2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

kızlar biz de bodrum holiday resort & spa dan rezervasyon yaptırdık 16 temmuzda gidicez inşallah hepimizin ki çok güzel geçsiiin :KK69:

kızzlarrr nişanlım bugün rezervasyon yaptırdı..bizim 24 eylül de dügünümüz,25 eylül de gidiyoruz kısmetse.5 gece-6 gün:)))))kemer pgs world palace hotell..resimlerden cok beğendik,inşallahh cok güzel bir balayı olur hepimiz içnn:)))))))

kızlar Allah kısmet ederse 26 mayısta düğünüm var. 28'inde Alanya Granada Otele gidicez.. inşallah sorunsuz geçer herşey bende sizin kadar çok heyecanlıyım...

inş 10 temmuzda benim, 17 temmuzda eşimin memlekette düğünümüz var. ayın 21 ine de italya gidiş biletlerimizi, 28 inede dönüş biletlerimizi aldık sadece. iş yoğunluklarımızdan dolayı henüz otel araştırıp rezervasyon yaptıramadık.
ilk tatilimiz olucak çok heyecanlıyım ben. inş herkesin düğünü de balayısı da muhteşem olur.

kızlar Allah kısmet ederse 26 mayısta düğünüm var. 28'inde Alanya Granada Otele gidicez.. inşallah sorunsuz geçer herşey bende sizin kadar çok heyecanlıyım...

:81::81::81: oleyyyy bi granada çıktı,canım bende bir tek ben gidicem diye endişe etmeye başlamıştım bende 6 haziranda orda olacağım inşallah yani biz:KK9:sen benden önce gideceksin,ayyy nasıl olcaka bakalım,çok merak ediyorum:KK54:

bende aylarca araştırdım bıraz daha baksam erken rezavaryasyon kalmaycaktı, voyage ların bence reklamı cok ozellıkle ets bellı baslı otller var alo dıyosun onları sayıyo belkı ıyı ama bılemıyorum reklam gıbı...

biz adem evve cok ıstemıstık ama maddı olarak zorladı bizi, hem öift oteli olsun hem guzel olsun hem uygun olsun dedık. sensimar belek kar
ear verdık otle yenı acılcak. saece cıft otelı cocuk olmucakmıs. fıyatı uygun odaları guzel. yenı acılcagı ıcın hızmette kusur etceklerını sanmam tutunmaları lazım...

fısıtılar sakin bir ortam istiyorsanız sueno hotels beach side burası harika göl evleri kısmı müthiş tavsiye ederim netten bi bakın istesenizher apart kendi odasının önündeki havuzu kullanıyor odanda kahvaltını et ohhhh

bizim düğünümüz 25 haziranda balayınada 12 temmuzda çıkıcaz inşallah:nazar:. nişanlım bana süpriz yapmış Antalya-Lara da otele rezervasyon yaptırmış ama ismini söylemedi :KK1::KK1:

oleyyyy bi granada çıktı,canım bende bir tek ben gidicem diye endişe etmeye başlamıştım bende 6 haziranda orda olacağım inşallah yani bizsen benden önce gideceksin,ayyy nasıl olcaka bakalım,çok merak ediyorum
valla canım gördüğün gibi otel çok güzel:) hatta bizden özenip temmuzda evlenecek arkadaşlarımızda bu oteli tercih etti. inşallah herşey istediğimiz gibi olur:)

kızlar bizde karar sonunda:KK61: verdik çeşme sheraton a gidicez. düğün 9 eylül bakalım kısmetsee :KK3:
düğün telaşının bitin stresini atarız artıkın:KK1:

biz güneyi hiiç düşünmedikk...hem dehşet sıcak hemde çok insan war wıcık wıcık...biiizzz cunda adasına gidiyoruz :) sessiz sakinn sewimli bir ada....kahwaltıdan sonra program yaptıkk gezicez gezicez fotoğraf çekicez heryerde :)

Son düzenleme:
Sapanca Richmond Nua Wellness Spa'da 1 hafta sonu :KK19:
Sonra tekneyle mavi yolculuk ama rotayı belirlemedik henüz
:KK31:

Son düzenleme:
X