2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
slm kızlar nasılsınız? benide uyku tutmadı bebişimle babası uyudu annemlerde tv iziliyor bende bi gireyim dedim.. bugün tam 1 haftayı doldurduk zman çabuk geçiyor:))bakın nasıl da mışıl mışıl uyuyor teyzeleri:)
Eki Görüntüle 877007 ..

maşallahhh sübhanallahhh :KK52: allahım sen esirge bu nasıl tatlı bişey
gizem hakılısın hemen doğurasının gelmesi normal :KK1::KK1: düşünmesi bile güzel yanında yattığını :KK16:

ben sirf esim icin denedim bisey hissetmedim yoksa acidan baska :)))
Benim zaten cok dar normal hamile degilken de her seferinde darliktan zor olurdu simdi zaman asimina ugramis iyice daralmis anlamadim bisey yanii:KK70: ama araya bu kadar zaman sokmamaliymisim onu anladiimm 2 gunde 1 denicem artik :KK70:

Amme hizmeti yapıyosun yani kocana :KK9: :KK9: ama güzelim sen evlenmişsin bi kaç ay içinde hamile kalmışsın galiba ben iki sene evli kaldım sonra bebiş oldu e alıştı demekki biraz benimki o zamanla olacak bişi galiba... hala konsantre olamazsam acıdığı oluyor :KK52:

bende sırf doğumda kolaylık olsun diye istiyorum meraklısı değilim amme hizmeti mamme hizmeti ama eşim hiç oralı değil olmaz diyo başka bişi demiyo:KK1::KK1:

Gizommmmmm
Dr un ne derse ona uy.. Çatın dar Demicek bence sana ama
Kilo olayı da buyuk etken dogum seklinde
İşte bu yuzden bnmki gel doğur daha büyümeden diyooo
Yarın bana Msj at nolursun. Hbr et
Ben bende değilim çünkü sen bari unutma hbr etmeyi

Doğumuda düşünme hayırlısı de
(Diyene bakkkkk) :KK52:

Bu arada bu aysun nerelerde yaa doğurmuş olabilir mi :44:

cnm sen doktorunun sezeryan yanlısı olduğunu söylemiştin ama doktorda değiştiremedin haklısında son ana kadar onunla geldin sonra doktor değişimi zor olcaktı
burda karar verecek olan sensin çünkü o doktorda yapacaksın doğumu
sen yine belirt normal istediğini ama olmayacaksada zorlamanın anlamı yok iri bebeklerin anne karnında fazla kalmaması gerektiği daha önce konuşulmuştu burda sizinkilerde maşallah tosuncuklar :KK1: inşallah hakkında hayırlısı olur cnm
bak bu gün oğlumu sınavda beklerken biriyle konuştuk kadın ilk çocuğunu normal doğurmuş ikincisini sezeryan yapmak zorunda kalmış bende sizi düşünerek sordum şimdiki aklın olsa ne yapardın dedim sezeryan dedi :KK53: ben sezeryanlıyım evet kötü geçiren normal doğum yapanlarıda gördüm ama tam tersinide gördüm
bu iş şans işimi desek kader kısmetmi desek yaşayacağımız varsa yaşıyoruz yani hangisi bizim için iyi biz onu bilemiyoruz sen doktorunu dinle çünkü eninde sonunda o bebişi ordan çıkartıp eline verecek olan o olucak

Yaa sen bana terapi bi geldin suan biliyomusun nasil moral oldun anlatamam cokk tesekkurler.simdi durum su doktor sezeryan taraftari ve uygun olsam bile degilsin dicek bunun farkinda olarak yaptiricam muayeneyi yani.doktor degismeyi denedim o da olmadi evet:/ dedigin gibi beklerim yine son an der bu kadin ben sana demistim uygun degilsin sezeryana alicaz diye.herseyin onun elinde olmasi ve onunda sezeryanci olmasi cok buyuk dezavantaj benim icin. Totomuda yirtsam onun bi lafiyla ben kabul ederim yani ameliyati :KK43:( yarin olsun bi bakalim :KK43:

Gizommmmmm

evet bende merak ettim aysunu...
sen neye karar verdin denizim? pazartesiye mi sarkıttın? yürüyüş yaptınız mı bugün? nasılsın ? ağlamışsın boşaltmışsın içini... erkek milleti şuanda seni anlamaz canımcım normal bunlar :*

