2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Cnm bence Dr gerek yok oyun sanıyorsun sıpa ben Hayır öğretim Hayır deyince gözüme bakıyor bırakıyor bazende inadı tutuyor 😊

Cnm bence Dr gerek yok oyun sanıyorsun sıpa ben Hayır öğretim Hayır deyince gözüme bakıyor bırakıyor bazende inadı tutuyor 😊

Cekmece karistirirken falan ogrendi hayiri ama gozumun icine baka baka yapiyo:))gerek yok dimi o zaman kendimi kollamaya devam:)

Cekmece karistirirken falan ogrendi hayiri ama gozumun icine baka baka yapiyo:))gerek yok dimi o zaman kendimi kollamaya devam:)
Ben evde bandana takıyorum canım zaten dökülüyo ondan bide kendimi korumak için dene istersen bulamıyolar☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ay çok geçmiş olsun canım, çok üzüldüm... bu kötü tecrübeyi ben de yaşamıştım biliyorsun neler hissettiğini nasıl elin ayağın dolandığını tahmin ediyorum..

ay canım ege de aynı böyle yoluyordu saçlarımı, ben gittim kestirdim, sonra baktım onu da çekebiliyor, sonra baya kısacık yaptım...
artık elini bile süremiyor valla çok rahatladım.
bi de zaten saçlarımı eşim uzun saç seviyor diye uzatıyordum, şimdi egeyi bahane edip kestim kendim kısa saç severim..
hem rahatladım hem mutlu hissettim kendimi :))

Cok gecmis olsun cnm buyuk tehlike atlastmsssnz. Allah korumus. Niye estetik dikis atilmamski cnm

Ohh mis yakismistir eminim:)yoktun eksikligiin belli oldu yazicaktim bende sana bi sorunmu var diye:))bende bandanayi bi deniyim ama sicakta zorlarsa direk 0'a vuruyim diyorum:))

Kizlar benim yaramaz oglum kahvaltda bulamaci sevmedu agzna cimdik cmdk veryrm oyle sevyr cignemeyi. Ekmek veryrmsunuz? ne ekmegi veryrsnz siz? Tambugday ununu suyla yogrdum psrdm ama mayasiz oldugu icin pek iyi olmadi. Firinda tuzsuz tambugday yok kepek var. Gerci kasikla bisey yemedigi zaman beyaz ekmk bile verdm ama vermk istmyrm.

8. aydn itibaren günde bir dilim tam buğday ekmeği yemeleri gerekiyormuş cnm
ben veremiyorum o ayrı...

Canim mayayla yapmanda bi sakinca yok normal ekmek yapar gibi yapabilirsin.ben tam bugday unuyla yapiyorum bazen icine biraz peynir ya da tuzu alinmis zeytin ezip ekliyorum.bulamac sevmemesi iyi olmus cignemeyi ogenir sonrasinda zorluk yasamazsin.

Merhaba bayanlar. Doktor uno'nun büyümek diye bir ekmeği var onu vermemi söyledi. Biz ondan veriyoruz her gün bir dilim kahvaltıda. Sebze çorbasına da doğuruyorum yarım dilim kadar.

Alevds

8. aydn itibaren günde bir dilim tam buğday ekmeği yemeleri gerekiyormuş cnm
ben veremiyorum o ayrı...

sen niye veremyrdunki cnm? Alerjimi vardi hatrlyamdm.

Canim mayayla yapmanda bi sakinca yok normal ekmek yapar gibi yapabilirsin.ben tam bugday unuyla yapiyorum bazen icine biraz peynir ya da tuzu alinmis zeytin ezip ekliyorum.bulamac sevmemesi iyi olmus cignemeyi ogenir sonrasinda zorluk yasamazsin.
Aa iyi mayalyym o zmn saol cnm.

Merhaba bayanlar. Doktor uno'nun büyümek diye bir ekmeği var onu vermemi söyledi. Biz ondan veriyoruz her gün bir dilim kahvaltıda. Sebze çorbasına da doğuruyorum yarım dilim kadar.

