2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Merhaba güzel anneler benimde süt sorunum vardı şu yulaflı bisküviler var burçak falan onlar çok güzel süt yapıyor hemde bi saat içinde tavsiye ederim yanında açık çay veya bol su anında dolduruyor göğsü bide burnu tıkalı olan bebeklere tavsiyem bebeğin yattığı odanin doğalgaz petegine bir kase su koyun acayip işe yarıyor iki güne geçti oğlumun hırıltısı.bol sütlü ve geceleri güzel uykular bebeklerinize bide kakasıni yapması için bebeğinzı siz oturur pozisyonunda bebeginizin karnı bacaginiza gelecek şekilde hafif egik sekilde yatirin ve hafif sallayin sırtini sıvazlayin patir patir dökülüyorlar valla

Ben de bugün hurmayı denedim su da içtim tabi bayağı sütüm arttı çok mutlu oldum... Valla deneyin derim:)

Çok teşekkür ederim canım.
Bende bu ürünü beğenmiştim.
Gidip bakma fırsatımda oldu.
Bende temin edeyim.
Teşekkürler.

ozellikleri nedir bende almak istiyorum ama gidip bakma firsatim yok bebisleri sakinlestiriyormu sallaniyormu:44:

ozellikleri nedir bende almak istiyorum ama gidip bakma firsatim yok bebisleri sakinlestiriyormu sallaniyormu:44:

Özellikleri böyle canım...

3`ü Birarada Anakucağı Ebeveynlerin ihtiyaçları dinlenerek geliştirilmiş, 180 ° yatarak ve kenarları kaldırılarak beşiğe dönüştürülebilen 18 kg taşıma kapasiteli ilk anakucağı.

Özellikleri

1. Sallanan sandalye tek bir hareketle mama sandalye ve beşiğe dönüşür
2. 3 değişik pozisyonda kullanılabilme özelliği

ı.Yarı yatar&Sallanır Pozisyon
ıı.180 Derece Uyku Pozisyonu
ıı.Oturur&Sallanır Pozisyon

3. Her pozizyonda kullanılabilen titreşim özelliği
4. Ana kucağı kenarları kaldırılarak 180 ° yatırılarak beşik olarak kullanılabilir.
5. Elektronik 9 değişik melodili ve ışıklı ebeveyn kontrollu oyuncak

Buhar makinesi kullanan arkadaşlar memnun musunuz marka paylaşır mısınız
blyss diye bir marka aldık biz koçtaştan 70 tl ye fena değil işte diğerlerini bilmediğim için ama bende peteğin üzerine kase ile su koydum

gun gecmiyorki yeni bi sIKINtiyla ben yazmiyimkizlar bugun inanilmaz butun emdigimizi uzerime kustu biraz peynir parcacikliydi ama digerleri hepsi sut usuttukmu acaba bilmiyorum int arastirdim gazini cikarin ondan demisler ama ben gazini cikaramiyorum cok ugrasiyorum olmuyor ozellikle geceleri deniyorum cikmassa yatiriyorum siz neler yapiyorsunuz cikarmak icin ?

Kızlar lohusalıktan sonra genelde adet gecikir diye biliyorum doktorum da uyardı 6 aya kadar bile olabilir demişti. 50 günlük olduk biz ama sanırım adet oluyorum az az lekelenmem var normal mi acaba ?

bende 50 günden sonra adet oldum 1 haftadır devam ediyor, ama buna kırk başı diyorlarmış. sonra aylarca adet olmayabiliyormuşsun.

iii geceler kızlarrrr bebeği 2 aylık olupta kanguru kullanmaya başlayan varmı yada kanguru kaç aydan itibaren kullanılmaya başlanıyo

aaaaaaaay istemiyorum adet olmak yaaaa rahattım 9 ay ne güzel:) adet olmadığımız sürede hamile kalma ihtimali yok değilmi kızlar??

Gaz damlasi sab simplex ve biogaia kullan canim kendisi cikartir zaten..
iii geceler kızlarrrr bebeği 2 aylık olupta kanguru kullanmaya başlayan varmı yada kanguru kaç aydan itibaren kullanılmaya başlanıyo

Ben aldim denedim gayet rahat chicco you&me aldim memnunum evin icinde kullaniyorum henuz evde yuruyerek uyuyo cunku kollarim dayanamadi aldim bende:)

kesinlikle önce ayaklarini sicak tut çok sıcak olmayan sıcqk su torbası koyabilirsin bize faydasi oluyor göbeğine sıcak havlu koyabilirsin sanciyi hafifletiyor gazını ben emzirdikten hemen kaldırıp çikariyorum oyalanirsam çikmiyor bebişi kaldirip sirtını dairesel hareketle sivazliyorum sonra pıt pıt vuruyorum sirtina hemen çikiyor her yemeğime kendim kimyon atiyorum çok faydasi oluyor rezene yapip iciyorum eğer cok sancilanirsa ona iki çay kasiğı demlenmiş kimyon suyu veriyorum rahatliyor Allah yardimcin olsun canim