Yaa sen bana terapi bi geldin suan biliyomusun nasil moral oldun anlatamam cokk tesekkurler.simdi durum su doktor sezeryan taraftari ve uygun olsam bile degilsin dicek bunun farkinda olarak yaptiricam muayeneyi yani.doktor degismeyi denedim o da olmadi evet:/ dedigin gibi beklerim yine son an der bu kadin ben sana demistim uygun degilsin sezeryana alicaz diye.herseyin onun elinde olmasi ve onunda sezeryanci olmasi cok buyuk dezavantaj benim icin. Totomuda yirtsam onun bi lafiyla ben kabul ederim yani ameliyati :KK43:( yarin olsun bi bakalim :KK43:

cnm çok sevindim yeterki sen rahatla
yarın ilk işim buraya bakmak olucak denizle senin akıbetiniz aynı gün belli olucak çokkk heycanlııı :KK52:

Amme hizmeti yapıyosun yani kocana :KK9: :KK9: ama güzelim sen evlenmişsin bi kaç ay içinde hamile kalmışsın galiba ben iki sene evli kaldım sonra bebiş oldu e alıştı demekki biraz benimki o zamanla olacak bişi galiba... hala konsantre olamazsam acıdığı oluyor :KK52:

bende sırf doğumda kolaylık olsun diye istiyorum meraklısı değilim amme hizmeti mamme hizmeti ama eşim hiç oralı değil olmaz diyo başka bişi demiyo:KK1::KK1:
ben dar olmasindan memnunum tatmin olma meselesi :KK70: iyiki o kadar dar yani suan kotu ama hamile kalmadan onceki 5 ay gayet iyiydi hahahah :KK70:
Gizommmmmm

askim doktordan cikar cikmaz ilk haber verdigim sensin haftalardiirr zatennn :))))unutmam yani askolsuuunn

ben dar olmasindan memnunum tatmin olma meselesi :KK70: iyiki o kadar dar yani suan kotu ama hamile kalmadan onceki 5 ay gayet iyiydi hahahah :KK70:
askim doktordan cikar cikmaz ilk haber verdigim sensin haftalardiirr zatennn :))))unutmam yani askolsuuunn

Allah seni ne etmesin hemiiii!:KK9:

Ben yarin gec gelirim kusummm sen bana telefonunu yaz ozelden mesaj atarimmmm :)))

sabah erken mi gizem randevunn? kaçta? ben uyanana kadar gidip gelirmisin aceba onu merak ettim :KK9:

Allah seni ne etmesin hemiiii!:KK9:

sabah erken mi gizem randevunn? kaçta? ben uyanana kadar gidip gelirmisin aceba onu merak ettim :KK9:

valla çok iyi böyle aslında:KK9:
eşimle kaç kere konuştuk normal olsa bu darlığa gelir yine dimi falan diye ayy tövbe tövbe gece oldu yine sapıttık:KK9:

11de bebeğim ama sonra alışverişe falanda gidicez yaa 3 4 gibi anca gelirim sanada mesaj atarım toplu atarım hatta:KK1:

evet bende merak ettim aysunu...
sen neye karar verdin denizim? pazartesiye mi sarkıttın? yürüyüş yaptınız mı bugün? nasılsın ? ağlamışsın boşaltmışsın içini... erkek milleti şuanda seni anlamaz canımcım normal bunlar :*

Heeee :KK14: öyle oldu iştee tubişim
K v geldi gitti 1 saat once uyuyamadım ne karar verdin dedi
Biraz oturduk oğlun bana destek olmuyor anne moralim bozuk bu şekilde gitmek istemiyorum
Dedim. O da bana bıraktı. Sagolsun desteğini esirgemedi
2 Aralık a kdr bekliyeyim diyorum
Sonra git yarın doğur kurtul diyorum
Kendi kendime düşünüyorum
Eşim uyuyor saatlerdr :KK14:

2 aralığa kdr cok kilo alır mı acep kızlar yaaa

Biraz oturduk oğlun bana destek olmuyor anne moralim bozuk bu şekilde gitmek istemiyorum

vitaminleri hala alıyosan bırak hayatım doktorada söyledim ben bıraktım çok güzel kilo aldırıyo bebeğe çünkü.beklemek içine sincekse bekle önemli olan senin ne istediğin canım benimm 3 günde kaç gram alabilir maksimum sonuçta

gunumuz yakin oldugu icin yazmak istedim benim bebegim cok cok hareketli olmadi hic daha dogrusu burda yazilanlarla kiyasladigimda bunu soyluyorum. ama son 3 haftadir cok daha sarsiliyor karnim hareketlerinde ve hemen hemen her an hareket var hatta uyumuyor mu bile dedim onceden boyle diildi. ama bence doktorlarinda dedigi gibi yemeklerden sonra yatip 10 harket saymak en sagliklisi cunku her gebelikte isler degisiyor.
umarim bu yavrunu saglikla kucagina alirsin endise etme haftasi gayet iyi ve aklina takilirsa da hareket durumu hemen git hastaneye bence senin buna hakkin var doktorun da anlayacaktir:)
Sagol cnm Rabbim hepimize mutlu dogum hikayeleri yazsin insallah
Ya kızlar hani bir arkadaş vardı bebeği anne karnında beyim kanaması geçirmişti haber alan varmı aklımda kaldı arkadaşl
Bende cok merak ediyorum onu ya
Eki Görüntüle 876350 Eki Görüntüle 876351 Eki Görüntüle 876352

