2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
nerden tanıyon kız :))
eskiden çooook sosyaldim egeyle beraber asosyal oldum ((

hepsi adına teşekkür ederiz teyzesi...

Ay inanki ona kafa patlatiyorum bir zamaanlar bende sosyal idim hatirlayamiyorum simdi hangi zamanlardi:))))birinede benzetiyo olabilirim.dusunur dururum sabaha kadar:)))

sen niye veremyrdunki cnm? Alerjimi vardi hatrlyamdm.

Aa iyi mayalyym o zmn saol cnm.

Cnm o posetli ekmkler hc saglkli gelmyr bana. İcinde katki mafdesi olyr. Bence sende evde yap. Cok practk zaten
üşengeçlikten vermiyorum cnm
bir de tam ezemiyorumkorkuyorum ilk çocuk olmasının acemiliği var sanırım.ondan:26:
cnm ya bizde senden haber bekledik
girdim girdim baktım haber yok merk ettim nan.
Ameliyatı atalattınız abbim hayırlı haberler almanı nasip etsin
dualarımız sizine.Tez vakitte gönül ferahlığına ulaşırsınız inşallahhhhhh
Eki Görüntüle 1213723

sağ baştan;

Defne,
Eylül,
Azra,
Ege Deniz,
Erva,
Ali,
Aras

:)))
Alllamm yarebbbimmm hala yiyesim var doyamadım hiiiçççç
vallahi vakit nasıl geçti anlamadım ben ama yaaaaaaaaaa
Yaaaaa pamuklaaaar cildiririmmmmm:))isiririmmm:))sunlara baaak lokum lokummmm
am lkumlarda herkes srayla birilerini yedi durdu zate karışı hatlr devamlı
ya ben kimi sevmemişt aa ben bunu kucağıma almadım modundaydık=)
çok komiklerdi Alla acılarını göstermesin hiç biimize
tüm evlatları anne babalarına bağışlasınnn

Hahahha amiiiin canim aminnnn

Allah yardımcınız olsun canım... Dualarımız seninle ilk aşamayı atlattınız şükür... Patalojiden de hayırlı haberleri alırsınız inşallah

Eki Görüntüle 1213723

sağ baştan;

Defne,
Eylül,
Azra,
Ege Deniz,
Erva,
Ali,
Aras

Hepsini yedim yedim ama doymadım beaaa
Maşallah hepiciğine

Eki Görüntüle 1213723

sağ baştan;

Defne,
Eylül,
Azra,
Ege Deniz,
Erva,
Ali,
Aras

maşallah yavrulara keske yüzleri daha net olsaydı, en irileri aras sanki? abi gibi duruyor yada süründüğü için öyle ege napıyor azraya da ağlattı
naturall geçmiş olsun canım bende hep eşini yavruna ve sana bağışlasın diye dua ettim. çok ertelemişler...

buarada moralım bozuk kızlar pzt kadın doğumdan randevu aldım sanırım ciddi bir sıkıntım var belli olacak pzt. afedersiniz ama ilişki sonrası 1-2 damla kan oluyordu internetten 2 farklı dr a sordum ikisi de bunun çok önemli olduğunu hemen dr a görünmemi yazmışlar. int ten de baktım herzamanki gibi bir sürü kötü senaryo

aras iri bir bebek ama fotoğraflarda göründüğü kadar tombul değil...
ama tabii mesela egeyle arasında 2 kilo var. ve sanırım boyu da daha uzun, maşallah..

ay canım ege çok pislik çıktı hepsini bi patakladı, herkesin elinden oyuncakları aldı, oturdu saatlerce bir başına oynadı :))

ama inanılmaz eğlendik...

ankarada da bi faaliyet yapın en kısa zamanda :))

çok isterdim orda olmayı. burda ayarlayalım dedik hamileyken herkes tamam falan dedi ama sonra pırrrr oldu herkes...

Okuyanda patakladı falan bişe sancak yalnız öyle bi yazmışsınki😃

Egecik maşallah kendi kendine akşama kadar oynadı bizimkiler çok hareketli tabi bi araya pek gelemediler egeyle yerlerinde durmadıkları için.bi başına oynaması bizimkilerin popoların kurtlu olmasından yani😃ege tam tersi sabah oturduğu yerden oyuncaklar sayesinde akşam kalktı 😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

çok çok geçmiş olsun canım, iyi düşün iyi olsun.. geçti bitti gitti inşAllah...
nedense benim içim çok rahat ve ben ne zaman böyle desem sonu gerçekten güzel çıkıyorr...
Dualarımız sizinle.. Tez zamanda şifa versin Rabbim.. Ya Şafii.. Ya Şafii...

Bende Öznur
Cnm evet en iri şişmanları Aras paşa
Ama en yemeyeni de o. Hepsi yemese bile annelerini emiyorlar
Bizimkinde o da yok

İnşallah birşey çıkmaz cnm
İyi haberlerle gelirsin
DüZgün iyi bi dr a git mutlaka. İnterneti de çok araştırma hep en kötüsü yazar internette

Çok güzel bi gündü amaa:)
Evetttttttttt

Kotu dusunme cnm. Ayrca int.e hc bakma bidunya sey ckyr orda. İnsallh yoktr bsy cnm gecms olsun

Öyle bi plan yok canım şimdilik

gizeeem aklıma çok güzel bir fikir geldi, bi dahakine babalarla açık havada piknikte falan buluşalım, mangala gidelim... babalar bu sıpalarla ilgilensinler biz de rahat rahat laklaklayalım :)))

gizeeem aklıma çok güzel bir fikir geldi, bi dahakine babalarla açık havada piknikte falan buluşalım, mangala gidelim... babalar bu sıpalarla ilgilensinler biz de rahat rahat laklaklayalım :)))

Ben emrahı zor görüyorum valla canım size iyi buluşmalar bizim için zoorr😕

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…