2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Minikmucizem gitti geldi.
Herşey güzelmiş, haftasıyla uyumluymuş.Kıpır kıpırmış.9+2 .
Cinsiyet söylememiş..
Maşallahh..Darısı başımıza.

ya ben kıl tüy işini 8.-9. aylarda napıcaz diye sormuştum kocaman karın nasıl olucakki

Minikmucizem gitti geldi.
Herşey güzelmiş, haftasıyla uyumluymuş.Kıpır kıpırmış.9+2 .
Cinsiyet söylememiş..
Maşallahh..Darısı başımıza.

çok güzel yaa maşallah.. darısı başımıza. ya ben bebekpoyrazı ve yakamozu ciddi merak ediyorum yaa:KK43:( comelyde msn vardı acaba o görüştümü ki

benim için bu mümkün değil, bi de iğrenirim açıkcası.
yani bu benim kendi düşüncem,sakın alınma canım, bayanlara bile mahrem olan bi yer orası, sağlık dışında ben açamam:)
ağda ile canım çok yanıyor eldiven kullanıyorum ben.

alınacak bi şey yok haklısın canım bayanlara bile açılmaması gereken bir yer biliyorum yanlış yapıyoruz

çok güzel yaa maşallah.. darısı başımıza. ya ben bebekpoyrazı ve yakamozu ciddi merak ediyorum yaa:KK43:( comelyde msn vardı acaba o görüştümü ki

bebekpoyraz memlekete gidecekmiş bayramda..Belki biraz kalmaya karar vermişdir.Net yoksa giremiyordur.Ama yakamozdan haberim yok,bende merak ediyorum..

memlekete gidecekti ama doktor onu bi ara tekrar çağırmıştı ondan sonra gidecekti. acaba doğrumu hatırlıyorum:)))))))))

Valla ben memleket işini de gökyüzünden duydum..Ama doktora gideceğim de demişti..Belki kaynı var diye giremiyordur..Bilmiyorum ki, görünce yazar herhalde merak ettiğimizi..

Kuzu sen dr sonra gelicenmi işyerine yoksa yarınmı öğrenices gelişmelerii.15:45 de randevun 16 diyelim,senin gelmen geç olur sanırsam

Herifim aradı demin...
Tetanoz aşısı vurulcakmışsın, onu da vurul..
Tarama testi yapacakmış doktor onu da yaptır...
Kadına ultrason diye tutturma, o bakar zaten..
Bak magnezyum bulantıyı geçiriyormuş,söyle ondan versin sana da..

Sanki bi kontrolde olacak bunların hepsi..Adam benden meraklı çıktı yahu...Bi de diyor, batu bebeğe iyi baksın, pipiyi görür belki...Bu adam beni delirtecek ya...
Ama çok sefiyoommm beee.....Erkek derse eğer, mavi patik alacam kutulu olanlardan hediye paketi yaptıracam, üzerine de babacığıma yazacağım..Açınca sevinsin garibim...

Kuzu sen dr sonra gelicenmi işyerine yoksa yarınmı öğrenices gelişmelerii.15:45 de randevun 16 diyelim,senin gelmen geç olur sanırsam

Valla ofiste mesai var, randevum erken biterse gelirim, ama çok geç vakte kalırsam yarın yazarım artık...Bilmiyorum ki..İyi çıksın da,yarın yazayım..Yeter ki iyi olsun...

Herifim aradı demin...

Sanki bi kontrolde olacak bunların hepsi..Adam benden meraklı çıktı yahu...Bi de diyor, batu bebeğe iyi baksın, pipiyi görür belki...Bu adam beni delirtecek ya...
Ama çok sefiyoommm beee.....Erkek derse eğer, mavi patik alacam kutulu olanlardan hediye paketi yaptıracam, üzerine de babacığıma yazacağım..Açınca sevinsin garibim...

hihihihihihihihihihiii :) süpr

Herifim aradı demin...

çok güzel düşünmüşsün çok sevinir

valla ofiste mesai var, randevum erken biterse gelirim, ama çok geç vakte kalırsam yarın yazarım artık...bilmiyorum ki..iyi çıksın da,yarın yazayım..yeter ki iyi olsun...
inşallah allahın izniyle iyi olacak..

herifim aradı demin...
Ben tetanoz aşısı olmuycam banane istemiyorum. Ilaç aşı hiçbişey kullanmak istemiyorum.

Sanki bi kontrolde olacak bunların hepsi..adam benden meraklı çıktı yahu...bi de diyor, batu bebeğe iyi baksın, pipiyi görür belki...bu adam beni delirtecek ya...
Ama çok sefiyoommm beee.....erkek derse eğer, mavi patik alacam kutulu olanlardan hediye paketi yaptıracam, üzerine de babacığıma yazacağım..açınca sevinsin garibim...

X