2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah güzel haberlerle gel canım...
Senden oğlan haberi bekliyom ben...niyeyse öyle geliyo içime..
allah allah herkes aynısını söylüyor annem akşam gördü karnımı bide akşamları şişiyor iyice diyor erkek bu :)) bakalım hayırlısı

hastaneye her gittiğimde bana bir form doldurtuyolar sağlık ocağına veriyolarmış
ama beni sağlık ocağından hiç aramadılar daha

devlet hastanesindemi bana öyle bişey doldurmadılar. Aman zaten gitmek istemiyorum aramasınlar..:)))

Ben de ikiliden korkuyorum..Hatta doktorumun yaşı çok küçük,tecrübesizdir diye, haftaya başka doktora da gideceğim..İnşallah güzel sonuçlarla geliriz..Bu stres bitmiyo ama..
İkilisi bitiyo, üçlüsü var.
Üçlüsü bitiyo, dörtlüsü var..
Nst si var..
4 boyutlu ultrasonu var..
Her gittiğinde tahlil var,onların sonuçları var..
şeker yüklemesi var...
Var allah var...Stres hiç bitmicek...Tam herşey bitti dicez,aşılar maşılar, bu sefer de erken doğurursak ne olacak korkusu başlıcak...
Allah hepimizin de yardımcısı olsun..Zor iş valla...

Hayvanlar ne doktora gidiyo, ne bişey, bi kerede kaç tane de doğuruyolar, bişeycik olmuyo..İnsanoğlunun herşeyi zor...

valla 2liymiş 3lüymüş hiç korkmuyorum bişey çıksa ne yapabilirim ki hiç bişey Rabbimin verdiğine boyun eyip kabullenip bakacam o yüzden evham yapmıyorum hiç

Ben de ikiliden korkuyorum..Hatta doktorumun yaşı çok küçük,tecrübesizdir diye, haftaya başka doktora da gideceğim..İnşallah güzel sonuçlarla geliriz..Bu stres bitmiyo ama..
İkilisi bitiyo, üçlüsü var.
Üçlüsü bitiyo, dörtlüsü var..
Nst si var..
4 boyutlu ultrasonu var..
Her gittiğinde tahlil var,onların sonuçları var..
şeker yüklemesi var...
Var allah var...Stres hiç bitmicek...Tam herşey bitti dicez,aşılar maşılar, bu sefer de erken doğurursak ne olacak korkusu başlıcak...
Allah hepimizin de yardımcısı olsun..Zor iş valla...

Hayvanlar ne doktora gidiyo, ne bişey, bi kerede kaç tane de doğuruyolar, bişeycik olmuyo..İnsanoğlunun herşeyi zor...

Haklısın kuzu. Rahat olmak lazım.

valla 2liymiş 3lüymüş hiç korkmuyorum bişey çıksa ne yapabilirim ki hiç bişey Rabbimin verdiğine boyun eyip kabullenip bakacam o yüzden evham yapmıyorum hiç

Valla baştan aynı senin gibi düşünüyordum...
Doktor düşecek bu bebek dedi..Miyoma yapışık dedi..Miyom patladı, kanamam oldu 3 gün parça parça ozaman bile korkmuyordum..Sanırım düşecek diye kendimi çok bağlamıyordum..Ama zaman geçtikçe, bebişim de anası gibi inat ettikçe, düşmedikçe, iyice bağlandım..Şimdi terslik olacak diye çok korkuyorum...

Doktor düşecek bu bebek dedi..Miyoma yapışık dedi..Miyom patladı, kanamam oldu 3 gün parça parça ozaman bile korkmuyordum..Sanırım düşecek diye kendimi çok bağlamıyordum..Ama zaman geçtikçe, bebişim de anası gibi inat ettikçe, düşmedikçe, iyice bağlandım..Şimdi terslik olacak diye çok korkuyorum...

rabbim korur inş.

valla baştan aynı senin gibi düşünüyordum...
Doktor düşecek bu bebek dedi..miyoma yapışık dedi..miyom patladı, kanamam oldu 3 gün parça parça ozaman bile korkmuyordum..sanırım düşecek diye kendimi çok bağlamıyordum..ama zaman geçtikçe, bebişim de anası gibi inat ettikçe, düşmedikçe, iyice bağlandım..şimdi terslik olacak diye çok korkuyorum...
ayy cnmm allah korusun kızz benim 2.olduğu halde korkuyorum:)) pipirikliğim ben yaa.