şekerlerimiz nasıl kızlar? eşim biberonları beğendi bende puseti beğendim ikisindende yaptırıyoruz. pusette lavanta olacak, biberonlarda şeker olacak.. birde şeker sepetimiz bu şekilde olacak.
Harikkkkkaaaaaaaaa

yarın doktordan sonra çok iş var:26:
emrahın kardeşinin dün doğumgünüydü ben gidemedim hediye almaya yarın ona hediye bakıcaz emrahın kışlık alışverişini yapıcaz.bide ananemle teyzem bizde kalıcak ya onlar için 2 yorgan 2 yastık ve tek kişilik nevresim takımı almam lazım 2 tane.bizim evde hiç yok sadece kendimizi düşünmüşüm :KK1:
english home fiyatlarına baktımda daha uygun nerde olabilir bu yastık yorgan falan.carrefour marketin ev tekstil bölümünde varmıdır acaba

Canim bellinada indirim vardi
Eng home fiyatlarini yazarmisin
Bende alsam iyi olucak

eşimle kaç kere konuştuk normal olsa bu darlığa gelir yine dimi falan diye ayy tövbe tövbe gece oldu yine sapıttık:KK9:

11de bebeğim ama sonra alışverişe falanda gidicez yaa 3 4 gibi anca gelirim sanada mesaj atarım toplu atarım hatta:KK1:

Bnmki eskisinden daha sıkı olmuştu gizem :KK17:
Hatta eşim bu adam seni fazla dikmiş herhalde diyordu :)))))
Mrk etmeyin yanüüüüü

Gizemim sezeryan derse 2 Aralık olsun
Beraber doğururuz
2.12.13

Sagol cnm Rabbim hepimize mutlu dogum hikayeleri yazsin insallah

Bende cok merak ediyorum onu ya

Harikkkkkaaaaaaaaa

Canim bellinada indirim vardi
Eng home fiyatlarini yazarmisin
Bende alsam iyi olucak

english home da yastık en uygunu 25 tl,tek kişilik yorganın en uygunu 50 tl,tek kişilik nevresim tk 80 tl

benim bunlardan 2 şer tane almam gerekicek :/
300 civarına geliyo bana yani :/

Son düzenleme:
vitaminleri hala alıyosan bırak hayatım doktorada söyledim ben bıraktım çok güzel kilo aldırıyo bebeğe çünkü.beklemek içine sincekse bekle önemli olan senin ne istediğin canım benimm 3 günde kaç gram alabilir maksimum sonuçta

Dimiiiiiiii balım yaaa ne guzel moral verdin :KK54:
Ben zatii yaaa ne zmn bıraktım vitoşları
Sadece demir hapını alıyorum
Bide dün fln almadım onuda ostecare mi ne onu alıyordum
Elevit fln almıyorum baydr

valla bu tarz dialoglarımız oldu bizimde ama ben sanmıyorum imkansız bu forma dönmesi... gerçi doğum yapanlara sormak lazım:KK9::KK9: kıızm napalım böyle ayıp mevzular gece konuşulur gece olup burda olmayan şansını kaybeder :KK9::KK9::KK9::KK9:
hee sizin bide alışveriş vardı değil mi? unuttum ben onu ya valla gizoş bende bunama var galiba :KK9: numaram sende var atarsan sevinirim atmazsanda gönül koymam yavrum nede olsa sanal alemden bir isimim:KK53::KK53:

yok yok çok kilo almaz cnaım sıkma canını ben araştırdım 38. haftadan sonra günde 14 gr fln alıyomuş sende kendini kafanı psikolojini toplarsın biraz

eee kadının halinden kadın anlar yavrum sen kocana darılma onlar anlayamaz arkadşım benim:KK54:
benim de 2 aralık kntrol günüm sizce bebiş aşağı indiyse eğer açılma varmı diye bakar mı?
ben sanki bu hafta sonu doğurucam öyle ibşiler hisseiyorum:KK52:

X