas düşürüyorum bu seferki hamileliğimde de tekrar yeterince agrım sızım var zaten birde 2 yasında henüz bebek sayılabilecek cocuk olunca cıdden bakacak birine cok ihtiyacım oluyor neyse bu akşamdan pazara kadar rahatım. bu gece annem gelecek perşembeye kadar burda perşembeede oglumla biz gidicez pazar akşamı eşim alıcak bizi nasıl mutluyum anlatamam:)))

Ayvalık cok güzeldir .. Bende bi ara tek gitsemmi die düşünüyorum oraya
Teyzemin sarmısaklıda evi var
Bide en yakın arkadaşımın yazlığı ama eşim izin vermez tek
Oda mırın kırın eder offf
Gecen gün arkadas dedi onlar gitmiş Deniz'i çok kirli ve bulanıkmış
Ben bayadır gitmiyorum nasıl acep

papatya hangi bölüm mezunusun bende 2004/2008 yıllarında uludağ üni de sınıf öğretmenliği okudum :)

Aaaa öyle mi dedi?
Benim ki bana hiç karışmıyo ya gitme falan demedi=)
Ben haftaya gittiğimde tekrar sorayım bakalım

İyi ki bu hafta olmadı2 li testimiz=)
Haftaya tekrar göreceğim minnoşu he he süper oldu=)
İşime geldi valla kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…