2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlar .....

geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkürler arkadaşlar Uras ara ara öksürüyor
dün annemi dinledim bir çay kaşığı balı limonla karıştırıp verdim iyimi yaptım kötümü bilmiyorum

sivri canım nasıl uygulanıyor bal+karabiber olayı sürüp bezmi koyacağım sırtına ? gazete kağıdı koy deyip duruyordu eşim kızıştırsın gögsünü diye yapmadım onu daha..

sinemis geçmiş olsun buğleme biz peditus ve burun damlası kullandık arkası öksürüğe çevirdi üşümesin dikkat et ben bir gece kalktığımda buz gibiydi kalkmış dikilmiş ağlıyordu ondan sonra öksürük başladı diye düşünüyorum

bizde çoook uzun zamandır ayrı yatıyoruz..
utkuyada öğretsin baba uyandırma sanatı melisa..benim ayucuk kış gelince hayatta ses mes duymuyo

Sağol canım anneme dedim
sık ver sık sık diye
tabi muayene olsun bencede
göster ilerlemeden geçer en azından

julicim
akşam kötü olunca yani burnu çok tıkanınca
bizm eve 200mt devlet hastanesi var acile gittik
çocuk dr değildi ama
dolven vedi şurup
birde cec diye suya atılan portakalı gb bişey verdi
serum fizyoljık bitmişti aldım
birde bişey sorcam sende vardı galiba
otri bebenin burun aspiratörü
weenin var deli oldum gece nöbetci eczane bulsam gdp alcaktım
sen mi bahsetmiştin bana çok kullanışlı diye
gece sen geldin aklıma
o cümlelerin :roflol:
sabah hemn bizim evin ordaki eczaneyi aradım sordum varmış eve giderken alcam
Benim kocede sus kızım ya dedi durdu sabhda hep ben baktım diyo
bnde sinrlendim gittm otrma odasına
bağırdım uyumadığın gece hor horladın dedim kapıyı şak dşye örttüm
işe giderkende ben gidyorum dedi yüzüne bile bakmadım

Son düzenleme:

hasta olmassın inşallah canım..
üzwerini kurutma şansın varsa kurut

juliafferim melisaya

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

sağol tutkucum pek haifi değil bayağı
grip burun gözler kırmızı
hapşırık
halsizklk vs
inş bir an önce iyileşr

sağol canım
inş bir an önce iyileşir
birde öksürk eklenrse tam olur zaten
bnde hala uyku tulumu almadım 1 haftdr kombi açık ama ne biliym üff onlar
hasta olmasın biz oallım yaa

oyy urasımdamı hastacık oldu..kıyamam onaa....
ıhlamur falanda iyi gelir tatlım..1 kasık baldan da bişicik olmaz

bizde çoook uzun zamandır ayrı yatıyoruz..
utkuyada öğretsin baba uyandırma sanatı melisa..benim ayucuk kış gelince hayatta ses mes duymuyo
tamam yarın öğretir

evet canımm kesinlikle otir bebe al biizm deli hortumu kopardı yakın ecz de bulamadım we aldım ama hiç işe yaramadı...

yanlız dolven ağrı kesici ates düşürücü değilmi..bize hem peditıs hem dolven verdi.2 surup içiremem deyince dolven yerine paranox yazdı.ha bide antibiyotik 2 kere verdim baska vermedim vermicem.

bizim koce hiç bizle yatmii,izinliyken bir gün beraber yatalım dedik,ne o rahat edebildi ne biz..
beril de alışık değil,gece babayı görünce uykusu kaçtı iyice..

bizim koce hiç bizle yatmii,izinliyken bir gün beraber yatalım dedik,ne o rahat edebildi ne biz..
beril de alışık değil,gece babayı görünce uykusu kaçtı iyice..

sen berillemi yatıyon ..akşam yanıma alayım dedim melisayı ama nerde zaptetcem..peteğe gidiyo perdeyi ccekiyo dedim biz yatamıcaz herkes yatağına..bu kız neden baaa sarılıp yatmıyo acep :çok üzgünüm:

canım bal+ karabiberigüzelce karıştırıyorsun

bebiş yatmadan önce sırtına güzelce sürüyorsun üzerine bir geazete parçasını delik delik yapıp seriorsun...ve uyutuyorsun sabaha hiçbirşeyi kalmadığını göreceksin yada çok az öksürecek...

