2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
2. ay 3 aşı yapılıyor, birer tane her 2 bacaktan, 1 tanede sol omuzdan
inşallah ilaçsız atlatırsınız, aşıdan sonra 3 gün banyo yaptırılmıyor o da aklında bulunsun

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sol omuzdan aşı mı var
Allahım baygınlık geçiricem
offffff
çok korkunc

kızlar bugün ası olduk
rotavirus asısı ve iki ası daha verem asımızı 10 gün sonra yapacaklar
neyse kızım cok huzursuz normal mi
alerji için süt ürünleri yemeye basladım ondan mı asılardan mı bilemiyorum
sizde de huzursuzluk oldumu asılarda
ay ne zor ya koca aşı giriyor vucuduna

hemde nasıl huzursuzluk anlatamam doktor sadece ateş çıkarsa değil huzursuzluk yaparsada fitil at demişti bende attım rahatça uyudu

kizla emzigi ne zaman veriyosunuz. tok lnca emmiyor birz nc bambinonn emzigni aldim.uyuyodu uyanirken verdm.aldi..
emdikten snra deniyeyim dedm almadi.
ackn mi yada uykuya dalarken mi veriyosunuz..

canım kolikli olduğumuz için aksam üstleri uykuya zor dalarsa veriyoruz
bugün ası nedeniyle huysuz sürekli verdim
vermeyince yıktı zaten ortalğı
kimisi emzik vermeyin diyor sen ne diyorsun
yanlıs mı yapıyoruz ki

hemde nasıl huzursuzluk anlatamam doktor sadece ateş çıkarsa değil huzursuzluk yaparsada fitil at demişti bende attım rahatça uyudu

bana fiitil demediler ya
calpol verdim ama hemen ası sonrası
bir daha asıya giderken vercem
size 3 ası mı oldu
bizim verem 24ünde olcak
ama rotavirusle beraber 3 ası olduk

Saglik bakanliginin yaptigi testte sorun cikinca cerrah paşaya yönlendirdiler. Zorunlu olmasam gitmemki. Ztn her gittiğimde farklı bi Dr oluuo nöbet yapiyolar galiba.

Anladım canım Allah kolaylık versin...

kızlar bugün ası olduk
rotavirus asısı ve iki ası daha verem asımızı 10 gün sonra yapacaklar
neyse kızım cok huzursuz normal mi
alerji için süt ürünleri yemeye basladım ondan mı asılardan mı bilemiyorum
sizde de huzursuzluk oldumu asılarda
ay ne zor ya koca aşı giriyor vucuduna

Biz bugün verem, karma ve pnömokok aşısı olduk... Verem sol koluna vuruluyor.. Diğer ikisi bacak kaslarıns.. Ben rotayı yaptırmıyorum.. Benim kız şuana kadar hiçbir ilaç vermediğim halde paso uyuyor.. Bizde mi sıkıntı var acaba:26:

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sol omuzdan aşı mı var
Allahım baygınlık geçiricem
offffff
çok korkunc

arkadaşlar bugün diş doktorum augmentin verdi.kullanabilirsin emzirirken dedi ama içinde emzirmeye ara vermelisiniz yazıyor.siz ne yapıyorsunuz kullanınca emzirmeye devam ediyormusunuz.

bana fiitil demediler ya
calpol verdim ama hemen ası sonrası
bir daha asıya giderken vercem
size 3 ası mı oldu
bizim verem 24ünde olcak
ama rotavirusle beraber 3 ası olduk

3 aşı olduk.verem karma asılar.rota 3. ve 5. ayda aşı yokmuş o zmn yapılcakmış.
bizede calpol gerek yok fitil daha iyi dedi.

arkadaşlar bugün diş doktorum augmentin verdi.kullanabilirsin emzirirken dedi ama içinde emzirmeye ara vermelisiniz yazıyor.siz ne yapıyorsunuz kullanınca emzirmeye devam ediyormusunuz.

Verilen antibiyotik augmentin 1000 mg geniş spektrumlu mu? Ben 2 kez mastit oldum.. Doktor bu antibiyotiği verdi.. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.. Emzirmeye ara vermene gerek yok aynısıysa..

Son düzenleme:
arkadaslar bugun verem adisini kolundan, zaturee ve karma asiyi bacaklatindan olduk. bize atesiolursa dolven diye bi ilac yazdilar. cok huzursuz oglum ne uyuyor ne meme istiyo. hep azar azar uyuyup emiyo. hic aglamayan cocuk agliyo surekli cani yaniyo gibi napsam bilemiyorum. lutfen akilverin

Kızlar bu sünnet parçasını ne yapıyoruz
Gömmek dua falan hiç bilmiyorım şnternette çok kirli bilgi var
Fetva hattını arıcam ama sizde biliyorsanız söyler misiniz?

arkadaslar bugun verem adisini kolundan, zaturee ve karma asiyi bacaklatindan olduk. bize atesiolursa dolven diye bi ilac yazdilar. cok huzursuz oglum ne uyuyor ne meme istiyo. hep azar azar uyuyup emiyo. hic aglamayan cocuk agliyo surekli cani yaniyo gibi napsam bilemiyorum. lutfen akilverin

Bizim doktor eğer ateş ya da hızursuzluğu olursa 8 saatte bir tok karnına calpol ver demişti... Ver bence canım madem bebeğin huzursuz rahatlasın...

canım bana da dolven verdiler. aşıdan sonra 3 defa verdim çeyrek doz. sonradan pişman oldum ama 6 aydan sonra veriliyormuş.ama ğbize bişey yapmadı bi doz ver istersen..

Verilen antibiyotik augmentin 1000 mg geniş spektrumlu mu? Ben 2 kez mastit oldum.. Doktor bu antibiyotiği verdi.. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.. Emzirmeye ara vermene gerek yok aynısıysa..

sağol. evet bu antibiyotik.bende korkmuştum bişey olurmu diye.hatta ilk defa emzik denemesi yaptık antibiyotikten hemen sonra emmesin diye:))

gerçekten emzik için böyle bişey gerekiyormuş. normalde hep kusar gibi yapıyordu. ben de ısrar etmiyordum ama bugün benim tutmam şartıyla bayaa emdi.ben tutmasam atıyo ama ..

meger ben ne gazli bi insanmisiim da haberim yokmus ya her yedigim gaz yapiyor daha oncesi hic bilmiyordum yiyeceklerin gaz yapanlarini anne olunca ogrendim:KK37:

canım bana da dolven verdiler. aşıdan sonra 3 defa verdim çeyrek doz. sonradan pişman oldum ama 6 aydan sonra veriliyormuş.ama ğbize bişey yapmadı bi doz ver istersen..

calpol daha kucuk bebekler icin mi acaba? ben prospektuse bakinca gordum 6. aydan sonra oldugunu. ama hem doktor verdi diye hem de caresizlikten bir doz verdim. pek ise yaramadi. hatta kustu biraz.
yalniz ustunuvdegistirip daha rahat biseyler giydirince sakinledi gibi. su an kucagimda uyuyo

cnm edim dis hekimi ona sordum. o da hastalarina augmentin oneriyormus.
ayruca 2hafta once sinuzitim artti ve brbegimde oksuruk basladiginda bana da doktor verdi. ben ictim. bebegim 2 aylik bir problem olmadi onda. zaten bir formu bebeklere de veriliyormus bu ilacin. yalniz bende ishal ve vajinal kasinti yapti. kuzenimin de ictiginde gozleri sismis. bazisinin midesine dokunuyormus. hem hafif bi ilac hem de yan etkileri var. ben kullanamadim sen de umarim bir sikinti olmaz.

X