2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cnm ne güzel akrabaların varmış maşaallah..

sağol cnm,inş. test sonuçları normal çıkar cnm,
aslında kahvaltıya başlayalı 1 ay oldu zannedersem,
muhallebiyi de arada veriyordum,
bundan sonra hahvaltı saatini meyve saatiyle değiştiriyorum,
artık bebe bisküvisi ve muhallebi vermicem,
bakalım bu şekilde kilo alımı nasıl olacak,
bir de koca totoyu kaldırıp emekleyebilseydi acık eritirdi belki..

bu kişi olsa olsa cadıdır,onun kadar mikemmel karı görmedim hayatımda..

biri benden mi bahsetti sempatiksalakcinni
:roflol::roflol:
bizim bebeemizde seninki gibi günüz 5 saat uyusa bizde mikemmel oluruk cnm
önemli olan uslu bebeyle mikemmel omak deel,azman bebekle mikemmel olabilmek,örnek:cadı

geçmiş olsun cnm,yedek kıyafet falan varmıydı işyerinde,bir an önce kurutmaya bak cnm,inş. hasta olmassın,
sıcak bişeyler iç,klima doğalgaz ne varsa iyice aç ki hemen kuruyasın..

HEMŞİREMgeçmiş olsun cnm,
iş konusunda da hakkında hayırlısı olsun,
umarım test sonuçları dediğin gibi temiz çıkar..
son bir aydır ek besinleri arttırmıştım,kahvaltı ve muhallebi eklemiştim,
meyve yemiyor diye vermiyordum,kahvaltı yerine meyve ekledim,muhallebiyi de tamamen kaldırdım,
sabah meyva,öğlen çorba,öğleden sonra yoğurt ve emzirmeye devam..
bakalım bu ay kilo alımı nasıl olacak,

geçmiş olsun cnm,yedek kıyafet falan varmıydı işyerinde,bir an önce kurutmaya bak cnm,inş. hasta olmassın,
sıcak bişeyler iç,klima doğalgaz ne varsa iyice aç ki hemen kuruyasın..

sağol canım.yok canım ya yedek kıyafet önlük vardı işletmeye geçerken giyiyordum üstümü çıkartıp onu giydim ama pantalonum hala sucuk gibi acayip gerginim bugün yaa sinir oldum

günaydın kızlar
bu gece toplasan 2 saati bulmayan ve saat 3den sonra 1dk bile uyku uyumadan işe geldim
buğlem hiç uyumadı
babası 3 gündr gripti onada geçti sayesinde
dün hastaneye götrdüm
o kadr çok tıkandıki burnu
gelrken uyudu arayamadımda uyanır diye ne yaptlar acaba

sağol canım.yok canım ya yedek kıyafet önlük vardı işletmeye geçerken giyiyordum üstümü çıkartıp onu giydim ama pantalonum hala sucuk gibi acayip gerginim bugün yaa sinir oldum

çorabın falan ıslak değil di mi,ayağını üşütmemeye dikkat et,
cnm ısıtıcı varsa önüne koy pantolonun hemen kurusun,
üstünü çıkartıp önlük giymekle iyi etmişsin..

geçmiş olsun cnm,inş. çabuvak atlatır gribi,
beril de hafif atlatıyor,ilaçsız idare ediyoruz şimdilik ama öksürüğü arttı,
aylık kontrolde dr boğazında hafif kızarıklık var demişti,peditus şurup yazdı
bir de başka bir şurup ismini unuttum daha vermeye başlamadım bugün de düzelme olmassa verecem sanırım,
bugün çıkışta da bizim ordaki özel hastaneye gidebiliriz belki,
kiloyla ilgili testler için ,gitmişken muayenede olur..
beril de bugece çok sık kalktı saat 1,5'a kadar 3 kez kalktı,
saat 4'ü biraz geçiyordu uyandı 1,5-2 saat uyumadı,bu süer içerisinde uyusun diye iki kez emzirdim iki kez ayağımda salladım en son pes etti ayağımda salarken ikimiz de uyuya kalmışız,

çorabın falan ıslak değil di mi,ayağını üşütmemeye dikkat et,
cnm ısıtıcı varsa önüne koy pantolonun hemen kurusun,
üstünü çıkartıp önlük giymekle iyi etmişsin..

allahtan çorablarım fln ıslanmadım botlarım vardı.şimdi buldum ısıtıcı onunla kurutacağım pantolonumu sağol canım onu akıl edememiştim ben.

günaydın canım çook geçmiş olsun.canım portakal suyu fln ver iyi gelir

uykusuz bir gecenin ardından herkese günaydın....yok yok bebeme nazar değdi ne kaa ne kaa uslu diye yiyip bitirdiler hafta sonu o günden beri 1 dk durmuyo

feyzacım sizece cok gecmiş olsun..gittin mi doktora ne ilaç verdi..
ceyce seni ıslatan adamından işleri ters gitsin bugün..ay sinir oluyorum böle öküzlere...petek yanında dur kurusun üstün..ıhlamur c vitamini falan al.önemlem için....
mehlika aslında cok istiyorum 2.yi ama evim küçük seneye tasınma ihtimalimiz var kısmetse o zaman yeni eve doğurcem insallah
hemsirem nasıl bir giydirme savası o hem üzüldüm hem güldüm..bizim babada giydiremiyo maalesef eline yakısmıyo zaten
oferta bu sene mont derdim yok die seviniyordum bizede hediye gelmişti 2li mont altı salopet kalın ve yumusak üstüde mont ama salopet olmadı dizlerinde ne kaa mutluydum oysa cok hosuma gitmişti..bana 2li yada astronotlar daha mantıklı geliyıor bebeleri üşütmemek lazım...

kızlar bebekleri özel dr götürenlere bi sorun olacak her götürdüğünüzde vizite ücreti ödüyor musunuz yoksa bi gittiğinizde verip diğerinde ücretsiz mi muayene oluyorsunuz?

Sağol julicim ben o şahsa bütün iyi niyetlerimi kaydım sabah sabah öyle bir kaymışımki yanımda biri daha vardı durakta bekleyen adam şaşkın şaşkın baktı bana oda ıslandı ama sadece neyaptın sen dedi.sonra utandım kendimden öyle söyleyince birdaha adamın suratına bakmadım bile kaydirigubbakcemile3 bu bebelere noluyor valla anlamadım gitti hepsi aynı bee bizimkiside uyumayacam diye yırttırıyor kendini akşam birde acayip başım ağrıyordu sağolsun kociş ilgilendi o uyuttu.kaçta uyudular onu bile bilmiyorum.

ne kaa güzel kocen uyuttu hee.duy herif hödük herif....akşam bağa diyoki kaç gecedir uykusuzum (melisa yanında ağlıyor ya)bu akşam koltukta yatcam.... saanki kalkıp bi faydası oluyo bağa...actık yatak yattı..uyuduu.ama bu gece melisanın volum cok yüksekti yine uyandırmayı basardı canım kızım

günaydın kızlar..
utkuda dün gece durmadan ağlayıp durdu..ne su ne pış pış..her uyanışta emzirdim mecburen..
ceyce bol c vitamini al canım hasta olma sakın..
hemşirem beim eşimde küçükken giydiriyodu ama şimdi giydiremiyo..yerinde durmuyoki sıpa..bide banalaf söylüyo çocuğu niye öyle giydiryosun,ayakta çocukmu giydirlir..her pozisyonda giydirmeye çalışıyorum napim..
feyza geçmiş olsun canım..hafif atlatır inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…