2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Oh bea geldim alışverişten dünya varmışçocuklardan biraz ayrı kalmak iyi geldi.iyiki annem alt katta otuyo arada bırakıp kaçıyorum

neler aldin soyle bakalim bacimmmm...
kesk benmdr nnem komsum olsaydi...
bende esime birakiyorim.
allahtan evmizn yannda avm varda nefes aliyorum..

kızlar benim bebek 2-3 haftadır resmen anne diyor çok hoşuma gidiyor tabi babamız biraz bozluyor :))))))teyzesi 15 tatilde geldiğinde sürekli anne anne diyordu meleğimde teyzesiyle beraber enne diyrdu artık anne diyor:))

evet yaa benimki anne diye ağlıyoo.ama sadece ağlarken söylüyor. önce bana mı öyle geliyoo acaba dedim ama son zamanlar iyice belirginleşti.

Oh bea geldim alışverişten dünya varmışçocuklardan biraz ayrı kalmak iyi geldi.iyiki annem alt katta otuyo arada bırakıp kaçıyorum

Aynen bende hem yemek yiyorum hem yemek yapıyorumkızım iki aylıkken kanguru kullanmıştım köyde bişe olmadı.kızım 3 yaşına girecek

ahh ahh ben cizredeyim görevden dolayı.ne avm ne akraba.oğluşumla başbaşayız sürekli.asıl huni bana lazım:)

ilk zamanlar bende rahatsız olmasındiye yemeğe gitmiyodum ama baktım benim oğlan ne zaman yemek hazır olsa uyanıp ağlıyoo resmen biliyo yemeğin hazır olduğunu artık bende onu masaya aldım:))))

benim ilk 1 @y emzirirken suyu zor yetistiriyorlardi.
simdi emzirurjen dilim kurmuyor.

sen neden icmiuorsunki..o anda ictigin su direk sut oluyor diye duymustum okumustum...

canım ben emzirirken kahvaltı bile yapıyorum:)

Aynen bende hem yemek yiyorum hem yemek yapıyorumkızım iki aylıkken kanguru kullanmıştım köyde bişe olmadı.kızım 3 yaşına girecek

Kv emzirirken su icersen gaz yapar dedi bende icmiyorum ama emzirme bitene kadar mahvoluyorum,kaynagim ne kadar dogru bilmiyorumda size sorum dedimtesekkurler bunda sonra bende yiyip icim

Kv emzirirken su icersen gaz yapar dedi bende icmiyorum ama emzirme bitene kadar mahvoluyorum,kaynagim ne kadar dogru bilmiyorumda size sorum dedimtesekkurler bunda sonra bende yiyip icim

valla canım benim bebeğim de hiç gaz sorunu yok. maşallah demeyi unutma ama:)

Aaaaa hic alakasi yok kiz :))))
Can dayanirmi
Ben daha emzirmeden icmis oluyodum emzirirken bir kupa su daha gotuuyodum.
Ama o haller kalmadi..duze.e girdik.

Vicdansiz kv. Ozellikle demis olmasin.:))))))

neler aldin soyle bakalim bacimmmm...
kesk benmdr nnem komsum olsaydi...
bende esime birakiyorim.
allahtan evmizn yannda avm varda nefes aliyorum..

Adanalıyık galiba bacıımmmbende adanada büyüdüm bende çok bacım derimetek pantolon aldım eşime ve anneme kazak aldımiyi geldi

iyi geceler kızlar bişi merak ediyorum bebişleriniz için kaç numara bebek bezi kullanıyorsunuz kızım 6,5 kg olmuş prima 2 numara kullanıyom küçük geliyo 3 numara aldık onunda beli tam ama bacak arası büyük geliyo iki arada kaldım yardımcı olurmusunuzz :2:

Canım benim kızım 4600 g olduğu halde ben 3 numara kullanıyorum

Adanalıyık galiba bacıımmmbende adanada büyüdüm bende çok bacım derimetek pantolon aldım eşime ve anneme kazak aldımiyi geldi

yesss
bildinizz adanalayik
allahin adamiyik
ucaga kafa atarik
trne celme takarik :)))))

kiz bizimki 5350bu paket bitsin 3e geccem cnku sirtindan cikiyor artik kakaa.
huggies ck guzel pamuklu olani.

