2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

günaydın ben yaptırdım gereken tüm testleri de yaptırmayı düşünüyorum Allah korusun bir sorun çıkarsa bebeğimden ayrılmak için değil kendimi öyle her ihtimale hazırlamak isterim. evet tüm hamileliği o düşünceyle geçirmek zor ama hazırlıklı olmak gerek diyorum ben.
yaptırmayan kişi çook yaptırmayabilirsiniz Allahım bebeklerimizi korusun sağlıkla dünyay gelsinler arkadaşım

asos.com'da çok güzel hamile mayoları var bi bak derim ben bayıldım:) bu yaz tatile gitsem kesin onlardan alırdımhatta linkini veriyim sana http://www.asos.com/search/maternity-swimwear?hrd=1&q=maternity+swimwear&SearchSuggestUsed=true

Sonucunu aldin mi arkadasim, kimse kolay kolay bu saatten sonra yavrusundan ayrilamaz, bende kucucuk seylerden bile cok etkilenen biriyim ruyalarimda kabusum oldu bu testler bunu yaptirmasam doktor 3 lu ardindan 4 lu testi istiysek kesin 2 liyi yaptirmazsam onlarida yaptirmicam, yaptirmamamin bir zarari olur mu diye dusunuyorum

Aldım canım Allahıma şükürler olsun iyi çıktı. tabi ki herkes etkilenir kolay mı? sen bilirsin canım yaptırmamanın bir zararı yok tabi ki mecbur da tutmuyorlar. usg ölçümünde bakıyor zaten doktor ense kalınlığı burun ölçümü yapıyor orda da az çok sağlıklı olmadığı anlaşılıyor. içini ferah tut herşeyin iyi olacağına inan. Allahım büyüktür testlerde sorunlu olduğu çıkıp doğumda sağlıklı doğan minikler var duymuşsundur. herşey iyi olacaaak inşallaaah

Günaydın bende uyuyamayanlardanım bir ay sonra eve döndüm yardımcı birini tutmuştum kızımla ilgilensin diye o gelicek artık Hergün hem iş hem kızla ilgilenecek ama evimin kokusu uyutmadı bakalım daha ne kadar sürecek ( ikili test için benim kızımda yaptırdığım test kötü çıkmış kimse bana bişey söylemiyor tabi ablam Dr ve benim Drumla yakın arkadas aksam hastaneye gidip tekrar çalışmışlar testi meger laboratuvar dakiler bilgisayarı güncellememişler onun için test yanlış çıkmış yani ufacık bi hata ben diyorum ki kötü çıkanlar hemen yılmasın baska yerlerde tekrar testi yenilesinler hoş benim kötü çıkasada aldırmazdım yine aldırmam herkese mutlu ağrırız bulantısız mutlu birgün diliyorum

Sende yaptirmasaydin ozaman agresif melek :) benim doktor ense kalinligi ve burun olcumude yapmadi onu bidahaki kontrolde yaparmi acaba, senin soyledigin tarzdaki hikayeleri ben internet ortaminda cok duydum, rabbim herseyin hayirlisini versin kimseyi yavrusuyla bebegiyle sinamasin, bu aksam icin randevum vardi son esimle de konusucam ona gore iptal edicem artik..

Migess sanada gunayydinnn :)) sen ne yaptin bu bebeginde yaptiricakmisin testi

gunaydınn kızlar..
bende erkenden uyananlardanım.. normalde uykuya cok duşkunumdur.. ama sabah 7 oldum mu uyanıyorum zınk dıye
neysekı bugun bıraz daha uyuyabıldım..

hamile mayolarına baktımda superlermıiş bayıldım teşekkurler paylaşan arkadaşımıza..
ben mayo alıcam bide bikini almayı duşunuyorum..

papatyaa kızzz kıyamamm yaa ne güzel kocan mektup yazmışş ee ne zaman verecekmiş gordugunu anladımı..
eşimde bana hamilelik müjdemi verdikten sonra
çiçek hediye almış ve cokkk güzel duygusal bir mektup yazmıştı..