Alevds

Cnm o posetli ekmkler hc saglkli gelmyr bana. İcinde katki mafdesi olyr. Bence sende evde yap. Cok practk zaten

Cok gecmis olsun cnm buyuk tehlike atlastmsssnz. Allah korumus. Niye estetik dikis atilmamski cnm

Bilmiyorum sitenin bahçesinde oldu olay ben hemen taxi
İle özel hastaneye gittim ama kulağındaki kandan korktular oradakiler
Kbb Dr u gördü oradaki cok kan var tıp fakültesine gidin tomografi çekilsin sonuca göre müdahele edilebilir dedi
Burda tomografi yok dedi ceneslndeki yarık ile Uludağ uni tıp fak gittik
Bu arada arka dişlerinde kırıklar var (( bi tanesi çekilecek buyuk ihtimal şu ceneslndeki dikişler bi Alınsında

Neyse sanırım devlet hastanesi olduğu için estetik dikiş yok Yada acilden girdiğimiz için mi
Hiç bilmiyorum diar

Şimdi Anıl yazdı düzenli o jel i kullanırsam işe yarayacak galiba

Canım tam buğday ekmegi Migros'ta var ben ordan alıyorum
Ve evet kerem de ayrı ayrı yiyor çiğnemeyi cok seviyor
Ama bulamac ta yiyor.
Ayrı ayrı yemesi cok iyi diarcım.. Bunu. Kıymetini ilerde cok iyi anlayacaksın.
Azda olsa ayrı ayrı ver
Yanına ıhlamur içir lokmalarını kolay yutsun

neyse cnm bununla atlatms olun. Daha beterinden korusun Allah.

Evet bi bakima iyi oldu. İhlamur aklmda simdilik meyve suyu ya da su veryrm cnm

Ahhh ahh simdi goruyorum ben cok cok gecmis olsun.o kremi ihmal etmeyin gercekten duzenli kullaninca cok etkili.Allah beterinden saklasin

ay çok geçmiş olsun canım, çok üzüldüm... bu kötü tecrübeyi ben de yaşamıştım biliyorsun neler hissettiğini nasıl elin ayağın dolandığını tahmin ediyorum..
))

Caniiiiim nerelerdesin sen yaaa teselli bulurum diye yazdım foruma ama kimse yoktu teselli verecek... hala endişeleniyorum aslında bişey oldumuki diye ama edim gayet iyi cocuk gerek yok diyo

Denizcim coook geçmiş olsun iyidir inşallah umatim iz de kalmaz disine de üzüldüm ya henuz o aşamaya gelemrfigim icin bilemiyorum kalici disimi kırılan gecici dislerdenmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aral I'n daha hiç dişi düşüp yeni dişleri gelmemişti
Henüz 6 yaşında.

Senin yavrunda yataktan düşmüş canım.
Allah koruyor melekler imizi.
İnsanın içi parçalanıyor.
Ama mrk etme onlar cok elastik oluyorlar zarar görmeleri daha zor

Ya gecen mete de dustu yatakodasnda. ustelik ben de ayni odadaydm dolaba bsy asyrdm.kafami cevrmmle dusmesi bir oldu. Bi ciglik kopardim. Yerde yuzustu dryrdu hemen aglamadi galiba cglgmdan sonra agldi kucgma alrkn. Sonra cok surmedi aglmsi hemen sustu. Cok korkmstum tabiiki sizlet gbi ama babasna hemen guluck atnca rahatladim. Ayy fildir fildrlar valla

Ya bu biraz bana ders oldu okadar pinpirikleniyordumki esime vs aman dusurursun aman şöyle tut falan okadar dikkat etmeme en korktuğum seu oldu yatak yuksek iste allahtan yastik koymustum yanına direkt cakilmadi sanirim yere duserken besiginecarpti kafayi muhtemelen ucuz atlattik. Allah hepimizin meleklerini korusun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…