2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evimi toparladım akşam yemeği için ön hazırlıkları yaptım geldim çorbada ocakta
eskiden olsa bu saate bütün işlerim bitmiş gezmeye gidiyor olurdum şimdi öğlene ancak kalkıyorum

Canim cok gecmis olsun

birce3535 çok geçmiş olsun

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah hayırlısıyla atlatırsın. Moralini yüksek tut. Şükürler olsun bebeklerin iyiymiş.

birce çok geçimiş olsun canım allah korusun bebişlerimizi

Çok sağolun arkadaşlar. Allah hepimizin bebeklerini korusun...

selam arkadaşlar şmdi doktordan geldim. haftaya salı gel 2litesti yapalm dedi. cinsiyeti içinde çok büyük ihtimalle erkek dedi :)

selam arkadaşlar şmdi doktordan geldim. haftaya salı gel 2litesti yapalm dedi. cinsiyeti içinde çok büyük ihtimalle erkek dedi :)

11 haftalıksın değil mi..Hadi gözün aydın..Erkek mi istiyordun..5 erkeğimiz oldu bildiğim kadarıyla....
Bgün bende gideceğim, inşallah ben de güzel şeyler duyarım.Ama ben ikili için gideceğim, seninki haftaya demiş, benimki de yapmaz mı ki..

teşşekkür ederim daha küçük haftaya daha iyi olur dedi olsun haftaya salı bir daha görecegim. bide hani tuvalete sıkışık gdyrduk ya gözüksün diye ben gene öyle yaptım ama bu sefer sıkışık ooldugun için rahat görülmüyor dedi çok sıkışık gitmeyin. 2li test içinde sabah erken aç gel dedi

sağol canım. daha iyiyim. olmadı kanamam.

senin maceraları okuyordum :) inşallah güzel haberlerle gelirsin bugün...

kızlar ben çıkıyorum eczaneye gidicem dr hareketsiz kalma yürüyüş yap dedi biraz yürürüm bakalım sonra canım nereye isterse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…