allah allah herkes aynısını söylüyor annem akşam gördü karnımı bide akşamları şişiyor iyice diyor erkek bu :)) bakalım hayırlısı

devlet hastanesindemi bana öyle bişey doldurmadılar. Aman zaten gitmek istemiyorum aramasınlar..:)))

özel hastane canım

canım o dünyaya gelecekse sen istemesen bile gelir, insanlar düşsün diye neler yapıyormuş eskiden...bak miyom bile bişey yapamamış bebişine, hiç tasalanma, tadını çıkar bu günlerin. yarın öbürgün viyak viyak rahat bırakmıcaklar :) bence uykuya da doymaya bak bu dönemde :))

günaydın kızlar nasılsınız bakalım

Canım çok sevindim senin adına...
Ben de hareket ettiğini görebilir miyim ki..
Bugün gideceğim, inşallah ben de güzel haberlerle gelirim.

sağol canım inşallah buradaki herkes sağlıkla doğuma gidip sağlıklı bebekler alır kucağına

dün dr giden arkadaştan haber varmı annesine gidecekti giremem ordan nete demişti yaa. ben geçmişi okumadım bugun
bendim canım o çok iyi bebiş maşallah hareketlenmiş cinsiyet söylemedi dr amcamız bizde sormadık çok küçük daha zaten belli olmamıştır

kızlar ben bi kahvaltımı yapıp geleyim

günaydın kızlar nasılsınız bakalım

sağol canım inşallah buradaki herkes sağlıkla doğuma gidip sağlıklı bebekler alır kucağına

bendim canım o çok iyi bebiş maşallah hareketlenmiş cinsiyet söylemedi dr amcamız bizde sormadık çok küçük daha zaten belli olmamıştır

kızlar ben bi kahvaltımı yapıp geleyim
hoşgeldin afiyet olsun

canım o dünyaya gelecekse sen istemesen bile gelir, insanlar düşsün diye neler yapıyormuş eskiden...bak miyom bile bişey yapamamış bebişine, hiç tasalanma, tadını çıkar bu günlerin. yarın öbürgün viyak viyak rahat bırakmıcaklar :) bence uykuya da doymaya bak bu dönemde :))

Ben uyku aramam zaten.O yüzden uyku sorun olmaz da, o viyaklamalar için 5 sene bekledik biz...
Ya aslında normalde daha iyiyim de, bugün doktora gidecem ya,sanırım biraz stres bastı..Yoksa ben bebişimi serumlarla besliyom..İnşallah haftasına ulaşmıştır..2 hafta geriden geliyordu...
Annem de İzmirden arıyo bayramda, kızım elim hep kırmızılara pembelere gidiyo diyo..Bi sürü almış kırmızı-pembe...
Benim çocuk oğlan olursa zaten ilk başlarda bi bunalım yaşıyacak..Pembelerle kırmızılarla..
Millet burda kıza bile yeşil alıyo, sonra oğlan olur kullanır diye..Ben belli olmayana pembeleri alıyom..

bende hiç istemiyorum banyoya girmeyiya ki çok severdim banyoyu noldu bilmiyorum
kuzumm sen niye ağlıyosun

Şampuan kavunlu sakız gibi kokuyo, içim bulanıyo..3 kere değiştirdim, hepsi de aynı kokuyo..Hem öğürüyom, hem banyo yapıyom...Bir de üşüyorum..Çok sıcak suyla banyo yapmak iyi değilmiş, ben hep kaynar suyla yıkanırdım..Üşüyorum, öğürüyorum...Bi de heryerim kokuyo gibi geliyo, iyice sabunlanıyorum..Çıkınca da çok üşüyorum..O kadar stresi vücut kaldırmıyo...Ağlamaya başlıyorum sonra...

Ben uyku aramam zaten.O yüzden uyku sorun olmaz da, o viyaklamalar için 5 sene bekledik biz...
Ya aslında normalde daha iyiyim de, bugün doktora gidecem ya,sanırım biraz stres bastı..Yoksa ben bebişimi serumlarla besliyom..İnşallah haftasına ulaşmıştır..2 hafta geriden geliyordu...
Annem de İzmirden arıyo bayramda, kızım elim hep kırmızılara pembelere gidiyo diyo..Bi sürü almış kırmızı-pembe...
Benim çocuk oğlan olursa zaten ilk başlarda bi bunalım yaşıyacak..Pembelerle kırmızılarla..
Millet burda kıza bile yeşil alıyo, sonra oğlan olur kullanır diye..Ben belli olmayana pembeleri alıyom..

biz daha hiç alışveriş yapmadık

X