hafta sonuda oğluma hamıleyken alıp yazmaya başladıgım gunlugu bulduk . tam dışarı çıkacaktık eşimde bi kac sayfa yazmıştı o günlüğe.. onu okurken agladıkkk beraber... neler yaşamışız oğlumla..
tabi eşim hemen çaktırmadan kaçtı yiğitliğede pok surdurmuyor

herkese günaydınn

gözün aydın darısı başımıza

buğün kontrolüm vardı bebişimin cinsiyeti erkek :))) boyu 7.9 cm....
sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

ikili test bende kararsızım ama biliyorum ki yaptırmazsam sonra daha çok merak edeceğim rabbim hayırlısı ne ise onu versin benim hem yengeme hemde arkadaşıma çocuklarının özürlü olduğunu söylediler kaç tane doktora gittiler ağlayarak geçti gebelikleri ama çok şükür ikisininde oğlu çok sağlıklı doğdu o yüzden çok gönlüm yok yaptırmaya :44:
hemen inanamamak gerek sonuca

hiç olumsuz düşünmedim keleback ben aslında çok panik bir insanım ama o testi yaptrıdığımda öyle kötüydüm ki kusmalar yüzünden sanırım kendimi bebeğin çok sağlıklı olduğuna inandırdım ve korkmadım iyi diye düşündüm. hakkımızda hayrlısı

bu arada kaçıncı haftan ben 12de yaptırdım

Madem bu kadar yanilma payi var vede yanlis tespitle sonuclanan bi cok hamilelik hikayesi var neden yapiyorlar bu testleri yurt disindaki bir arkadasimla konustum oda hamile burda sadece seker testi yapiliyor dedi, uzuldun yengenize 9 ay cehennem gibi gecmistir

arkadaşlar istatistik tutmak için yapıyorlarmış..

bende içim cok rahat yaptırdım Rabbime dua ediyorum hep..
ama bu testlerin güvenilirliği yok.

Allahıma şükürler olsun yolunda herşey
İkili test için bugün çağırmıştı ama erken haftaya gelmedi.bakalım
Haftaya cinsiyet ihtimalini söylermiş ama söylemeyin ihtimali net olsun öyle dedim)
Çok hareket etmedi el salladı sadece bize o kadar
Allah hepimizin bebeklerine sağlık versin kızlar

Benim son adet tarihime gore yarin 12 bitcek usge olcumlerinde bir hafta onde gidiyor, benim icinde en hayirlisi yaptirmamak sanirim, sen guzel sonuclar almissin darisi yaptiricak olan diger hamilelerin basina insallah..

Kıyamam ya onlara
Onlarda heyecanlı tabii
Yok yazmış benim tesadüf görebileceğim bir yere koymuş
2gün olmuş koyalı zaten daha

arkadaşlar istatistik tutmak için yapıyorlarmış..

bende içim cok rahat yaptırdım Rabbime dua ediyorum hep..
ama bu testlerin güvenilirliği yok.

gerçekten güvenilirliği çok az bide boşu boşuna o kadar sıkıntı yaşıyor insanlar bence çok önemsememek gerek karnından su bile aldılar kadının ankarada çok hastane gezdi şimdi hatırlamak bile istemiyor o günleri

Günaydın kızlar:) dr a giriyorum şans dileyin girdim

iyi haberlerle gel inşallah...

kızlaqr deli gibi tüysüz şeftali yiyorum acaba kızım mı olacak... totem yapıyorum... gidip gelip şeftali. bide kütür kütür olacak....sabah sabah 2 tane yedim bile...

bende baş ağrıları başlamadı... demir eksikliğinden kaynaklandığını biliyorum ama başağrılarınnn

papatya.. canım güzel haberlerle dönmuşsunn. cok sevindim canım..
darısı hepimizin başına hep güzel haberler verelim inşallah..

kızlar eşim cok ısrar ediyor ama ben tatile gitmekten vazgeçtim ..
o Antalya istiyor normalde bodruma gıderdık hep ama gecen sene oğlanla antalyaya gittik
aquaparklı otele. bu sende oyle istiyorlar ikisi.. ama ben o kdr yol cekemicem
yakın bi yerlere gideriz dedim..
cunku hala ara ara midem bulanıyor hemde cok ağırım havalardan sanırım

offf cok kararsızım yaa napayım ben.. eşim kırılsın istemiyorum cok çalıştı bu sene bugun karar vermem lazım
cunku fıyatlar degısıcek yarın.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…