2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aynen yaa çok üşüyorum bende uffffffffffffff

biz daha hiç alışveriş yapmadık

Ben ihtiyaçların çoğunu aldım bile..
3 paket bez bile aldım..Herif kafayı yedi karı diyo zaten..
Küveti-lifi- boğulma önleyen yastığı..Hepsi hazır..
Zıbınları-hastene çıkışlarını almadım, yaza ya doğum.Şimdi hep kışlıklar var, çocuğu pişiririm şimdikilerden alırsam...

maşallah herşey almışsın ben bi çöp dahi almadım gerçi burda hiç hoşuma giden bişi yok olanlarda dünya para veresim gelmyo onlara o kadar para

allah güzel günlerde kullanmak nasip etsin

ay yazık sana yaa . Bu kadar strese ben bile dayanamam ağlarım (((((

kız naptın daha çok erken. Güle güle kullan bari:))))

maşallah herşey almışsın ben bi çöp dahi almadım gerçi burda hiç hoşuma giden bişi yok olanlarda dünya para veresim gelmyo onlara o kadar para

Ben miniço dan aldım çoğunu..Fiyatlar uygun..
Banyo küvetini 10 tl.ye aldım mesela..Altı kapaklı olanlardan, suyu alttan süzülüyor açınca..
Kusma bezleri 3 tl.ydi..
Öpme beni önlüğü 5 tl.
Diğer önlükler 2 tl.civarında..
Toptancılarda 12 tanesi 10 tl..Aklınızda olsun...Hepsi aynı model ama olsun...
Gezebiliyorken heryeri araştırıyorum fiyat olarak...

ay yazık sana yaa . Bu kadar strese ben bile dayanamam ağlarım (((((

kız naptın daha çok erken. Güle güle kullan bari:))))

Ağlıyorum zaten ya..Eşim de ben yokken gir bari banyoya diyor...
Olsun kız,şimdiden alayım da, sonra alamam belki...Para durumları olur olmaz..Daha oyun parkı var, ana kucağı, beşiği, asıl teferruatlı alışveriş doğum öncesi olacak..Benimki gönül avutma işte..

eşim internetten kredi kartı ile alışveriş yapmamı yasakladı güvenmiyormuş

Benim kızımdan kalan büyük eşyalar var. Küvet anakucağı çantası yatağı bi kıyafet alıcam o kadar:))

kuzuuuu çok erken değilmi kız güle güle kullansın bebiş
ben daha hiçbişey almadım almayıda pek düşünmüyorum ama 7. aya kadar da herşeyi tamamlamak istiyorum bakalım nasıl olacak

selam arkadaşlarrr
ya benim 2 sabahdır acaip başım dönüyo, bayılacak gibi oluyorum nerden çıktı anlayamadım...işler de yoğun hamileykene de hiç çekilmiyo

dikkat edin kendinize ben uğrarım yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…