2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

yok canım benm ki ağlarken demiyor bildiğinz durup duruken anne diyor :))))teyzesi anne diyor o da arka arkaya anne diyordu şimdi daha net anne diyor:))5 gün sonra 3 aylık oluyoırz artık büyüyor tabi:)))

benim elif nuriş ağu gı gu gibi sesler çıkarmaya başladı bi görseniz çok tatlı oldu yaaa. ayrıca rotavirus aşısına az kaldııı.

Geçmiş olsun canım ya ne korkmuşundur... Ben de zehir araştırmayı ara diyecektim ama aramışın zaten... Birşey olmaz inşallah canım meraklanma...

sağolasın canım aradık evet. ilk vakayı çocuğum yaşamadan ben yaşattım yaa. Allah daha beterinden korusun. daha vahim bişey olacakmış demekki böyle küçük dikkatli ol uyarısıyla atlattım inşallah..

evet.eltim(teyzemin kızı) hep şey der bana:bu dünyada işin iyi öteki dünyanda iyi olur inşallah

Evet doğru söylüyorsun bizlere bile uyarı oldu:)

Gülay özlettin kendini aliye bin kere maşallah kocaman olmuş

maşallah maşallah tosuncuk olmuş oğluşun minicik doğmuştu yanlis hatirlamiyorsam iyi bakmışsın aliye annesi

geçmiş olsun canım bişey olmaz inşallah hepimizde diikat edelim dalginligimiza gelip yapabiliriz bu hatayi

sana en yakın avm mardin sanırım
zira şırnak merkez de bişey yok
mardin de var mı bilmem ama güzel yerler var
allah yardımcın olsun inşallah sende biran önce görevini bitirirsin

evet canım mardin de var ama bu aralar buralar biraz karışık..gidemiyoruz yani mardine falan.merkeze hiç gitmedim ama eşim cizreden beter diyo.daha da1.5 sene var..ah ahhh gecermi.[/QUOTE]

Allah kolaylık versin cok zor
tez zamanda gecsin

evet canım mardin de var ama bu aralar buralar biraz karışık..gidemiyoruz yani mardine falan.merkeze hiç gitmedim ama eşim cizreden beter diyo.daha da1.5 sene var..ah ahhh gecermi.

tez zamanda gecsin[/QUOTE]

sağol canım hele küçük bebekle daha zor gece hastaneye gitmek zorunda kalmayalım diye dua ediyorum.daha 4-5 gün önce eşim işe giderken arabamız taşlandı..

tez zamanda gecsin

sağol canım hele küçük bebekle daha zor gece hastaneye gitmek zorunda kalmayalım diye dua ediyorum.daha 4-5 gün önce eşim işe giderken arabamız taşlandı..[/

İyi akşamlr şırnakta göreviniz ne.biz bu sene tayiniyzde nasıl bir yer

Son düzenleme:
tez zamanda gecsin

sağol canım hele küçük bebekle daha zor gece hastaneye gitmek zorunda kalmayalım diye dua ediyorum.daha 4-5 gün önce eşim işe giderken arabamız taşlandı..[/QUOTE]

yuhhh
peki cocuğunun nüfusunu nereye kaydettirdin

kızlar bebek arabası almayı düşünüyoruz ama daha önce pek de araştırmadım hep erteledim şimdi alalım diyoruz kullanan alan arkadaşlar önerileriniz neler? çift yönlü olsun kolay taşınsın istiyorum. baston tipi düşünüyordum ama ona da konforlu değil diyorlar. önerilerinizi beklioyurm kızlar

Gecmis olsun canim . Allahin izni ile bebisinde hiç bir sorun kalmayacak.umarim karsina seni anlayan bir dr cikar.
Amin canim inş. Valla diken üstün deyim bi dahaki aya kdr nasil.beklicem bilmiyorum
canim ne demek her zaman destekciyiz birbirimize..
aldigin sonuclari baska dr a gostersen...icin rahatlardi.sen smdi icin icini kemirir durur.
Saolasiniz canim Allah razi olsun. Valla şuanda beni ancak benimki gibi çocuğu olanlar anlar. Bakiyorum Dr bi yandan

Amin canim saolasin inş inş. Ya o gün bayagi polemikliydi bi gündü yani arabamiz trafikte bozuldu vurdurduk bi yere park ettik geldikki çekmişler arabayi bilmem ne vs. Vs. Bosverin :))

Biz Mamas & Papas Urbo kullanıyoruz.. Çift yönlü ve oldukça hafif... Manevra kabilyeti de gayet iyi memnunum ben...

Mamas&papas urbo canımm çok memnunum çift yönlü ve hafif

Bizimde arabamiz maxicosi oto koltugu quiny zapp araba
Cok memnunum
Katlaninca en kucuk olan arabaymis

Kızlarrrrrrrr Allah a cok şükür bugün ü atlattık..
Mevlüt cok guzel oldu.
30 kişi flndık.
Pide ayran yaprak sarma tulumba tatlısı verdik.
Ben süslediğim şişeleri dağıttım herkes bayıldı baya övgü aldım) ehuheee
Cok korktum çünkü bigun once musluk bozuldu ortadan koptu gibi bişey oldu contası kırılmış
Allahım mutfak su içinde kaldı ordan dolabın içine yerlere :/
Üstelik hol ve banyonun lamba düğmesi kırılıp düştü değsek elektrik carparacaktı
Hol ve banyoda ışık yok tabi..:/
Eşim musluk aldı priz aldı çapraz komşum musluğu eşim lamba düğmesini. Taktı :)
Çok şükür kazasız belasız bol okumalı dualı en son yakın akrabalar kaldı onlarla bol kahkaha lı bigun oldu
:)
Cok mutluyum eşimle aramda iyi
Şimdi aralı yatırıyorum yataktan hbrler bu kdr oluyor:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…