2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yakamozz,,, seydam,,comili,,bebekpoyraz
profilime bakın albume
baktim canim süpersin masallah yorumda yaptim zaten :98:

canim hosgeldin bebegin saglikla gelsin de ins haziran temmuz fark etmez ins cogumuz duyduk evet kalp atislarini nasil anlatilirki sürekli sükür ediyorsun gözlerin doluyor cok güzel bir duygu rabbim sonuna kadar sevindirsin ins hepimizi

canim gözünaydin kalp atisini görmüssün sürekli atsin o pitpitlar ins

canim bende suan 10 haftalik olmam gerekirken 9 olucaz yarin benimde 1 hafta geriden geliyor gec döllenmedir bence bebegimiz saglikli olsunda sorun olmaz ins igne ne ignesi biliyomusun ben de vuruluyorum destekleyici seninkide o olmasin cok iyi iste icin rahat eder önlemini almis olursun canim

canim hosgeldin bebegin iyiymis masallah ... puregeston ben günlük 4 adet aliyorum 2 sabah 2 aksam bendede asiri yorgunluk ve uyku yapiyor baska bi etkisi olmadi cok sükür... benimde tatli krizim tutuyor arada ama yinede tuzlu daha agir basiyor ... canim rabbim yardimcin olsun seni ve melegini korusun ins

canim doktorun yatak istirahati verdiyse kesin kalakmayacaksindir dikkat neolur sana bakacak kimsen varsa yanina gelsinler en iyisi 3 ayini atlatana kadar enazindan cok sükür bende 5 kez düsük yaptim ama doktorum bisey demedi ama ben mümkün oldugunca bol bol uyuyorum uzaniyorum sende dikkat et canim
EGE canim gözün aydin bebisini görmüssün masallah bende gecen hafta senin gibi 8+2 gittigimde gördüm rabbim hep böyle güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin ins cok sevindim canim

bebek poyraz 3 aylık evlisin ve hamile misin maşallh....istediniz mi yoksa kaza mı?boyun uzun olduğu için kilon o kadar gözükmez...ben 49 kiloyum boyum 160 ama yusyuvarlak bi şey olurum herhaldeneyse bu kilolar tatlı kilolar olacak....

kızlar bol bol ceviz yiyin,kuru üzüm,incir,vs....
meyveyi bol bol tüketin..sonları yaza gelecegi için şimdi mandalina elma yesek de o zaman karpuz,erik çilek ve kiraz yiyebilecegiz,şanslıyız yani:))

bana verdi istirahat. evin içinde dolaşabilirsin ama hiç iş yapma dedi. genelde yatıyorum ben. son birkaç gündür biraz daha dolaşıyorum.

tebrik ederim. hoşgeldin

ben yatamiyorum oturuyorum genelde kitap falan okuyorum. Bacaklarimi uzatip oturmak ta yatmak sayiliyordur heralde:))
Benim gecen cumartesi lekelenmem oldu birdaha olmadi insallah gecmistir

Canim bende hic is yapmiyorum ama sureklide yatamiyorum Oturup kitap okuyorum .
Ben gunde 3 kez kullaniyorum progestani zaten bana 4. haftada vermisti ben hamileligimi ogrendigimden beri kullaniyorum.

Canim kanaman lekelenmenden kacgun sonra oldu? ilac kullaniyormusun sende?

bızıstedık cnm evet bebiş istedık :d:d:d:d:d o kadar olmayan varkı olsun gec olcana erken olsun benle buyur yasım 22 daha :d:d:d:d

kız bebesin sen daha bende 32 btircemm kasım 18 :))))))

kızlar ben 1 kilodan fazla almışım geçen size kızıyodum ama dr kızdı almaman gerekiyor dedi. ((( çok acıkıyorum dedim ekmek yiycene meyve ye dedi..

kız bebesin sen daha bende 32 btircemm kasım 18 :))))))

kızlar ben 1 kilodan fazla almışım geçen size kızıyodum ama dr kızdı almaman gerekiyor dedi. ((( çok acıkıyorum dedim ekmek yiycene meyve ye dedi..

dur bakalım ben kac kıloyum

QUOTE=bebekpoyraz;16098188]dur bakalım ben kac kıloyum[/QUOTE]

YAA kilo demeyin beni geçemezsiniz ancak 9 ayınızda belki oda cok fazla olur yanım ulaşamazsınız bana ancak benım halım ne olucak bılmem :76::88::84::84::84::84::84::95::84::95:[

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…