2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlarrrrrrrr Allah a cok şükür bugün ü atlattık..
Mevlüt cok guzel oldu.
30 kişi flndık.
Pide ayran yaprak sarma tulumba tatlısı verdik.
Ben süslediğim şişeleri dağıttım herkes bayıldı baya övgü aldım:KK66:) ehuheee
Cok korktum çünkü bigun once musluk bozuldu ortadan koptu gibi bişey oldu contası kırılmış
Allahım mutfak su içinde kaldı ordan dolabın içine yerlere :/
Üstelik hol ve banyonun lamba düğmesi kırılıp düştü değsek elektrik carparacaktı
Hol ve banyoda ışık yok tabi..:/
Eşim musluk aldı priz aldı çapraz komşum musluğu eşim lamba düğmesini. Taktı :)
Çok şükür kazasız belasız bol okumalı dualı en son yakın akrabalar kaldı onlarla bol kahkaha lı bigun oldu
:)
Cok mutluyum eşimle aramda iyi
Şimdi aralı yatırıyorum yataktan hbrler bu kdr oluyor:)))

Geçmiş olsun Allah kabul etsin:)

Mevlüt cok guzel oldu.
30 kişi flndık.
Cok korktum çünkü bigun once musluk bozuldu ortadan koptu gibi bişey oldu contası kırılmış
Üstelik hol ve banyonun lamba düğmesi kırılıp düştü değsek elektrik carparacaktı
Çok şükür kazasız belasız bol okumalı dualı en son yakın akrabalar kaldı onlarla bol kahkaha lı bigun oldu

Allah kabul etsin darısı bize inşallah:-)

kızlar bebek arabası almayı düşünüyoruz ama daha önce pek de araştırmadım hep erteledim şimdi alalım diyoruz kullanan alan arkadaşlar önerileriniz neler? çift yönlü olsun kolay taşınsın istiyorum. baston tipi düşünüyordum ama ona da konforlu değil diyorlar. önerilerinizi beklioyurm kızlar

ben chicco liteway plus aldım, baston ama çok konforlu, tam yatıyor sırt kısmı, kızım içinde mışıl mışıl uyuyor valla, hafif olması enn önemli yönü en kötü yönü de çift yönlü kullanılamaması

millet ne oldu biliyormusunuz. sabah damlalarını vereyim dedim. zinko gaz damlasını vermek isterken yanlışlıkla acı elma yağını vermişim. 4-5 damla. baktım çocuk ağzını buruş buruş ediyo, biraz mıkırdandı, biraz öğürdü. doktorları aradım tabi pazar olduğu için ulaşamadım. 114 Alo Sağlık Bakanlığı zehirlenme bölümünü aradım iki buçuk aylık bebeğime acı elma yağı içirdim yanlışlıkla dedim acil müdahale gerektirir götürün dedi. bornova şifayı aradım çocuk doktorunu bişey olmaz dedi o yağ sonuçta dedi. ilerleyen saatlerde farklı bişey görürseniz getirin dedi. şimdilik bişey yok bakalım inşallah bişey olmaz yavruma çok korktummm.

Aynısıbı yapmaktan hep korktuk hep
O yüzden acı elma yağının dışını kıprkırmızı boyadım
Çok geçmiş olsun unarımdaha fazla sorun çıkmaz ilerleyen saatlerde
Bir kere bende öyle verdim sandım aklım çıktı atacaktım elma yağını çöpe

herkese selam nasılsınız kızlar ben fena değilim kızım 2 gündür çok korkuyor ve ağlayarak uyanıyor sizce neyi var dün hiç uyumadı bugünde uyudu ama huysuzdu bi sorun yoktur inş. :18:

herkese selam nasılsınız kızlar ben fena değilim kızım 2 gündür çok korkuyor ve ağlayarak uyanıyor sizce neyi var dün hiç uyumadı bugünde uyudu ama huysuzdu bi sorun yoktur inş. :18:

Belki sıçrıyordur canım düşüyor gibş hissediyordur şayet kolları battaniyenin dışında kalıyorsa... Kollarını içeriye soktuğun vakit çok sıkıştırmadan içeride kalmasını sağlarsan sıçramalar dolayısıyla korkarak uyanmakar olmuyor... Aklıma bu geldi br tek:44:

Mevlüt cok guzel oldu.
30 kişi flndık.

ayy allah kabul etsn canm.
onca aksilik cmis.illa boyle gunleri bekler.
bide ustune tup bitseydi tam olurdu :)))
benm oyle oluyor....
yinede guzel arlatmissin helalll.

