2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar varmı alerjiden bir haber
biz carsamba gidicez sanırım süt içeren ürünler yedirtcek dr of cok korkuyorum

Merhaba canım

Valla ben diyete tam gaz devam ediyorum süt sürünleri yumurta dana eti kuruyemiş domates yemiyorum.. Kakamızda 2gündür hiç kan görmedim çok şükür... Ancak suratımızda hatta kafamızda da hep sivilceler var(( ben istanbuldayım.. Burada bir prof buldum çocuk gastraenterolojisi ve beslenme üzerine... Cumartesi gününe randevum var bakalım ne diyecek o heyecanla onu bekliyorum,...

Bu arada bizim de ilk başta kakamızdaki kan toplu iğne ucu kadardı... Diyete tam olarak başlamadan çok az artmıştı ama sonrasında da hep toplu iğne ucu kadar oldu... Yani öyle lök lök kan olması gerekmiyormuş...

Bizimde yuzde puturler var
Lok lok kan olmaz zaten ya nokta kadar olurmus
Allahim esirgesin
Dr dan cikinca haber ver tamammi cnm

Saolasin canim çok sevindim valla bende. Tevafuken AA surayada bakiyim dedim cikti
Sizinde sünnet iişiniz varmis. Allah yardimcin olsun koligin uüstüne bide bu eklendi. Belki de çok aglamasinin sebebııııııı[/QUOTE]

saol canim Allah kaybeden herkese bulmak nasip etsin

ne gezeeer misafirin geldi

Ben yaptırmak istiyorum aslında ama emin de değilim canım ya çok zor karar vermek
Aynen ben biraz daha büyüyünce yaptircam galiba

Ben sadece biogaia ve zinco kullanıyorumbir aydan fazla oldu boyle bisi hissetmedim canim

halamii ya...uyuyo mu peki hic mmeden 5 dk bile emse bazen yetiyor bnlara..belki oyle biseydir...
bide kucaginda uyuyup yerine koyunca mi uyaniyor.
bizimkide oyle eger oyleyse

12 -5 Arası sıyırmıştım.biraz emdi çok şükür ama az.iştahsızlık çıktı başıma.ishal diyodum şimdide üşütme.halsizlik var sanki.

12 -5 Arası sıyırmıştım.biraz emdi çok şükür ama az.iştahsızlık çıktı başıma.ishal diyodum şimdide üşütme.halsizlik var sanki.

12 den 5 e ksdar kesintis i z uyuduysa iyi iste. So r un yoktur.
Bikac gun daha gen el k durumuna bak iştahsızlık var mi diye.

kızlar çok şükür şimdiye kadar ihtiyaç olmadı ama hem evde bulunsun hemde aşıdan önce veriyim diye alicam siz hangisini kullaniyorsunuz hangisini aliyim lütfen yazarsanız çok sevinirim

kızlar çok şükür şimdiye kadar ihtiyaç olmadı ama hem evde bulunsun hemde aşıdan önce veriyim diye alicam siz hangisini kullaniyorsunuz hangisini aliyim lütfen yazarsanız çok sevinirim

Bizim Çarşamba günü kontrolümüz var ben de doktoruna soracağım ona göre evde bulunduracağım canım aynı gün verem aşısı da olacak ayrıca rotavirüsü de yaptıracağım sanırım

Calpol canim ama asidan önce vermek iyi değil ateş 38 i görmek lazım vücut biraz savassin ve aşının tuttuğunu anlamak için sonra

Cnm ben eczaciyim
Eczanede acik ara en cok pedifen satiyoruz
İbufen de alabilirsin aynisi

Doktorlar calpol u de cok yaziyor ama pedifen kadar degil

Kizlar saat 4 den beri kizim aglio emmek istiyo ememio
Yay gibi geriliyor
Gecen haftada olmustu
Gozundrn uyku akiyo
Yesil kaka yapti
Sac kurutma mak actik onunla emzirebildim
Ne ki bu cok yoruldum

cnm bizde oleyz surekli sallanicak yoksa uyumazda durmazda ozel ve ev islerimi kosturmaca yapiorum hep ole yorgunum ki konusmaya halim yok desem yeridir

Cnm ben eczaciyim
Eczanede acik ara en cok pedifen satiyoruz
İbufen de alabilirsin aynisi

Doktorlar calpol u de cok yaziyor ama pedifen kadar degil

6 ay olana kadar dr calpol veriyor..pedifen biraz daha buyuyunce degil mi kizlar..

Yay gibi geriliyor
Gecen haftada olmustu
Gozundrn uyku akiyo
Yesil kaka yapti
Ne ki bu cok yoruldum

canım yeşil kaka yaptıysa ya fazla emiyor ya da üşüttü,
emmek isteyip ememiyorsa sütün fazla geliyor olabilir, göğsün de çok gerginleştiyse biraz sağıp öyle emzir,
ya da gazdan olabilir, gazını çıkarmaya çalış

cnm bizde oleyz surekli sallanicak yoksa uyumazda durmazda ozel ve ev islerimi kosturmaca yapiorum hep ole yorgunum ki konusmaya halim yok desem yeridir
Aynen aynen kisisl temizligimi bile anneme gidince yapabiliyorum valla. Ev işi de ztn pislikler aldi götürdü satamadan getirdi modunda(
6 ay olana kadar dr calpol veriyor..pedifen biraz daha buyuyunce degil mi kizlar..

Bize calpol verdiler anam

Yay gibi geriliyor
Gecen haftada olmustu
Gozundrn uyku akiyo
Yesil kaka yapti
Ne ki bu cok yoruldum

Şiddetli gaz sancisina benzettim. Benim oğlumun kolik nöbeti tuttuğunda boyle cilldirmis gibi davraniyo sürekli agliyo.

Yada uykusu sikistirdi ondan agliyo senin yavrucak

Kizlar bebeğim çökelek gibi kusmaya başladı daha önce hic bu kdr kusmuodu. Yani sik. Bi kaç gündür sik sik kusuyo. Sütun yaradigini gösteriyi diyorlar ama bizim rutinimizin dişinda olunca endiselendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…