2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Canım allah sabır versin valla evlatlarım için kim olsa kalp kırarım ben ablamın bıle kalbini kırdım şuan dargın gıbı doğum yaptığımda oğluyla hastaneye geldi. Hapşıruyordu zatrn gripti biliuordum abla anıl dışarda oynasın ablasıyla bebeğim ve bana geçerse biterim dedim 3 kere tekrarlamışım çünkü dikişli insan hapşuruk ve öksürük kötü neyse ben söyleyince gitti eve gelenleride uyarıyorum yani sen 11 kişiyle nasıl başa çıkıyorsum ben darlanırım valla şuan ıkı kızımafa tek bakıyorum lohusalığımı yaşayanadım kımse olmayınca

BENDE SEZARYEN OLDUM.ÜÇ GÜN SONRA BANYO YAPTIM. sonra sütüm iyice geldi...

batikon verdi dr. onu sürüyorum. ablamda fito krem sür daha çabık iyileşir dedi.

bandıda çıkardım ben 3 günden sonra..

bugün dr kontrolüm vardı dr um yoktu kendi dr umun eşi baktı oda jinekolog.. su en fazla 1 hafta gider dedi istersen suni sancı verelim dedi istersende sezaryene alalım dedi bende 2 güne günüm doluyor düşünim dedim ama normalde doğurmak istiyorum suni sancıdan korkuyorum..sizde bişeler söyleyin..nst de bugün sancı felan çıkmadı..yarın kendi dr umu arayıp konuşmak istiyorum ama gelmeyebilir dedi hastaymış..ama cuma kesin gelir dedi..kızlar ne olur bişeler yazınnnnnnnnnnnnnnnn

kaç kere hapşırıktan döndümmm

burnumun üst kemiğini tutunca geçiyor kızlar aklınızda olsun. burnumuzu kapatmadan ...
sadece üsstteki yuvarlak kısmın üstündeki kemiği sıkın.. hemen geçiyor

Canım Allah yardimcin olsun hakkinda hayirlisini versin ben sezeryan oldum memnunum doktorun tavsiye ederse ol bence

suni sancı hakkında bi fikrim yok ama tabi kendi sancından daha ağrılı olduğunu biliyorum..

ben sezaryen oldum 2 kere çok rahattım. sonraki 2 gün ağrıların oluyor azcık o kadar...
bekle bakalım bi kaç gün daha belki gelir sancın...

Kizlar göğüs uçlsrim fenaa emziremiyorum sütüm azaliyor lansinoh kullaniyorum daha etkilisini bilen veya başka bi çare bilen varmıı

Canım Allah yardimcin olsun hakkinda hayirlisini versin ben sezeryan oldum memnunum doktorun tavsiye ederse ol bence

bilmiyorum kızlar dediğiniz gibi riske de atmak istemiyorum..aradığımda dicem eğer cumartesi sabaha kadar sancım gelmezse cumartesi sezaryene gelmek istiyorum derim

özgecim 13 olduk birazdan sinirden ağlıcammm.
ben ilgilenmiyorum ki.kv annem ilgleniyor ben gidiyorum oğlumun yanında duruyorum.
ama hiç bir şey diyemyorum bu huyudan nefret ediyorum nefret!!!!!!! almadım kimseyi yanına uyuttum kapattım kapısını .
inşallah gidene kadar uyanmaz da ..of özge off=(
Kizlar göğüs uçlsrim fenaa emziremiyorum sütüm azaliyor lansinoh kullaniyorum daha etkilisini bilen veya başka bi çare bilen varmıı
cnm zeytinyağını ısıtıp sürüyordu kızlar..dene istersen

aynenn benimde çooooooook fenaa ama oğlımda dahada fenaydııı. tek çare ilaç faalan değil sadece zaman ve nasırlaşması oranın işte o zamn geçiyor..

hiç bi ilaç kar etmiyor helede yara olduktan sonra. benim gün böyu bide sızlama yapıyor.. ağlayarak emziriyorum...
emzirme saatim gelince strese giriyorumm

sezeryan olanlar beni hastanede 1.gün akşam yıkadılar :))
su geçirmeyen bandaj vardı 2 kere hastaneye pansumana gittim hastaneden çıkarken ilk pansuman 3 gün sonra 2.pansuman yapıldı bandaj çıktı.ben ilk günden beri hergün yıkanıyorum yani