Bebeği geğirtirken kullanılabilecek değişik pozisyonlar vardır;
* Onu omzunuza dik pozisyonda tutarak sırtına vurabilir,
* Yüzükoyun kucağınıza yatırarak arkasını sıvazlayabilir,
* Oturtur pozisyonda kucağınızda tutarak sırtına vurabilir,
* Kolunuzu açıp bebeği yüzükoyun kolunuzun üstüne boylu boyunca yatırarak kafasını elinizle tutup arkadan sırtına vurabilirsiniz.
- Bebek, geğirme pozisyonlarında eğer gaz çıkarmadıysa, yemekten sonra yüzükoyun 5-10 dakika yatırılır. Böylelikle hava ile sütün ayrılması sağlanır, sonra arkasına vurularak tekrar geğirtilebilir.
- Bebeğin gaz çıkarmasını kolaylaştıracak bir başka pozisyon ise bisiklet hareketidir. Elinizle bebeğin bacaklarını tutup bisiklete biniyormuş gibi çevirirseniz gaz çıkarması kolay olacaktır.
- Bebeği karın üstü yatırmak da yararlı olacaktır. Normalde bebeğin uyuması için yüzükoyun yatırılmasını doktorlar çok tavsiye etmez. Ancak yeni beslenmiş bir bebek, gazını henüz çıkarmadıysa, bir süre gözlem altında bu pozisyonda kalması yararlı olabilir.
- Bebeklere bazen gaz ilaçları verilebilir ancak çok fazla gazı olmayan bebeklere ilaç yerine bitki çaylarının (özellikle içinde anason ve dereotu içeren çaylar) verilmesi fayda sağlar.

Canım belki yardımcı olur bunlar. Bir de ben şu pozisyonda çok rahatladoğını gördüm..

Sen koltuğun ucuna doğru oturur pozisyonda kalırken bebeği bacaklarının arasına alıp bir bacağının üstüne doğru yatıracaksın.. Bebeğin kafası bacağının üstünde kalırken ayakları yere doğru olacak şekilde sırtını pıtpıtladığında hemen susar ve gazını çıkarır... Umarım anlatabildim:)

Son düzenleme:

valla ben bikere sağlik ocagina giderken kullandim korkarak bidaha kullanmadim çok rahatti ama sürekli kullanmak nekadar saglkli bilmiyorum sonuçta oturuyor oraya

Gaz damlasi sab simplex ve biogaia kullan canim kendisi cikartir zaten..

Ben aldim denedim gayet rahat chicco you&me aldim memnunum evin icinde kullaniyorum henuz evde yuruyerek uyuyo cunku kollarim dayanamadi aldim bende:)

cok tesekkur ederim canlarim denimm

slm güzel annişlerr
ben ancak vakit bulabildim ama kimsecikler yok sanırım
eylül babasının koynunda uyuyrlar sağolsun babası şimdide buna alıştırdı napıcam bilmem
ya bu daha bir buçuk aylık bebek ne kollarını bağlatıyor ne yüzünü örttürüyor hatta uyanıkken üstünü bile örtemiyoruz kendi kuralları var resmen
babasıyla yatacaksa onunla yatmak istediğini bize anlatana kadar uğraşıyor ne emiyor ne beşiğinde yatıyor şaşıp kalıyoruz
zamane bebekleride farklı
neyse inşallah sizler iyisinizdir bizimki uyanmazsa biraz geçmişi okuyup bende çıkayım zıbarayım

şubat 6 da 2 ayımız bitiyor küçük hanım evin içinde kucakda dolaşmayı çok seviyor bütün evi oda oda dolaşıyoruz ama kollarımız bi zmndan sonra ağrıyor sizin bebişler kaç aylık. bu arada çok teşekkür ederim cevaplarınız için bu hafta sonu senin demiş olduğun markaya bakıcam saollll

cnm ben otri bebeyi banyodan sonra kullanıyorum o zaman çok güzel çekiyor çok fazla bişey çıkmıyor zaten ama yinde onu rahatlatıyor eşim kafasını tutuyor ben çekiyorum
çok ağlıyor ama sonra oynatıyoruz unutuyor sende önce serum fizyolojik sıkıp bir kaç dakika sonra yapıyorsun değilmi
hoş yapmasamda çoğu zaman banyodan sonra filesinde görüyorum sümüklerini heralde burnuna kaçıyor ki oda çıkartıyor
dinlenebilmişsin ne güzel bomba gibi olmuşsundur
arabanızda çok güzel güle güle kullanın cnm
ben hala almadım deniz ne yaptı aldımı :44: ben hala kararsızım ama çok parada vermek istemiyorum genelde araba bende oluyor heryere onunla gidiyorum ama AVM falan gezerken mecbur lazım oluyor biyerde otururken içinde uyuyor falan lazım yani
ne alıcam bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…