2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlarrr ben bugün yokum merak etmeyın halamdayım selam verip cıkayım dedim hepinizi sevıyorumm öpuyorummmmm :KK16::KK16:
hayırlı cumalar herkese dualarınızda olmayı dilerimmm :KK69:

canım benım bilgim var cok cok iyi bi hastane deil ama
fena da deil halam gidiyodu oraya ordan cakmak erdeme sevk ettiler
orda dogum yaptı simdi yanımda camlıca erdemden memnun deilim dedi cakmak daha iyimiş

comili gece ruyama girdim cok kızgınım sana nese aksam yada yarın konuscam bu konuyu hepınızleeee

gökyüzü canım benim çok saol yaa banada çamlıca erdeme git dediler ama baktım orası çakmak erdeme göre küçük bi hastane 2 3 tane doktoru var sadece

selam kızlarrr ben bugün yokum merak etmeyın halamdayım selam verip cıkayım dedim hepinizi sevıyorumm öpuyorummmmm :KK16::KK16:
hayırlı cumalar herkese dualarınızda olmayı dilerimmm :KK69:

canım benım bilgim var cok cok iyi bi hastane deil ama
fena da deil halam gidiyodu oraya ordan cakmak erdeme sevk ettiler
orda dogum yaptı simdi yanımda camlıca erdemden memnun deilim dedi cakmak daha iyimiş

comili gece ruyama girdim cok kızgınım sana nese aksam yada yarın konuscam bu konuyu hepınızleeee

bacummmmmmmmm gec kalma ha bak ayrıca benıde gordunmu o ruyadaaaaaaaa:KK1:

:)))) inşallah 9 aylık göbüşlerin kocaman oldugu zamanlarıda görürüz canım :KK9: avatardaki nurgül yeşilçay kız :KK1: hehe o benden güzel ama :KK9: aynı şehirde olsak gerçekten görüşürdük ama uzagız yaw herbirimiz nerde :KK8: güzel bi rüyaymış ama ne güzel kadınlar partisi yapmışız plajda hamiş hamiş :KK9:

günaydın nasılsınız kızlar ben kötüyüm acayip bulantım var işe gittim geri geldim sanırım 3 ay bitene kadar çalışamıycam :KK37: aşırı oluyor bende buantı akşamları azalıyor azda olsa yatacakken yine azıyor :KK9: napcam böyle bilmiyorum işyerindekiler hamile oldugumu bilmiyor binbir bahane uydurdum artık uyduracak bahanede kalmadı sanırım işten çıkcam ama ne söyliycegimi bilmiyorum:44: kocaylada kavga ettim zaten az önce tel.de manyak aradım çok kötüyüm midem çok fena kaç defa kustum diyorum hiç ses çıkarmıyo deli etti beni bende agzıma ne gelirse söyledim ne güzel destek oluyosun zaten yalnızım diye :63: bi sürüde ağladım hala da aglayasım var :KK59:

yaa yakamoz kaç yıllık evlisin sen ???? ben 10.yıla giricem artık çözdüm bu erkekleri o yüzden uğraşmıyyorum artık onları anlamaya. boşuna ağlama aynı şey dün benim başıma geldi akşam 4 den sonra bir mide bulantısı akşam eve gittim tiksinerek yemek yiyorum eşime anlatıyorum susuyor sadeece. bende sinir oldum sustum. bu cinslerin hepsi aynı. bunların hmurunda odunluk var biraz. boşverrrrrrrrrrrrrr

yaa yakamoz kaç yıllık evlisin sen ???? ben 10.yıla giricem artık çözdüm bu erkekleri o yüzden uğraşmıyyorum artık onları anlamaya. boşuna ağlama aynı şey dün benim başıma geldi akşam 4 den sonra bir mide bulantısı akşam eve gittim tiksinerek yemek yiyorum eşime anlatıyorum susuyor sadeece. bende sinir oldum sustum. bu cinslerin hepsi aynı. bunların hmurunda odunluk var biraz. boşverrrrrrrrrrrrrr

alla alla benımkıde aynı acaba uzunyulerını susarakmı bellı etyolar ama cok gıcık olyorum sabah kustum bende eve geldı bende benım ıcın gelyo sandım msj atmıstım silah kılıfını degıstı gıttı bende gerızekalı dedım ıcımden bazen sınır olyorum tamam anladım ıslerı bıraz agır streslı ama olmaz kı konusmıcam onla :KK57::KK50:

