2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canım.
Ben çok korkuyorum gerinmekten. Karnı germek düşüğe sebep oluyormuş. Zaten en ufak gerilmede kasıklarıma ağrı giriyor.

Günaydın canım.
Ben çok korkuyorum gerinmekten. Karnı germek düşüğe sebep oluyormuş. Zaten en ufak gerilmede kasıklarıma ağrı giriyor.

ayyy evet yaa offf çok pis tırstım şimdi. deli gibi geriniyorum . ama bilinçli değil yaaa((((((((

Günaydın, kız bugün geç kaldın ya...
Gerilmek deriz bizde...Valla ben onu yapmıyorum da, geçen gün flash tv.de evlere şenlik vardı, bi yarım saat kurtlarımı döktüm..Sonra hamile olduğum aklıma geldi, kızım dedim otur, noluyon...Ben bulantım olmadı mı hamile lduğumu unutuyoum zaten..

bazen benimde ayağa kalıkınca veya gülerken falan aniden bıçak saplanmış gibi kasığıma ağrı giriyo

geç kalmadım site de sorun vardı sanırım. açamadım.. yoksa hemen gelirgelmez açıyorum siteyi.

İnşallah ikimizde güzel sonuçlarla geliriz..
aminnnnnnnnnnn

ayyy evet yaa offf çok pis tırstım şimdi. deli gibi geriniyorum . ama bilinçli değil yaaa((((((((

Yok öyle kasma kendini. Rahat ol. Uykuda farkında olamazsın.
Benim korkma sebebim ilk düşüğümden.İlkini düşürdüğümde karnımı germiştim bilmeden
Şimdi uykudan korkarak uyanıyorum. Karnımı mı gerdim acaba diye Psikolojik işte.

dün dr giden arkadaştan haber varmı annesine gidecekti giremem ordan nete demişti yaa. ben geçmişi okumadım bugun

bende ilk gittiğimde çok utanmıştım sonra yavaş yavaş alıştım çok pratik oluyo

benim için bu mümkün değil, bi de iğrenirim açıkcası.
yani bu benim kendi düşüncem,sakın alınma canım, bayanlara bile mahrem olan bi yer orası, sağlık dışında ben açamam:)
ağda ile canım çok yanıyor eldiven kullanıyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…