eğer geçmezse ertesi gece aynı işlemi göğsüne uyguluyorsun...

yalnız iki tafara birden asla olmaz bi dene canım ben yaptım kaana ilaç kullandığıma pişman oldum birdaha öksürürse tekrar deneyeceğim...

umarın işe yarar

feyzacım biz hasta oluncada ona geçmemesi imkansız oluyor doktor diyorki senden ona ondan sana bu böyle sürüp gider en iyisi hem kendimize hem ona iyi bakmak ben
kendime bakamadım yawruma geçirdim (

juli sağol canım dün zorla sayısı bellisiz soktum biberonu ağzına ıhlamuru içirmeye çalıştım sanırım 40cc falan içirebildim 1 saattte...
bu arada balığı sormuşsun dün akşam, ben balığı yıkayıp ya fırın tepsisine yağlı kağıt koyup atıyorum fırına yada kapaklı bir tavaya az su koyup balığı koyup ağzını kapatıp en kısıkta yavaş yavaş pişiriyorum çok güzel oluyor...kendimizede hamsiyi mesela tavaya dizip dediğim gibi az su ile kısıkta pişiriyorum bayılıyoruz istersen üzerine pul biber dökebilirsin... haa birde hamsiyi mısır ununa bulayıp yağlı kağıda dizip fırına vermek süper oluyo :))

günaydınlar.

hasta bebiklere geçmiş olsun.

ceyce sana da geçmiş olsun.uyuz adam,özür diledi mi bari? müşteri alacak ya fazladan bir tane ezilsek umurlarında değil.

bir hafta şehir dışındayık,tüm düzenimiz bozuldu,uyku düzeni tamamen allak bullak oldu ben olmadan uyumuyo.yine yatağında yatıyo ama kendi kendine uykuya dalmak hayal oldu. yaz tatilinde bozulmuştu tam rayına otumak üzereydi yine başa döndük. bi süre gitmemek lazım bi yerlre.

üstüne bir de hastalandı miniğim. burnu tıkanıyo sonra birden acayip akıyo, ilaç kullanıyoruz o ilaç da ishal yaptı. kıyamam gece nası inliyo uyurken.

zeynepnaz gözün aydın. Allah hayırlısını nasip etsin. kızım yaşına girsin ben de çok istiyorum. okudukça sizi iyice heveseniyorum. hayırlısı bakalım...

sağol canım akşam muhakkak yapıcam olumunekankayizsmile

hamsi o şekilde kurumuyo mu? en çok yağda çıtır çıtır kızaranını severim cokacimcoook ama sağlıklı olsun diye fırında yapmayı tercih ediyorum. kurumuyosa bi de ben deneyeyim bakayım. peki tavada z su derken ne kadar koyuyorsun. dibini ıslatacak kadar mı

dolven ateş düşürücü ağrı kesi evet
buğlem dün gittiğimizde 38,3 dü ateşi
antibyotikde suda eriyen
ama buğlem pek içmek istemyor ne yapacağım bilmyorum
ben haziranda 14 iğne yedi
hemde antibiyotk kullandı ne yapıyım tek atlatsında dahada kötü olmadan

ben ne hamilelikte ,ne doğumda ne sonrasında hiç ayrı yatmadım eşimle
hep aynı odadayız
buğlem beşinde biz kendi yatağımızdayız ama dün gece ortamıza aldım çünkü
hiç uyumadık

yine çok yoğunum yine gelemiyorum buraya...off birazdanda dışarı çıkıcam offffffff

demiri zor uyuttum burnu tıkalı ve biraz biraz öksürük başladı serum fizyoloji de sıktırmıyor burnuna zorla sıkabildiğim kadar sıktım

sivri bu bal karabiber karışımını çok öksürük olmadan sürsek ilerlemesini engeller mi ki

evet esra ilerlemesini engeller ve rahatlatır 2 saat bekletip silersin...

zaten sadece karabiberler kalıyor balı emiyor...

bende bu zamana kadar ne hamilelikte ne doğumdan sonra loğusalıkta nede şimdi 1 gece bile ayrı yatmadık...

ben git demem desemde eşim gitmez...

kaanın çok huzursuz olduğu gecelerde bile gitmez başka odaya benimle birlikte uğraşır bizim veletlen...

canım kosişim benim çok seviyorum seniiii....

dün bana tam 268 yetale verip pardesü aldı ben çok pahgalı lmayalım dediğim halde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…