2 yıl olcak canım ay sinir etti beni o kadar şey anlatıyorum çok kötüyüm ölüyorum midem çok fena bulanıyor çok zor geçiyor napcam böyle filan diyorum susuyor ya :84: niye susuyorsun insan bi destek olur diyorum yine susuyor anlayamıyorum bazen bu adamı :63: zaten sinirlerim bozuk şu bulantılara bide o öyle yapınca saydım sayıştırdım bende manyak herif deli etti beni sabah sabah :KK57: ruhunda odunluk var erkeklerin anlamaya çalışmak kabahat zaten :63:

Benmkide beni Yanlz brakti abisi alms arabyi diye otobsle gec klrmis ise :KK43:

alla alla benımkıde aynı acaba uzunyulerını susarakmı bellı etyolar ama cok gıcık olyorum sabah kustum bende eve geldı bende benım ıcın gelyo sandım msj atmıstım silah kılıfını degıstı gıttı bende gerızekalı dedım ıcımden bazen sınır olyorum tamam anladım ıslerı bıraz agır streslı ama olmaz kı konusmıcam onla :KK57::KK50:

ben susunca daha çok sinir oluyorum niye susuyosun bişy söylesene diyorum dinliyorum diyor anladık dinliyorsunda iki çift laf et duvarla mı konuşuyorum dedim bende :KK1: susmasın ya en azından ne hissediyosa onu söylesin çok sinir bozucu oluyor öyle

evet ,işte hepsi aynı boşuna sinir olmayın beklentilerinizi düşürün. fazla bişey beklemeyin. bazem inanılmaz anlayışlıdır bazende mal gibi susarlar. Evet bunlardaki tepki susarak belli oluyor fazla kibar olamıyorlar..

evet ,işte hepsi aynı boşuna sinir olmayın beklentilerinizi düşürün. fazla bişey beklemeyin. bazem inanılmaz anlayışlıdır bazende mal gibi susarlar. Evet bunlardaki tepki susarak belli oluyor fazla kibar olamıyorlar..

aynen aynen bazen o kadar anlayışlı oluyorki bu adamın hakkını ödeyemem diyorum bazende böyle mallaşıyor :63: ya susuncada insan kendini yalnız hissediyo hiç destek olmuyor diye düşünüyorum bende o zaman :KK43: ama ne anlar agzından kelpetenle bi cümle çektim yalnızmı bırakıyorum ben seni diyor hala hey Allahım vallahi artık anlaşılmayı beklemiycem

doktora gidicek arkadaşalrdan güzel haberler bekliyoruz

duyarsın inşallah canım ki yüksek ihtimalle duyarsın . doktor benide 7+2 de çağırdı o zaman dinlicez inşallah

güzel haberlerle gelirsiniz inşallah kızlar :KK16:

ay ınsallah hadı bakım hayırlısı haber ver bıze

:)))) inşallah 9 aylık göbüşlerin kocaman oldugu zamanlarıda görürüz canım :KK9: avatardaki nurgül yeşilçay kız :KK1: hehe o benden güzel ama :KK9: aynı şehirde olsak gerçekten görüşürdük ama uzagız yaw herbirimiz nerde :KK8: güzel bi rüyaymış ama ne güzel kadınlar partisi yapmışız plajda hamiş hamiş :KK9:

çok sağolun canlarım inşallah güzel haberler veririm sizlere:KK64:
günaydın nasılsınız kızlar ben kötüyüm acayip bulantım var işe gittim geri geldim sanırım 3 ay bitene kadar çalışamıycam :KK37: aşırı oluyor bende buantı akşamları azalıyor azda olsa yatacakken yine azıyor :KK9: napcam böyle bilmiyorum işyerindekiler hamile oldugumu bilmiyor binbir bahane uydurdum artık uyduracak bahanede kalmadı sanırım işten çıkcam ama ne söyliycegimi bilmiyorum:44: kocaylada kavga ettim zaten az önce tel.de manyak aradım çok kötüyüm midem çok fena kaç defa kustum diyorum hiç ses çıkarmıyo deli etti beni bende agzıma ne gelirse söyledim ne güzel destek oluyosun zaten yalnızım diye :63: bi sürüde ağladım hala da aglayasım var :KK59:

canım ya kıyamam bulantın 3 ay devam eder artık bana doktor ilaç vermişti bulantın olursa diye benimde bulantım olmadı kullanmadım sende ilaç alsan.ay hiç sorma bende akşam kavga ettim eşimle çok sinirlerim bozuldu çok ağladım sonrada korktum bebişime bişeyu olacak diye çok kaygısız vurdum duymaz bu herifler:KK57:

X