2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Arkadaslar cok
Acil ne olur bilgisi olan paylassin yalvaririm.kuzum dune kadar gayet iyi basiyordu zipliyordu adim atiyordu.dun aksam uzeri birsey oldu sag bqcaginin uzerine basmiyor.hemen dr goturdum ortapediye film çektiler muayene ettiler hicbirsey yok.bagaginda sislik morarma da yok gorunen hicbirsey yok.ama hala basmiyor. Kafayi yiyecem ne olur bir bilgisi olan varsa paylassin neden olabilir.n yapmaliyimmmmm

Gunaydin:)Asafi gecen parka cikardigimizda cimlere bastirdik basar basmaz kiyameti kopardi cok tiksindi ayaklarinin altinda hissetmekten dokunamadida onun uzerine butun gun sol ayagini hic basmadi o gun hic ayaga kalmaya calismadi huylandi psikolojikti bizimki.duzeldi sonra acaba sizinkindede oyle bisey olmus olabilirmi?

arzucuğum geçmiş olsun canım, bak doktora da götürmüşsün birşey çıkmamış acaba oyunmu yapıyor ya da tembellikmi yapıyor, doktora götürmesen belki birşey oldu diye duşunursun ama için rahat olsun bence . şimdi sen bastırmaya çalıştıkca oğluşun inat yapıyor da olabilir

Sıkıntı sıkıntı bende başka hiç bişe yok kocamla bugün yine tartıstık gercekten yoruldum söylemek istemediğim şeyleri zorla sinirlendirip söyletiyor kendimede ayrı kızıyorum kimsenin evinin içi bilinmiyor gercekten anlatmayım aileme akrabalarıma üzülmesinler diyorum yanlızlıl cekiyorum bir tane telefonla anlatacagım kimse yok sizde olmasanız halim perişan

Kizlar cok teşekkür ederim cevaplariniza amq hala basmiyor yatarken bile bacagini tam acmiyor.Allahim ne olur tum cocuklari ve benim yavrumu koru.cok uzgunum .zip zip ziplayan cocuk hic basmiyor.akliniz a birsey gelirse yazin lutfen cok kotuyumm

ya canım benim ne oldu ki?! üzülme herşeyin hali yolu vardır. anlatmak istersen de her zaman dinleriz merak etme.

canım benin ne oldu?
üzülme herşey çözülür.
anlatmak istersen de her zaman dinleriz biliyorsun.

şimdi de mesaj düzenleme paneli gitmiş.... ya allah kahretmesin ya ne rezil bişey oldu burası, öğğ geldi.

valla önceden fırsat bulduğum heranda giriyordum foruma artık içimden gelmiyor nasıl olsa kimse yok diye ,, meltemcim sen de pek girmiyorsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…