2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canımm senı görmek cok güzel oluyo öncelikle nasılsın iyimisin:KK70::KK70:
ara konusunda da ilk 3 ayla son 1 ay ara verılıyor
sonra serbest tabı kanaman ve tehlıken yoksa

geldim sekerparemm bulantı olmadı cok sükürr
iyi gecdi arabada gelırken göbek bile attım iyi geldi yaa cok bunalmısdım :KK12:

evet bende aynen öle hissediyorum yazık benım adamın hiç sesi cıkmıyo
yatarken sarılmaya razı ben ona bile izin vermıyorum çünkü uff istemıyorum yaa:18

cok üzüldüm allahım hayırlısını nasip etsin :26::26:

ayy ben uyanmadan gelırsın sen ne güzel bende güzel haberlerıını okurumm :nazar:

iyiyim canımcımmm bugün görüşemedik ben girdim sen çıkmıştın, ben işten 5te çıkıyorum kaç gündür izinliydim işbaşı yaptım :KK5: artık 5.30dan sonra sizinleyim oh ne güzel gezmişsin kocişle benim kociş de bayramda yıllık izne ayrılıp gelecek gün sayıyorum ben izinli o izinli bol bol gezeriz artık şehri :KK62: özledim keratayı :KK9: öpüyorum canım ben yatar sabah 6 da ayaktayım yarın görüşürüz :KK54: :KK54: :KK54:

iyiyim canımcımmm bugün görüşemedik ben girdim sen çıkmıştın, ben işten 5te çıkıyorum kaç gündür izinliydim işbaşı yaptım :KK5: artık 5.30dan sonra sizinleyim oh ne güzel gezmişsin kocişle benim kociş de bayramda yıllık izne ayrılıp gelecek gün sayıyorum ben izinli o izinli bol bol gezeriz artık şehri :KK62: özledim keratayı :KK9: öpüyorum canım ben yatar sabah 6 da ayaktayım yarın görüşürüz :KK54: :KK54: :KK54:

görüşürüz canımmmm yarın ben burda olurum sen gelınce
bolbol muhabbet ederizz kendıne yigenıme cok cok
iyi bakk ,,, :KK48::KK48::79::79:

yaa gitmediysen bişe anlatıcam öle git

dün rüyamda denize gitmişiz ama kadınlar plajina herkes var butun kk orda bizim kızlarda var
sende varsınn denıze giriyoruz piknik yapıyoruz
ama bizim göbekler böle 9 aylık kocamann
hiç erkek yok sadece kadınlar sen avatara resim koymussun ya
aynısını gördum yakamoz o senmişin valla bildigin konusdum he
heheh o kadar artık etkılenıyorum sabahda içimden gecırıyorum gidiyım anlatıyım
özellikle dıyorum yakamoza anlatıyım senı gördum ya birebir

gökyüzü 11 hafta dolmuş senin, ne güzel ya... riskli dönemi atlatmak üzeresin. darısı bize inşallah...

iyi geceler..

selam benim 24 ağustos sat tarihim ama geç döllenme dediler ama benim doğum tarihi olarak 13 haziran diyor 2 saat önce bebişimi gördüm herşey yolunda kalbi atıyor ...

seydaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm gördüm bebişini yaa çok tatlı yaa :))) maşallah maşallah.. ben de istiyorum ben de :)))))

arkadaşlar en başta selam bende 13 haziran gibi doğum yapacağım inşallah ben 2 tane olumsuz hamilelik 4 ay arayla ilki karnımda öldü 4 ay sonrada dış gebelikden ameliyat oldum şimdi ise her günüm korkuyla geçiyor acaba kalbi durdumu bişey oldumu vs vs ... yaklaşık 2 saatdir sizlerin yazdıklarını okudum çok hoşdu çok güldümm kocamın kuzusuyum özellikle senin eşinle muhabbetine çok güldüm allah muhabbetlerinizi arttırsın nazarlardan korusun hepinizi az çok tanıdım inşallah zamanla bu korkularımı yenicem sizlerle birlikte 8+3 günlük hamileyim bu akşam bebişimi gördüm diye rahatım bakalım kaç gün sürecek bu arada 3 hafta son ilk trımestere randevu denildi bu ne demek :)

evet insan dayanamiyor canim bu mutlulugumuz doguma kadar gider hepimizin ins

canim benim kacinci haftadaydin? allah sabir versin bitanem zor biliyorum ama rabbimin takdiri bu dönemelri bende gecirdim rabbim kimseye vermesin ins:KK58:

canimya anlamiyorum alinti bile yaptim neden olmuyorki ama profilimde var bakmak istersen canim
:nazar:

bugün tam 9. hafta veda günü :KK43:(

günaydın arkadaşlarrrr hayırlı cumalar:KK3:
2 gündür acaip baş ağrım ve sürekli öğürme sorunum var...hee bir de ishal...
bu çocuk napıyo içerde anlamadım gitti:KK1:

Ben de hamıleyım ama bı karısıklık var..6eylul son adet tarıhım normalde 13 hazıranda dogum tarıhı ve suanda 8 haftalık hamıle olmam gerekıyo ama ultrsyon 7 haftalık dıyoo bu bı sorun mudur byle bır olayla karsılasan varmı arklar ??

kızlarr güneydın
sizlere bir sorum olacak. haftaya kontrolüm var fakat doktor konusunda hala karar verebilmiş değilim. çamlıca erdem hastanesi hakkında bilgisi olan var mı. bakiye hanımı önerdiler ama bilemiyorum

X