Ay kızlar günaydın paylaşmadan edemicem , benim kız dün gece 11 de bi uyudu ama iki depoyuda bitirtmiştim. Simdi uyandık ve sabah su an 06;43, sag göğsüm taşmış , ger yer şıpır şıpır, kolum üstüm, göğüs pedi yetmemiş, sütaş taşmış , kız dedim ne cok uyumuşuz, yok anam uyanmıyor hala. Gözü kapalı aldım dayadım cocuğu sol tarafa , uyuya uyuya içmeye devam ediyordu , alt taraf zort etti,kendi gürültüsüne uyandı yavrum, şimdide günaydın kuzummmm dedim gülümsedim, allahım nasıl mutlu gülücükler verdi :)))

Son düzenleme:
Ay kızlar günaydın paylaşmadan edemicem , benim kız dün gece 11 de bi uyudu ama iki depoyuda bitirtmiştim. Simdi uyandık ve sabah su an 06;43, sag göğsüm taşmış , ger yer şıpır şıpır, kolum üstüm, göğüs pedi yetmemiş, sütaş taşmış , kız dedim ne cok uyumuşuz, yok anam uyanmıyor hala. Gözü kapalı aldım dayadım cocuğu sol tarafa , uyuya uyuya içmeye devam ediyordu , alt taraf zort etti,kendi gürültüsüne uyandı yavrum, şimdide günaydın kuzummmm dedim gülümsedim, allahım nasıl mutlu gülücükler verdi :)))

maasallah canm sutune ve bebegine..
bizde 11 gibi uyuduk...3.30 da kalkti bide simdi kalktik..gulcukler saciyor..
zaten en ck sabahlari keyfli luyolar....

canm benim insallah duzelir...bende hic bilmiyorum ki bu durumu.
namszdan sonra ahmede ayetel kursi okuyim ....damattt :))) nede olsa

Allah razi olsun canim. Allah cümle hastalara şifa versin kabul etsin duanuda. Ayyy ne guldum damat demene:))) sahi bunlarda buyucekte gelin damat olacaklar anaaaaammm:))

maasallah canm sutune ve bebegine..
bizde 11 gibi uyuduk...3.30 da kalkti bide simdi kalktik..gulcukler saciyor..
zaten en ck sabahlari keyfli luyolar....

o gülücükleri yerim :)) :KK16::KK16:ilk defa o saatte uyudu , biz 12 de uyutma telaşesi başlayıp gece saat 2-2.5 olmadan uyumuyordu , demekki daha erken yatırmaya çalışmakta fayda varmış , inşallah böyle devam eder,:KK1:

ayy severim ben o miniği , ama benimle değil benimde bebişimle adaş o zaman , kızımın ismi deniz :)

bende senin miniğini yerim
benim kızımın adı da Deniz

rotayı yaptırdınmı
ertesi günü kızım 3 defa kanlı kaka yaptı
çok nadir de olsa yapıyormus:KK50::KK50:

Mevlüt cok guzel oldu.
30 kişi flndık.

canm geçmiş olsun , Allah dualarınızı kabul etsin , artık darısı bize gelecek ayın sonuna kısmetse bizde niyetliyiz ben işe başlamadan , resim paylaşıcakmısın şişelerini merak ettim:nazar:

canmm boşlukta hissettiği için korkuyor olabilir , benimki korktuğu zaman elleri iki yana acıyor son haddede, gözleride sonuna kadar acıyor , doktorumuz korktuğu zaman hemen ellerinin parmaklarını tut avcunun içinde ve yaklaş ki kokunu alsın demişti , işe yarıyor tavsiye ederim , geçici bir durummuş annesi :nazar::KK16:

bende senin miniğini yerim
benim kızımın adı da Deniz

rotayı yaptırdınmı
ertesi günü kızım 3 defa kanlı kaka yaptı
çok nadir de olsa yapıyormus:KK50::KK50:

bu hafta yaptırıcam inşallah canm , geçmiş olsun miniğine bende okumuştum öyle bi etkisi olabiliyormuş , 10 aralık bizm tarihimiz , sizin deniz kızınızın tarihi ne, çarşamba günü hem kalça filmine hemde rotayı yaptırmaya gidicez inşallah

X