İyi akşamlar kızlar biz yakında 1 aylık olucaz zaman ne çabuk geçiyor
Kızlar bebekler ne zaman bize tepki vermeye başlıycaklar agular filan..
benim oğlum ağlamayı hiç sevmiyor ıghh yapıyo bakmazsam ıngaa diyoo bekliyo bakmıyorsam bir ıngaaa daha :)
Çok seviyorum onu gece uykuz kalıyorum çok fazla uykuya dalmam uzun sürüyor ben dalana kadar o uyanıyor :)
Birde kızlar ben sağ gögsümü verirken sol sol gögsümü verirken sağ gögsümün ucu acıyor fena birşekilde çok ilginç :)
birde bebekleri nasıl giydiriyorsunuz?
Ben çıtçıtlı üstüne tek kat birde battaniye ev 22 salon filan Alinin odası 24 derece ama arkadaşım bugün kızdı hasta olur diye üstüne birde tulum giydirdim..

Gizemcim banada su geçirmeyrn bant yapıltrdılar 2 kere duş aldım ama pansumana hiç çağırmadılar

Kaynan bilmiyomu sanki ziyaretçinin yasak oldugunu
Arayıp geliyorlardır muhtemelen gelernler gelmein diyebilir sinir oluyorum böyle insanlara yaa
hava atcak ya kesin onlara ondan çağırıyordur
Banada gelen oluyor evimin içine mıçıp gidiyorlar çoluk çocuk sonra saatlerce evi topluyorum üff şu anlayışsız insanların verdiği ararlar nezaman biticek..

Gulayciim canimm ben citcitli ustunede ayakli tulum giydiriyorum corabi patigi oluyo tabi ev cok sicak daraliyo cocuk uyurkende ustune tek kat battaniye atiyorum

Ben sezeryanın ertesi günü hastanede banyo yaptım... Pansuman yaptılar sonrasında da ve hergün evde yıkanıyorum kendim pansuman yapmıyorum... Onlar en son pansuman yaparlarken birşey sıktıar üstüne kuru ve temiz tut yeter dediler... Yalnız kızlar size birşey soracağım? Sizin de ameliyet yerinizin oralarda böle hissizlik durumu var mı? Böle jöle gibi uyuşuk resmen orası ben de bie terslik olmasın:26:

sorum havada kaldı bir daha sorayım geceleri kaç satte bir emıyor mınıkler

Ben 2 saatte bir kaldırıp emziriyorum gün içinde... Geceleri de 1 ya da 2 sefer mama veriyorum mamaların arası da 3 saat felam oluyor... Acıkınca uyanıyor zaten :)

Cnm ev normal derecede zaten olmasi gereken 21-22. kat kat giydirme sen usumedigin surece bebek de usumez.asil cok giydirirsen bebek hasta olur.ben bi kat giydiriyorum senin gibi uyudugu zaman battaniye ile sariyom.bide yattigi yeri hergun havalandirman lazim

dün gece çok sancılanmıştım gece 3'e kadar falan sürdü, sonra geçti uyudum ama sürekli uyanıp altım ıslak mı sancım var mı diye kendimi dinledim durdum sabaha kadar. bugün de öğlen gibi yine sancılarım oldu ama düzensiz, bel ağrısı gibi.

hastaneyi aradım normalde bugün doktora gidecektik ama benim doktorum izne çıkmış pazar günü dönecekmiş ne kadar sinirlendim başka bir doktora yarın için randevu aldım bu doktor sadece normal doğum yaptırıyormuş sezeryan olursa arkadaşına yönlendiriyormuş özel muayenehanesine gidecem normale uygunmuyum bakacak benim normal doğum yaparsın dediğim herkes normal doğum yaptı dedi, bizim siteden de iki kişi onda yapmış doğumunu. bakalım eğer buda çatın dar derse bu hafta sonu için gün alıp doğurmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…