2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
gnydn..
bebişlerin emeklemeyeni var mı?? mete de umut yok hala da :))
hem sayfa hareketlensin diye soruyorum..

hehe ege anca sürünüyor.. sürünerek işini hallettiği için emeklemeye uğraşmıyor eşşek..
sıpa... :) mete de bazen sürünüyor. oturduğu yerden bişeye uzanıyor uzaklaştırıyorum çabalasın diye ama hemen pes ediyor vazgeçiyor. inatçı olmayacak herhalde

kızlar telefonumun wifi bozuk, kendi internet paketimden yiyiyorum. an itibariyle paketim de bitmiş bulunuyor. bana whatsuptan ulaşmak isteyen arkadaşların bilgisine.... telefonumda 9 gün boyunca internetim olmayacak malesef (

oooy ooooooy nolacak bu forumun halliiii...
meltemcim dayanamadım acile götürdüm bugün zeynepi aksam 7 ye doğru çünkü yine o hareketi yaptı, eşşek sıpası oraya gidince yapmadı dr da bu gayet sağlıklı bir bebek gözlerinde algılamasında bir sorun yok dedi, tabi eşimle birbirimize girdik

Kizlarr oglusa incir yedireyimmi manawda baktim tazecik duruyo aldim ama tirstim simdi alerjik bi meyve ya yedirdinizmi hic

Merhaba kızlar bende 21 Aralıkta doğum yapmıstım. Bir oğlum oldu. Adı Mete. Bir de 5 yasinda kızım var onun adı da Defne. Benim kızimın bebekligi cok zor gecti ama Mete de oyle olmadı . Mete yaklaşık 2 haftadır emekliyor koltugun kenarından tutunup ayağa kalkıyor. yemek konusunda 4 aylıkken ek gıda gectim tabi anne sütüne devam. Mete yemek konusunda hic bir seyi ayırt etmiyor. 4 gün önce sol alt dişi çıktı. iste boyle kızlar

Off evet yaa sinir oldum
Ama sayfayı ilerlettim naber

hehe evet saynde sayfa sayısı artıyor ama hala kimse yok..

aman olsun canım eminim bugün barışmışsınızdır.. içinde aklında kalmadı en azından..

Kizlarr oglusa incir yedireyimmi manawda baktim tazecik duruyo aldim ama tirstim simdi alerjik bi meyve ya yedirdinizmi hic
ya canım incir alerjik gıdaydı sanırım. emin de değilim ama... veriliyorsa da kaçıncı ayda bilmiyorum valla..
bi doktoruna danışmakta fayda var.

Canım hayırdır ne oldu arala ben daha yeni görüyorum kusuruma bakma geçmiş olsun umarım suan iyidir tatlım benim ya kıyamam ben ona

Allahımmmmmmmmmm bu site berbat olmuş kızlar ya bana özelden face adresiniz falan varsa gönderin bu böyle olmayacak bu gidişle kimse girmeyecek buraya tel nosu gönderirsenizde olur :) öpüyorum hepinizi

cnm aradım werebiliyomuşuz 8. ayda ama az wer dedi bi bak allerjik bi durum olmazsa çoğalt dedi

oo baya geç çıkarmışsınız diş yada biz çok erken çıkardık benim yağız ilk çocuğum 2. ile arasında 5 yaş düşünüyorum nası zor oluyormu senin tecrübelerini alıyım cnm

Azra sonunda üst iki dişi birden Çıkarıyor.. patladı patlayacak...Canıma okudu ama yaa ... Çorbada ağzını bir kitliyordu yedirene kadar canım çıkıyordu ... Bugün bir parça daha iyi... Bitsin şu diş faslı bana geldiler valla..

vallahi mete bana zorluk çıkarmıyor ama defne çok kıskanıyor mete gibi emeklemeye calısıyor yataginda yatmak istiyor beni hic mi hic paylasamiyor. meteye arada çaktırmadan vuruyor yani ağlatıyor. mete gibi ses cikarmaya calisiyor daha bu mesele uzuyor. bebekligine donuyor ooofff oooff. meteden cok defneye bakiyorum

cnm aradım werebiliyomuşuz 8. ayda ama az wer dedi bi bak allerjik bi durum olmazsa çoğalt dedi
iyi bari öğrendiğimiz iyi oldu ben de veririm :))
oo baya geç çıkarmışsınız diş yada biz çok erken çıkardık benim yağız ilk çocuğum 2. ile arasında 5 yaş düşünüyorum nası zor oluyormu senin tecrübelerini alıyım cnm
ay canım bizde daha dişten eser yok... daha da çıkarmıcak sanırım ne bileyim... arada huysuzlanıyor, diş diyorum ama yok geçiyo sonra yine tekrar tekrar ama gelen bişey yok (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…