canım benım bebişte 6200gr bende 3 numero kullaıyorum

Uykusuz annelerrr
Geçmişi okuyamadım çok

GüZel dilekleri olanlara teşekkür edioyırm
Sünneti de atlattık şülürler olsunn

Agresifmeleğimmmmmm
Çok üZüldüm çok
İçime otırdu ateşi çıktı demişsinn yaa
Aman şimdi iyi olsun koru onu herkesten her yerden(
Çok güZel bi kız o nazar değer((
Kıyamam hiç birine hemen mikrop kpıyorlar

Bizde basladi kilo geriligi 2 haftada sadece 180 gr almisiz ama herhangi ilac vitamin birsey vermediler nohut fasulye ye diyo gaz yapar diyorum annenin yedigi bebegi etkilemez diyor ben yemedim ama biliyorum gaz yapacagini

canım sen bilirsin ama gazlı olması vitaminsiz kalmasından iyidir bence

bu doktorların birinin dediği öbürününkini tutmuyor kime güveneceğimizi şaşırıyoruz malesef
bir ay için 950 gr gayet iyi maşallah kuzuna

ay ne güzel çocukları bırakıp alışverişe gidebiliyosun çok imrendim sana
ben çocuklar olmadan en son doğuma gittim :44:

Canlar emzirirken bisey iyiyip iciyormusunuz ben cok susuyorum icmiyorum.

ben bütün yeme içme işimi emzirirken hallediyorum çünkü oturabildiğim tek zaman

canım inşallah kendiliğinden düzelir de hiçbir müdahaleye gerek kalmaz

İmdatttttt sos cok yoruldum
Kizim uyumuyor 13 saattir perisanim

benim ki de şu an itibarıyla 14 saat oldu, aşıdan beri böyle, çıldırmaya ramak kaldı

3 numara kullanıyoruz, sen hangi bezi kullanıyorsun bilmiyorum ama
ben prima yeşil paket kullanıyorum gayet iyi bence, bu paketten önce premium care almıştım daha büyük gibi geldi bana

caım benımm allahıma şükürler olsun kızım atlattı herşey yoluna ilerlemeden kurtuldukk süreklı memedeydi en iyi ilaç anne sütüymüş dediğin gibi kuzucuklarımıza iyi bakalım havadan nem kapıyorlar

Hasene sukunet esra sagolun kizlar
İki gundur perisanim yazamadim bile

Hasenecim sanada gecmis olsun
Evlat cok zor ya
Ona gelen bana gelsin
Kendimden cok seviyorum kuzumu

Sukunet birde bu yorgunlukla misafirim geldi
Sagolsunlar pastalarini alip gelmisler
Kizimla bas edemiyordum o sirada
Dizlerinde salladilar
Ama kizim tabiki uyumadi
Asi bizi de mahvetti

Kizlar cvplari sonra yazicam. Oğlum yine huysuz yine perperisanim. Evdeki herkes seferber oglani memnun etmek için ama onda bir memnuniyet yok. Ben neden anlamiyirum bu çocuğu ne sikintisi var ?!!

Dr a anlatmaya calisiyorum oda yarfimci olmuyor daha ne yapabilirim ben ! Allahim sen yardim et 67 günlük olduk hic mi rahatlama yok olmaz çocukta bu sikintilar 3. Ayin bitiminde geçmez kizlar ben soyleyimde.

Ama inş geçer yaaa Allahim sifaaa nolurr evvela cemii cümle bebeklere evlatları sonrada benimkine noluuuuur ya Rab!

tugba yaa bu oglann perisan etti seni...kiyamam arkadasim.
bunlsrn elinde oyuncak olduk..bizimkide gce 1de yatti..simdi 5 te kalkmis oyun istiyor kucak istiyor..saa t 6.30olduu ....

Tavsiye ettiğiniz bütün emzikler var kızlar reçel sekerli su herseye batırdım almaynca almıyo

Allah im sesini duysun en kısa zan da herşey yoluna girer ins hepimizin tüm yavrularimizin
Bende diyorum yeterki uyusun dinlensin kendimden geçtim yeterki aglamasin o ağlamak yıpratıyor insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…