2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

mehlika gece dolanmıyomu hiç benimki uyurken bile 5 dk aynı yerde durmaz uyursam düşerse die korkuyom ....ahh ahh eskiden kuzu gibi yatadı aramızda şimdi habire tekme savuruyo bize....
delf...hevesimizi alamadık gel ikinicileri yapalım ahhahaa
cadı sağa nazar değdi kanımca :roflol:
sivri güle güle kullan pardesünü...

maşallah tatlı zeynebe

bizimki daha 8,500lerde almıyor kilo doğru düzgün=((

cadı geçmiş olsun inşallah allah yardımcın olsun bacım işin zor...

canım bende alternafif tıba inanıyorum :lepi: :lepi:
bunu duymamıştım, teşekkürler..

kessinlikle...:lepi:

selamm arkadaslar

peditus verip yanina parasetomol iceren baska ilac vermiyorsunuz degil mi???peditus un icinde zaten parasetomol var aman dikkatttt

canım hangi ilaçlarda parasetemol var peki biliyormusun?

kızlar, balık yağı vermeye başalyan var mı?

canım ben vermiyorum vermek istiyorum aslında ama ne zaman başlanır ve nasıl verilir bilemiyorum sen başladınmı?

biz her seferinde veriyouz esracım

pınarcım nasılsın?

ege nasılmış ne dedi kontrolde doktor?

öperim tontiş ege beyi..

kız mehlika şimdi okudum yazdığını tabiside öenmli olan 2 çocukla hamarat olmak ama ben harbi becerüksüzüm bi yaptığım yemek bacım onuda büyük oğlum kuvveten düşmesin diye becerebiliyom haftada 2 sefer süpürüyom onuda yarım yamalak ama olsun genede ben mikkemel bi kadınım :))))
çağanla iş yapması gitgide zorlaşıyo ne poh yicem bilmiyom evdede oturma gurubumu değiştirseim var tülümü değiştiresim var ama para yok saldım kendimi bakalım sonumuz ne olaa ama dediğim gibi ben mikkemel bir kadınım

geçmiş olsun dilekleirniz için teşekkür ederim kocem akşama bana bolbol mandalin nar alcekmiş yicekmişim ocağada et haşlama attım limonluca onuda yedimmi akşşama yemekte varr bugünlük yeeter yarınada ablamlar gelcek yemeğe gitcezzz ohhh aha sana iş yapmayan hamarat kadın muhahhha

maşallah az yidürün kı< bebelere benimki bişey yimiyo kıskanıyom:))

banada öle gelii kanımca öle oldu hacııı

sivri kız sen şimdi baaa böyle diyonya 4 sene falan sora ben partilerde gezecem topiğe geelcem bakacam julliyle sen hala poh temziliyosunuz ayyy çok üzlüyom size işiniz çok zor dicemm zuhahahahhahah

öncelikle maşallah canım

he ben alıntı yaparkene yazmışın bacım...

akşam görümcemin doktorunun verdiği çizelgeye baktım 1 yaşıjndaki erkek bebenin ortalama 10 kg olması gerekiyormuş öle yaziiidi...

neyse verilenleri azalt birde kaç saat aralıklarla yediriyosun canım
?

yapalım valla juli yaaa ege de birsürü şey içimde kaldı zaten valla sırf emzirmek için yapacağım ikinciyi:teytey:

pınarcım nasılsın?

ege nasılmış ne dedi kontrolde doktor?

öperim tontiş ege beyi..
[/QUOTE]

slm canım. çok şükür herşeyimiz yolunda ama kilo da sorun var dedi dr azcuk rejim verdiiiakannehir sağolasın

maşallah az yidürün kı< bebelere benimki bişey yimiyo kıskanıyom:))
merciii:lepi:

sivri kız sen şimdi baaa böyle diyonya 4 sene falan sora ben partilerde gezecem topiğe geelcem bakacam julliyle sen hala poh temziliyosunuz ayyy çok üzlüyom size işiniz çok zor dicemm zuhahahahhahah

:roflol: :roflol: :roflol:
eski türk filmi sahnesi g.b. gözümde canlandı kaydirigubbakcemile3

yooooh yawwwwww

kızıııım benim yaşım daha 22 bikerem veee
ben 3 yaşındaykene nbi dene daha velet yapıp kapıları kapetmek istirem

yani bi 5 yıl sonra koceylen dıptıs dıptısssssss :dance::dance::dance::dance:

kız cadı eşk olsun ben saa küsmem ben triplimiyimkine? :1closedeyes:

sevirim sini...mirmirmirmir

:roflol: :roflol: :roflol:
eski türk filmi sahnesi g.b. gözümde canlandı kaydirigubbakcemile3

bende yerleri silermişim külkedisi gibim....=))))))))))))9

puhahahahahahahahaha

ahanda saat 2 ben çıkırem gidem oğlumu emzirem

merhaba kızlar

delf cim ne yediriyosun kız bebişe banada söylede bende yapim ciddi soruyorum

ben geçen yemek yemiyor diye doktora götürdüm zeynebi, doktor yemezse yemesin, çok zorlama kilosu iyi, sık sık emzir dedi, bi tane de vitamin verdi. ben içinde balık yağı da olsun dedim. minadex fer verdi portakallı çok güzel tadı. bakıyorum, araşştırıyorum şimdi içinde balık yağı var yazmıyor. ben vermek isityorum ya, kışın iyi olur bağışıklığı da kuvvetlenir. bi daha ki kontrol de sorucam bu konuyo tekrar.
merak ettim siz kullanıyo musunuz acaba diye..

bende kaçar doktor saatimiz yanaşii hazırlanam görüşürük kızlar haberdar ederim sizleri öptüm hepinizi

hemşirem teşkkürler canım
tüm bebişler sorunsuz şu kışı atltsak diyordum daha başında hasta ettik çocuğu

canım ben minadex fer veriyorum. d vitaminide var içinde. portakallı bizimki sevdi, kusturmuyor da. doktoruna danış istersen

beril son zamanlarda hiç dolanmıyor,en fazla sağına soluna dönüyor,
bir ara dikey yatırıyordum yatay oluyordu yüzüstü -sırtüstü dönüyordu hiç durmuyordu,
nolduysa artık dönmüyor geceleri,
ben yine de önlemimi alıyorum yastık koyuyorum kenarlara,
bir de yatak büyük ikimize gayet rahat yetiyor..

hemşirem canım d vitamini veriyorum ama balık yağlısını ilk kez senden duydum faydası ney normel d vitaminiyle balık yağlı vitaminin arasındaki farkını anlatırmısın zahmet olmassa

hemşirem teşkkürler canım
tüm bebişler sorunsuz şu kışı atltsak diyordum daha başında hasta ettik çocuğu

olacak tabi canım düşe kalka hasta ola ola büyüyecekler. bunu biliyoruz söylemesi kolay ama anne olmak ne zormuş ki, o öhö dese bizim ciğerimiz acıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…