2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar bu sünnet parçasını ne yapıyoruz
Gömmek dua falan hiç bilmiyorım şnternette çok kirli bilgi var
Fetva hattını arıcam ama sizde biliyorsanız söyler misiniz?

Gecmis olsun.

Biz de gecen Cumartesi yaptirdik. Benim sunnet parcasindan haberim yok. Bize birsey verilmedi!

anılım hayırlı olsun
kurtulmuş kuzum inşallah çabuk atlatır ağrısız sızısız
seninkide hepsi birden gelmiş
ben sadece aşı yapılacak önümüzdeki hafta çok tedirginim :

ay çok sağolun kızlar, çocuğumun kilosunu kafaya takmayan bi annee olucam diyordum bana da kafayı yedirttiler:KK52:
k.valide hergün mama ver diyor, ben eşim ve k.peder direniyoruz, sonra mutfağa gelip sende gizliden ver diyor :KK52:

unyeliarzu inşallah sütün artar canım, benim ilk 3 gün gram sütüm yoktu sonradan geldi, belli olmuyor bu süt işi, eminim arttırmaya çalışıyosundur sakın kaybetme umudunu devam et.

Anıl sünnetiniz hayırlı olsuun, inşAllah sıkıntısız atlatırsınız, neler atlattı senin yavrun sünnet nedir ki onun için :) MaşaAllah SubhanAllah

oooo hayirli lsn anil.
erkek old u aras desene...

Geçmiş olsuncanım.. Hayırlı olsun sünnetiniz:KK9:

Canolarrr teşekkür ederimmmm
Allah raZı olsun
Evet erkek oldu artıkk:))
İnşallah bundan sonra daha iyi olur kuzum
En azından bu ihtimali kaldırdık ortadan

cnm edim dis hekimi ona sordum. o da hastalarina augmentin oneriyormus.
ayruca 2hafta once sinuzitim artti ve brbegimde oksuruk basladiginda bana da doktor verdi. ben ictim. bebegim 2 aylik bir problem olmadi onda. zaten bir formu bebeklere de veriliyormus bu ilacin. yalniz bende ishal ve vajinal kasinti yapti. kuzenimin de ictiginde gozleri sismis. bazisinin midesine dokunuyormus. hem hafif bi ilac hem de yan etkileri var. ben kullanamadim sen de umarim bir sikinti olmaz.

sağol canım bende sabah bi kere içtim midem bulanıyo sabahtan beri demek ondanmış ama dişim iltihaplı mecburen kullanmam gerekecek yani. bu arada ben 3 doz vermiştim dolveni artık aşıdan mı ilaçtan mı bilmiyorum o günde ertesi günde uyumuştu.oyüzden biraz korkmuştum ama bi yan etkisi falan olmadı bizde.huzursuzsa ver istersen sende.

Sanirim arrkadaslar cogumuz nobetteyiz bu gece.umarim hayirlisi ile atlatiriz geceyi benim bebis paranox fililden 2saat sonra uyumaya basladi.

Rota virus asisi hakkiinda ne dusunuyorsunuz.yaptiran var mi ne zaman ve kac doz yapilir ucreti hakkinda bilgisi vefikri ola arkadaslar paylasirsa cok sevinirim.

Sanirim arrkadaslar cogumuz nobetteyiz bu gece.umarim hayirlisi ile atlatiriz geceyi benim bebis paranox fililden 2saat sonra uyumaya basladi.

Rota virus asisi hakkiinda ne dusunuyorsunuz.yaptiran var mi ne zaman ve kac doz yapilir ucreti hakkinda bilgisi vefikri ola arkadaslar paylasirsa cok sevinirim.

Ben rota yi yaptirdim
Dr onerdi ayrica kendimde faydali oldugunu dusunuyorum
142 tl fiyati iki defa yapiliyor
Agizdan siringa ile iciriliyor igne seklinde degil yani

Canim cevabin icin tesekkur ederim. Peki kacinci aylarda yaptırmak gerekli.2.aysa bi gec kaldik.

Ates nobeti tutuyorum ya:KK43:((
Ne kadarlik bebegin gectigini dusunmuyorum
Sonrada yaptiran oluyor
Sizle ilgilenen ebeyi yarin arasana yardimci olurlar
Asiya baslarken kizima annecim 142 tl yutuver hepsini tamammi dedim
:))))
Neyseki icti hepsini
Kk da rotavirus icin bir topik vardi orays da bakabilirsin

Ates nobeti tutuyorum ya:KK43:((
Ne kadarlik bebegin gectigini dusunmuyorum
Sonrada yaptiran oluyor
Sizle ilgilenen ebeyi yarin arasana yardimci olurlar
Asiya baslarken kizima annecim 142 tl yutuver hepsini tamammi dedim
:))))
Neyseki icti hepsini
Kk da rotavirus icin bir topik vardi orays da bakabilirsin

Bugun tam 2aylik asimiz vardi bugun 3 tane bende nobeteyim yani.bilgilerin ve ilgin icin tesekkur.

kızlar kabızlık sorunumuz var doktora gıttık nurse harveys verdi günde 3 sefer dedi ama ölçüsunu unuttum yada söylemedi.
arıyorum ulaşamıyorum doktora
kullanan var mı acaba

Günde 3 kere 1 tatlı kaşığı kaşığı vermişti bize. 2 çay kaşığı şeklinde veriyorum ben.

Kizlar bu arada önceki msjlarinzda bana vermiş olduğunuz gazlardan dolayı tesekkur etmeyi unutmustum. Hatirladiklarim esradincel sukunet78 ve essela hayirlamadigim ama gazini eksik etmeyen dertdaslarima da çok tesekkur ediyorum. Yorumlarinizi okumuştum ama cvp yazamamistim k.b. çok optum

canim ne demek her zaman destekciyiz birbirimize..
aldigin sonuclari baska dr a gostersen...icin rahatlardi.sen smdi icin icini kemirir durur.

Benim bebeğimin allerjisi var... Onun için götürmüş olduğum hoca rotavirüs aşısını bize önermedi.. Ben yaptırmadım canım..

Bizim ates yukselio
Calpol verdim
37,4 civari:KK43:((

Canım takip et ama 37,4 çok yüksek br ateş değil.. Tv de izlemiştim bir çocuk doktoru 38,5-39 un altındaki ateş önemli değil demişti...

ayyyy kiZlar burda deprem oldyuu...kuvck bi sarsintiii cok korktum duvarlar citir citir etti..azcik..elim ayam titredi...smdi.

Geçmiş oldun yahu.. Yanlış mı hatırlıyorum Sen antalyada mıydın?

Kızlar ateş 38.5-39 olmadan ateş düşürücü vermeyin.çocuk dr ları tv de kaç kere söyledi haberiniz olsun:-)

X