2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
evet canımm eşimi görmeniz lazım :KK70:

hadi gözünüz aydın diyelimm o zamannn canımm :)
bana da eşim netten almış kocaman yastık:) ama rahat gerçekten.daha onunla yatmaya başlamadım ama bir kaç haftaya ihtiyaç duyarım..

ben şuan bile aşırı ihtiyaç duyuyorumm :)

Aa bu yastık çok güzel. Bende alicam

ben deniyim rahatsa söylerim öyle alırsınız boşuna para vermeyin başka türlü olanlarda var canım çünkü :)

hele şükür doğum izni başbakanın masasındaymışş.inşallah olur
6 ay doğum izni Başbakan’ın masasında!

Hele şükür diyecem ben de ama gene güvenemiyorum bu duruma..:KK43: ya hu 3 senedir bu konu dönüyor..hala yapamadılar..Neyse inşallah bize yetişir diyorum arkadaşlar..kimse heyet meyet de vermiyor artık. kendi doktorum bile kanama bölgem aktifken vermedi heyet. İşten izin aldım bir hafta daha..

Evet canım ense kalınlığı ölçümü karından yapılıyor, benim öyle oldu en azından :)
teşekkür ederim canım.:KK16:
Canlar, bugün çok mutluyum ikili testimin sonucu çıkmış temiz çok şükürrr :KK1:

Haziranda tatile gitmeyi düşünüyorum bugün bikini bakayım dedim ama bikinileri deneyince gözlerime inanamadım karnım baya belli oluyor..
Bu şekilde utanırım gibi geliyo, mayo alıcam sanırım :) Siz ne dersiniz, bu yaz tatile gitmeyi düşünen var mı? Havuz temizse girebilirsin dedi doktor ama denize girmeyi tercih edicem ben.

Bu arada çoğunuzdan bir ya da iki hafta öndeyim ya ben ne yaşarsam sırayla herkes onu yaşıyo gibi oluyo :) Baş ağrısı olanlar merak etmeyin benim de çok ağrıdı ama 4-5 gündür geçti. Şimdi de karnımda sızılar hissediyorum bazen sanki içten bişey batırıyolar gibi, ilginç ama hep aynı yerde oluyor, kızım tam da orda sanırım :KK24:
gözün aydın canım atmışsın sıkıntıyı:KK16:
ben 12 + 4 te yani buğün yaptırdım canım ultrasonda ölçtü birde kan aldı
geçmiş olsun canım.benimde cuma günü inşallah.alttan muayene olmak istemiyorum onun için sordum beni aydınlattınız içim rahatladı.:KK16:
Ben iki defa yaptırdım bir 12. haftada bir de bugün. ikisinde de önce kan aldırıyorlar. sonra da ultrasonda hem bebişin boyuna hem de ense kalınlığına bakıyorlar..sonra kandan çıkan raporla ultrasonun verilerini kombine edip, iyi mi kötü mü bir genel sonuç söylüyorlar sana..
inşallah benimde iyi çıkar da rahatlarım hayırlısı ile.
buğün kontrolüm vardı bebişimin cinsiyeti erkek :))) boyu 7.9 cm....

:nazar:maşallah hayırlı olsun canım:KK55:

Yan yatış yastığı aldımmmmm tchibo'dann denemesini akşam yapıcam rahat oluyomu bakalım :KK9:

bugün yine çok gezdim çok yoruldumm.hızlı ve öfkeli 6ya gittim mükemmeldiiiiiiiiiiiiiii şiddetle tavsiye ediyorummmm:KK16:

Ben sinemaya gitmeye cesaret edemiyorum.
An geliyor ateş ter basıyor üşüme geliyor,sonra öğürtüler.
Ah ah bir geçse....

Herkese merhaba biz yine oğlumla kayıplardaydık ama girebildim bugun:)) ben cok mutluyum persembe bursaya anneme gidicem ve pazartesiye kadar kalıcam:)))) bol bol uyuyup dinlenmeyi düşünüyorum.. Patlattıgımız iki arka azı dişlerinin acısını cıkartıcam cok sükür inşalllah:)))

Ohhh cok ozendimmm...benimde antepte kimsem yok...esimle tek basimizayiz...ayni sehirde annesi oturanlar kiymetini biljn valla...ne kayinvalide ne annem varr.burdaa:KK43:((

$yastık.PNG
dün görmüştüm o büyük olandan daha ekonomik.
20 tl iş görür diye düşünüyorum.

Ayyy.Bu kadar kötü bir gün sonunda iyi bir şey de oldu yani kızlar=)
Eşim bana mektup yazıp saklamış"Bebeğime ve Karıma" diye=(
Tesadüf buldum da Okudum ağladım şimdi.
İyice duygusala bağladım ya.

Yarın da dr kontrolüm var ya.
Had safhada hormonlar..

Herkese iyi huzurlu rahat geceler kızlar
Gizemcim yarın yastık hk da bilgi ver bacımmm :)
Ben oğlumda bacak arama yastık alıp yatıyordum çokk rahat oluyor
O filmi bende istiodum ama öğürüyorum ya kalsın şimdilik

Bulantılar bi geçsin=) neler yapcam neler=))
Ah ah.Bugün bi ayrı kötüyüm.
1Aydır hiç bu kadar tutmamıştı anlamadım gitti=(

benim bitti gibi bişey canım azalır umarım en kısa zamanda senindee :)

Herkese iyi huzurlu rahat geceler kızlar
Gizemcim yarın yastık hk da bilgi ver bacımmm :)
Ben oğlumda bacak arama yastık alıp yatıyordum çokk rahat oluyor
O filmi bende istiodum ama öğürüyorum ya kalsın şimdilik

veririmm canımcımmmm deneme sürüşü yapıcam bugüün:KK70:
mükemmel bi film etkisindeyim hala valla :):)

kızlar benim hiç bulantım olmadı ya.bir de iki kez bozuk ürün yediğimi düşünerek zorla kustum kendimi bayağı kastım, sonrada pişman oldum hani bir şey olur mu. kendimi zorladığımı düşünüyorum, yüzüm benek benem kızardı.

Son düzenleme:
kızlar benim hiç bulantım olmadı ya.bir de iki kez bozuk ürün yediğimi düşünerek zorla kustum kendimi bayağı kastım, sonrada pişman oldum hani bir şey olur mu. kendimi zorladığımı düşünüyorum, yüzüm benek benem kızardı.

canım sen kaç haftalıksın?
inşallah olmaz bulantın benim 8.haftadan sonra başladı hala devam ediyor.
sen süt içtim yazmıştın ondan bir şey olmaz bende içtim bir yudum hiç kusmadım bile içini ferah tut
pimpirik yapma:KK34:

Kixlar ne gerek var ya yastik almaya evde silikon yastik yok mu bacak araniza koyun gitsin...oglumda ben oyle yaptim cokk da rahatti...:))

uykulari ozlediiiim bidee. hergun bu saatte kslkiyorumm..aksam 10 da yatiyorum...sabahlari uyuyamiyorumm ne zaman gececek diye bekliyorum...

Kizlar gunaydin, sevindim bir sabahlari uyuyamayan ben deilmisim :) sinir oluyorum bu duruma..
Bisey danisicam size kafam karisik 2 li test icin bu hafta son ama yaptirip yaptirmamakta kararsiz kaldim, sizler yaptirdiniz mi bi arkadasimda yaptirdi morali bozuldu ne yapsam bilemedim sizler ne yaptiniz merak ediyorum

X