2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kuzuuuu çok erken değilmi kız güle güle kullansın bebiş
ben daha hiçbişey almadım almayıda pek düşünmüyorum ama 7. aya kadar da herşeyi tamamlamak istiyorum bakalım nasıl olacak

Valla bana da kızıyor eşim, bişey olur üzülürsün diye..Ama bişey olursa ben zaten üzüleceğim..İki çaput aldım dye mi kahrolacağım sanki,bebişim gitti diye kahrolacağım...O yüzden bari hevesim kursağımda kalmasın diye alıyorum...Hevesimi bari doyasıya yaşıyayım...
Bi de bişey soracam 1 aylık çocuk şehir dışına gezmeye götürülür mü ki ?...

onlar eskiden demekki üye olmuşlar ben yeni oldum zaten..
Bide konuşacak konular fazla kalmıyor yaa eski popüleritesini yitiriyor. Olsun biz burdayız canımm

Evet, ben çalıştığım müddetçe burdayım..Benden hikayeler hep olacak yani...
Zaten ben olmasam topikte kime gülceniz kız..Bişey diyorum herkes gülüyo...
Test zamanları herkes gene dökülür..

onlar eskiden demekki üye olmuşlar ben yeni oldum zaten..
Bide konuşacak konular fazla kalmıyor yaa eski popüleritesini yitiriyor. Olsun biz burdayız canımm

canım ilk heyecan yerini başka duygulara bırakıyor o yüzden ilk zamanlardaki gibi olmuyor sohbet

bence götürülür ben götüreceğim çünkü kardeşim evlenecek yaza düğün başka şehirde olacak mecbur götüreceğiz bebişi e gitmesem olmaz bi tanecik kardeşim onun da düğününü görmeyeyim mi

selam arkadaşlarrr
ya benim 2 sabahdır acaip başım dönüyo, bayılacak gibi oluyorum nerden çıktı anlayamadım...işler de yoğun hamileykene de hiç çekilmiyo

dikkat edin kendinize ben uğrarım yine

Tansiyonun düşüyordur..Benim düşünce benim de başım dönüyor..Hatta yürümeye çalışırsam düşüyorum..Otoruyorum hemen öyle olunca...Bir de yemek sık ye, yemek yemeyince de tansiyon düşüyor,tecrübeyle sabitttir.

Biz de temmuz veya ağustosta kütahya-uşak-izmir akraba ziyaretleri yapmayı planlıyoruz..Geze geze gider geliriz diyoruz,sorun olmaz herhalde..

gidersin canim bisey olmaz..eskidenmis kirki cikmadan disari cikartilmaz diye..benim arkadaslarim tatile bile gitti..bende temmuzda tatile giderim diye dusunuyorum..insallah..nerde o gunler yaw :)))

gidersin canim bisey olmaz..eskidenmis kirki cikmadan disari cikartilmaz diye..benim arkadaslarim tatile bile gitti..bende temmuzda tatile giderim diye dusunuyorum..insallah..nerde o gunler yaw :)))

Yazın benim misafirim de çok olur, malum turistik yerde oturuyoruz.Onlarla gezeriz..Benim bebekim de zaten bana benzerse ana kucağına bindirir gezdiririm de, babasına benzerse tembel olur..Dışarı çıkınca huysuzlanır...
Kızım sen bana benze olur mu annemmmm, her yere götürecem ben senii..
Bi yandan sizle, bi yandan bebişimle konuşuyom, o da güzel demi...

kıyamam canım ya....bana da kokuyor bütün şampuanlar vucüt şampuanlarından da vazgeçtim dove iyi geliyor bide komili şampuanı dene istersen dicem ama inşallah kokmaz oda

kıyamam canım ya....bana da kokuyor bütün şampuanlar vucüt şampuanlarından da vazgeçtim dove iyi geliyor bide komili şampuanı dene istersen dicem ama inşallah kokmaz oda

elidor-dove-sarımsaklı kokmuyo dediler.Hepsini denedim..
Bir de bütün şampuanlar kavunlu sakız kokuyo ya...O kadar kötü yani..Ama komili denemedim..Onu da deneyeyim bakalım.Sağol canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…