2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de hamıleyım ama bı karısıklık var..6eylul son adet tarıhım normalde 13 hazıranda dogum tarıhı ve suanda 8 haftalık hamıle olmam gerekıyo ama ultrsyon 7 haftalık dıyoo bu bı sorun mudur byle bır olayla karsılasan varmı arklar ??

geç döllenme olmuştur korkma burda bi çok kişi 2 yada 3 gün oynuyor. benimde 2 gn geriden geliyor. merak edilecek bişey yok sanırım .kalp atışlarını gördünmü

Otobusteyim ben dr gidiyorum yine telden. Girdim ayaktayim merak edersnZ diye guc bela yaziyorum erdem hastanesine esimin akrablrinin cogu gidiyor ben cinar hastanesini tercih ederim lizgelal dogumumuz hmn hmn ayni sende cinara gelsene ilk dogumumuda orda yaptim bn dr super ii

bugün doktora gidicem inşallah pıt pıtları duyarım Allahın izniyle çok heyecanlıyım dua edin kızlar.

dün rüyamda denize gitmişiz ama kadınlar plajina herkes var butun kk orda bizim kızlarda var
sende varsınn denıze giriyoruz piknik yapıyoruz
ama bizim göbekler böle 9 aylık kocamann
hiç erkek yok sadece kadınlar sen avatara resim koymussun ya
aynısını gördum yakamoz o senmişin valla bildigin konusdum he
heheh o kadar artık etkılenıyorum sabahda içimden gecırıyorum gidiyım anlatıyım
özellikle dıyorum yakamoza anlatıyım senı gördum ya birebir
:)))) inşallah 9 aylık göbüşlerin kocaman oldugu zamanlarıda görürüz canım :KK9: avatardaki nurgül yeşilçay kız :KK1: hehe o benden güzel ama :KK9: aynı şehirde olsak gerçekten görüşürdük ama uzagız yaw herbirimiz nerde :KK8: güzel bi rüyaymış ama ne güzel kadınlar partisi yapmışız plajda hamiş hamiş :KK9:
günaydın kızlar hayırlı cumalar herkese:98:

günaydın nasılsınız kızlar ben kötüyüm acayip bulantım var işe gittim geri geldim sanırım 3 ay bitene kadar çalışamıycam :KK37: aşırı oluyor bende buantı akşamları azalıyor azda olsa yatacakken yine azıyor :KK9: napcam böyle bilmiyorum işyerindekiler hamile oldugumu bilmiyor binbir bahane uydurdum artık uyduracak bahanede kalmadı sanırım işten çıkcam ama ne söyliycegimi bilmiyorum:44: kocaylada kavga ettim zaten az önce tel.de manyak aradım çok kötüyüm midem çok fena kaç defa kustum diyorum hiç ses çıkarmıyo deli etti beni bende agzıma ne gelirse söyledim ne güzel destek oluyosun zaten yalnızım diye :63: bi sürüde ağladım hala da aglayasım var :KK59:

Otobusteyim ben dr gidiyorum yine telden. Girdim ayaktayim merak edersnZ diye guc bela yaziyorum erdem hastanesine esimin akrablrinin cogu gidiyor ben cinar hastanesini tercih ederim lizgelal dogumumuz hmn hmn ayni sende cinara gelsene ilk dogumumuda orda yaptim bn dr super ii

bugün doktora gidicem inşallah pıt pıtları duyarım Allahın izniyle çok heyecanlıyım dua edin kızlar.

güzel haberlerle gelirsiniz inşallah kızlar :KK16:

selam kızlarrr ben bugün yokum merak etmeyın halamdayım selam verip cıkayım dedim hepinizi sevıyorumm öpuyorummmmm :KK16::KK16:
hayırlı cumalar herkese dualarınızda olmayı dilerimmm :KK69:

KIZLAAAAAAARRRRRR erdem hastanesi hakkında bir bilgisi olan yok mu
canım benım bilgim var cok cok iyi bi hastane deil ama
fena da deil halam gidiyodu oraya ordan cakmak erdeme sevk ettiler
orda dogum yaptı simdi yanımda camlıca erdemden memnun deilim dedi cakmak daha iyimiş

comili gece ruyama girdim cok kızgınım sana nese aksam yada yarın konuscam bu konuyu hepınızleeee

canım cok kötu tost ıstedı yaaaaaaaa peynırden gıcık alyodum alla alla cocuk cınsıyet mı degıstryo kı :83:

X