2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
canikomlaaaar ananemdeydim dün akşam geldim :)

uykusuzluk canıma tak etti herşeyi çift görmeye başlamıştım canımı kurtarmak için oraya kaçtım

uyku düzensizliğimiz tam gaz devam ediyo bide burnu çok tıkalı horr horr sürekli ( ve otri bebe bi işe yaramıyo çekemiyoruz biz katılıyo ağlamaktan ((

bebek arabası mamas&papas urbo aldık çok beğendim hafifte diğer arabalara göre tavsiye ederim almayanlara :)

Kızlar lohusalıktan sonra genelde adet gecikir diye biliyorum doktorum da uyardı 6 aya kadar bile olabilir demişti. 50 günlük olduk biz ama sanırım adet oluyorum az az lekelenmem var normal mi acaba ?

Son düzenleme:
Uykusuz her geceeeeeee ://

Deniz Ali Kerem uyuyordu benim bildiğim geceleri noldu kuşa...

Bizim arabamız da urbo çok sverek kullanıyoruz:) henüz üstünde maxi cosi var ama iskeletini ben de çok sveiyorum:))

sana moral veren bi oğlun var en azindan ve senin böyle olmanin sebebi iki çocuk ya ben ne yapayim deniz tek çocukla bu hale geldim inanirmisin nöbetimiz tuttuğunda çok ziplayinca hala dikişlerim aciyo. Aferin aralarda kazik kadar heriflerin düşünüp soyleyemediklerini söylüyor helal olsun vala :)) bende kocamla oyleyim gece ben uyanik olduğunda o uyuyo ya tekneyi basip yataktan deviresim geliyor öyle geliyo benim heyheylerim!!!

kızıma nazar değdi, bir haftadır geceleri ıkınarak uyanıyor yarım saat uğraşıyorum kakasını yaptırmak için zar zor yapıyor ama hala ağlıyor 2 gündür iyice cozuttu sürekli ağlayan bir bebek haline geldi 44 günlük kızım sonradan olurmu bu kolik dedikleri illet yaaa:18: bu arada bugün kakasında 3-4 tane toplu iğne başı küçüklüğünde kan gördüm süt ürünlerinden olduğunu okumuştum burdan ama bilemedim dr a götürsemmi? çok küçük olduğu için kan biraz beklesemmi diyorum????

Kızlar lohusalıktan sonra genelde adet gecikir diye biliyorum doktorum da uyardı 6 aya kadar bile olabilir demişti. 50 günlük olduk biz ama sanırım adet oluyorum az az lekelenmem var normal mi acaba ?

Bende ilk dogummdan 11 ay sonra adet lmustum.
Emzirirken genelde gecikiyor adet.
Rahim kendnini toparliyomus emzirdikce...

Bizumkide guzel uyurdi hem gece hem gunduz.
Sanirim buuudukleri icn luyor daha az uyku,
Surekli kucak istiyor.
Bide ` aaa kucaga alistormissniz` defiler mi de fitil oluyorum..
Aglayinca almicazmi yani.
Aglasnmiii.cok gicik oluiyorummm

Surekli kucak istiyor.

Al bendende o kdr. Eve gelmeden daha hastanede çocuğu yatiriyoduk basiyodu yaygarayi. E içerdeyken ben tembihlemedim herhalde yatinca ağla kucak iste diye. Bende meraklisi değilim yorulmanin. Hayret bisi yaaa

Sanki kendimize zorumuz var,,surekli kucaga alip.
Bide benm kinci.
Doymusum bebek tutmaya zaten..
Bide gicik oldugum..

Ac bu cocuk yada doymuyor mu..
Oglmda cok duydum cok agladim bu laflata...

Erkek bebek anneleri dun oglusumu banyo yaptirirken eltim pipisinde beyazlik farketti sunnet derisinde onun icindedr vardi beyaz iltihap gibi birsey yarin doktora gostericez cok aglamasinin sebebi o iltihap olablirmis sizde kontrol edin pipinin icini

Bide benm kinci.
Bide gicik oldugum..

Aynen aynen benim birinci ama ben yatiripta severim öperim kucağa napiyim. Bende sinirooluyorum aslında bende biliyorum acaba AC mi doymuyor mu diye düşünmeyi ama annem bile olsa baskasindan duymak gicik ediyo iste. Bende paranoya oldu artik emzirdikten sonra 30cc ilk mama yapip veriyorum bakalim alicak mi AC mi diye psikolojimizle oynuyorlar resmen :))

Erkek bebek anneleri dun oglusumu banyo yaptirirken eltim pipisinde beyazlik farketti sunnet derisinde onun icindedr vardi beyaz iltihap gibi birsey yarin doktora gostericez cok aglamasinin sebebi o iltihap olablirmis sizde kontrol edin pipinin icini

Neresi? Deliğin iiçimi ben anlamadim neresi oldugunu:44:

Pipisini elinle tutuyorsun uzerindeki deriyi geriye itiyorsun sunnet edilen deri parcasi yani esinle birlikte bakin benfe yabanciyim bu olaya eltim farketti ama bizim pipinin ucundaydi onu temizledi icine bakti deriyi geri itip icindede vardi dikkat et pipiyi elleyince isiyorla biraz once akt actigimda kontril edeyim dedim 2 kere tazikli isedi

[SUB][/SUB]
Hii tmm tmm anladim simdi altini acinca bakarim inş Evet bende cok yabanciyim sürekli esime soruyorum su şöyle mi bu normal mi diye

canım tiny love un anakucağı modelini aldım ben hem beşik hem de anakucağı olanlardan.uzun süreli uyku için değildir diyor ama gündüz için çok ideal.ben her yere taşıyorum yanımda.

Çok teşekkür ederim canım.
Bende bu ürünü beğenmiştim.
Gidip bakma fırsatımda oldu.
Bende temin edeyim.
Teşekkürler.

Surekli kucak istiyor.

Aynen en gıcık olduğum laflardan biri.bide annem evet bende söylüyom ama alıyor dedimi bide ona gıcık oluyorum

Bide benm kinci.
Bide gicik oldugum..

Ay kızlar aynı dertten bende muzdaribim
sanki ben çok meraklıyim hem oğluma hem de kendime eziyet etmeye
Hele o aç kalıyor doymuyor diyenlere uyuz oluyorum
zaten oğlum gribal enfeksiyon geçiriyor
bu pis virüs bizi de vurdu yavrum un sesi kisildi içim acıyor walla ......
Bide adet olayını sormusunuz bende bu hafta adet olmaya başladım doğum yapalım 2 ay oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…