2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Gelmeye çalış yada 5 dakika biyerden gir yaz vallaha çatlarız

Kız ben gelsem bile sen çıkmış olursun büyük ihtimal.. 6 da çıkmıyon mu..4 de randevu, 20-25 dakika ikili test için uğraşıyorlarmış, bebek doğru pozisyonu bulsun diye..Kan falan da verilecekse bi de ordan otobüse bindim geldim diyesiye, büyük ihtimal sana yetişemem...
Belki gelmem ama...Bugün ehliyet kursuna gitmem lazım..

ya ben evdende girer bakarım sorundeğilde.. Ama koşturma canım sağlıklı olsunda yarın alırız haberlerini hayırlısıyla.

ben ilk kez burda duydum bana 2 doktorumda söylemedi kızımda da olmamıştım.

sağlık ocağı ilgileniyo zaten aşıyla.Hastanede vurmuyorlar..
Bana bir de sarılık vuracaklarmış..Hiç sarılık geçirmemişim ömrümde şimdiye kadar..Yeni doğan sarılığı bile olmamışım...Çocuk olunca ben de olabilirmişim onla bir..Doğurunca bi de sarılık olacam.
Yeni doğan sarılığı olmayan bebek de hiç duymamıştım...Ben kendim olmamışım...

Ben de hiç sarılık geçirmemişim. Aşı olmadık mı acaba çocukken. Tutmadı heralde.
Çok ilginç.

Valla bekleniyo..Ben 1 ay nasıl beklicem diyordum 1 ay oldu bile...

Evet zaman çok çabuk çabuk geçiyor. Ama şu ikili test biraz gerdi beni galiba, ondan sabırsızlanıyorum.

Ben de ikiliden korkuyorum..Hatta doktorumun yaşı çok küçük,tecrübesizdir diye, haftaya başka doktora da gideceğim..İnşallah güzel sonuçlarla geliriz..Bu stres bitmiyo ama..
İkilisi bitiyo, üçlüsü var.
Üçlüsü bitiyo, dörtlüsü var..
Nst si var..
4 boyutlu ultrasonu var..
Her gittiğinde tahlil var,onların sonuçları var..
şeker yüklemesi var...
Var allah var...Stres hiç bitmicek...Tam herşey bitti dicez,aşılar maşılar, bu sefer de erken doğurursak ne olacak korkusu başlıcak...
Allah hepimizin de yardımcısı olsun..Zor iş valla...

Hayvanlar ne doktora gidiyo, ne bişey, bi kerede kaç tane de doğuruyolar, bişeycik olmuyo..İnsanoğlunun herşeyi zor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…