2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

yuvarlak bele takılan emzirme yastığımı belime geçiriyorum, kafasını koyacağım taraftaki ayağımın altına bir kırlent ya da başka küçük birşey koyuyorum ki bebek dümdüz yatmasın kafası ile ayakları arasında yaklaşık 45 derece açı oluyor böylece

Son düzenleme:

Bizimde aşımız vardi bugün. Cok ağladı kuzum.babasi tuttu onu.hic bu kadar aglatmamistim onu.uyurken bile icini cekti kuzum. Onu öyle gorunce bemde basladim aglamaya.gelince calpol verdim.simdi iyi sukur.size ilac olarak ne verdiler ve ne kadar kullanmanizi onerdiler.kilosuna masallah cok guzel.benim bebis 3.700 dogdu 4.700 olmus.bim sut az mamada veriyorum az az.sizler gibi bebisini kendi sutu ile besleyenlere hayranim.

Canim bende sadece anne sütü verdigim zaman 9 gunde bir yapiyordu seninki iyiymis yine 2 gun iyi takma ben cok arastirdim gayet normal

bunu yaptım azıcık teselli edicem kendimi

ohhh afiyet olsun, ben de bebelerden fırsat bulsam da yapsam tatlı bişiyler,
pudinge bile razıyım şu anda

teşekkürler canım, ece hanımın bütün yazılarını okuduğumu sanıyordum, bunu unutmuşum demekki iyi oldu okuduğum

geçmiş olsun canım, bizim de dün 2 aylık aşımız vardı, calpol ve paranox yazdı, calpol u ateşi çıkarsa günde 2 kere birer çay kaşığı vermemi çıkmazsa vermememi,
gece ben yatarken de mutlaka yarım paranox fitil yapmamı söyledi, ben uyurken ateşi yükselip havale geçirme ihtimalinden dolayı.
ben de ilk ay günde 1 bazen 2 mama veriyordum ama çok şükür bu ay mamaya ihtiyacımız kalmadı hatta buzluğa koymaya bile başladım, inşallah senin de sütün artar mamaya gerek kalmaz

kizla emzigi ne zaman veriyosunuz. tok lnca emmiyor birz nc bambinonn emzigni aldim.uyuyodu uyanirken verdm.aldi..
emdikten snra deniyeyim dedm almadi.
ackn mi yada uykuya dalarken mi veriyosunuz..

Biz de aynı durumdayız
Son iki güne kadar her bezi kakalı idi. Iki gündür kaka yapmadı. Iki kere zeytinyağı verdim masaj yaptım ..
Bakalım ne zaman yapacak

Cani cevabin icin tesekkurler.umarim sut konusunda bende rahatlarim bir gun.bende ise baslayacagim bir ay sonra ne yapariz bilmiyorum.

Bence çok iyi kilosu.bizimki 3200 doğdu ishal geçirdik kilo almamış o ara geçen hafta tarttırdım 4400 geldi yarın kontrolümüz var umarım kilo almıştır.

Canim bende sadece anne sütü verdigim zaman 9 gunde bir yapiyordu seninki iyiymis yine 2 gun iyi takma ben cok arastirdim gayet normal

Biz 50 günlük olduk her bezi kakalıyken şimdi azaldı. Saymadım ama 10 defadan 5-6 ya düşmüşt

Benim bebeğimin de dediğin gibi her bezi kakalı olurdu, şimdi günde 1 kere ancak yapıyor. Bence normal, ilk zamanlarda fazla kala yapıyolar şimdi normale dönüyor.

Benimki iki güne bir yapıyo ama hiç dert etmiyorum.sonuçta o bi insan kimi hergün yapar kimi iki güne bir kimi haftada bir.önemli olan kakasında bi tuhaflık olup olmaması(kanlı sümüksü falan).takma kafana

çok teşekkür ederim kızlar içim rahatladı baya, arada bi ıkınıp sıkınıp ağlasa da çok fazla sıkıntı vermiyor şimdilik, haftaya aşımız var bakalım napıcak bizimki inş ateş sorunu yaşamayız da ilaca gerek kalmaz. 2. ay aşısı da bacaktan mı vuruluyor?

cnm bence gayet iyi, her ay ztn yaklaşık bi kg alıyorlar benimkide 3860 doğdu 1. ayda 4900 dü şimdide yine yaklaşık 5-6 kg olmuştur diye tahmin ediyorum haftaya görücez. dr bişi demedikçe sen kimseyi takma bence.

2. ay 3 aşı yapılıyor, birer tane her 2 bacaktan, 1 tanede sol omuzdan
inşallah ilaçsız atlatırsınız, aşıdan sonra 3 gün banyo yaptırılmıyor o da aklında bulunsun

Ataşehirde nerede oturuyorsun ben inönü deyim

teşekkürler canım
içerenköyde oturuyorum

Son düzenleme:
Dün 3lü karma aşımızı olduk
Sabah sünnetimizi olduk
Bi de kabız olduk gaz da çıkmıoo
Ya sabır selamet ya sabır selamet

3ü bir arada huysuzluj fıttırmaya az kaldıı

Dün 3lü karma aşımızı olduk
Sabah sünnetimizi olduk
Bi de kabız olduk gaz da çıkmıoo
Ya sabır selamet ya sabır selamet

3ü bir arada huysuzluj fıttırmaya az kaldıı

Allahim hepimizin yardimcisi olsun bende bugun sinirden yorgunluktan agladim artik

Hayirli ve gecmis olsun anilcim
Bizde sunnet olucaktik ama o haftalarda cok mizmizdi diye vazgectim zor oldumu sizinki

Zeynep saçmalamaaaaaa
Her ay 1kilo alır bebekler normalde seninde öyle olmuşş
Sen millete ne bakıyorsun ya bebek sğlıklı şükret ona kimseye laf söyletme
Sinir oluyorum insanlara yaa
Benim oğlumun da kilosu çok ama tombiş göZükmüyo
Sakın takma kimseyiii
Allahim hepimizin yardimcisi olsun bende bugun sinirden yorgunluktan agladim artik

Hayirli ve gecmis olsun anilcim
Bizde sunnet olucaktik ama o haftalarda cok mizmizdi diye vazgectim zor oldumu sizinki
Valla cnm yazdığım gibi
Pipiden mi aşıdan mı gazdan mı kakadan mı bilmem ama çok huysuz
Uyudu şimdi ben de uyuyayım dedim yorgunluktan dalamadım resmen
Ama 3güne geçecek inş ve şükretcem erken yaptırdığım için inşallah
Çünkü herşeyden habersiZdi psikolojik olarak çok önemli bence
Gülerek girdi gülerek çıktı kesilirken kremle uyuşturmuşlar hiç ağlamamış
Ama etkisi geçtikçe mızmızlanabilir dedi dr
20dk da girmesi çıkması bir oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…