2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kahvaltı mevzusunda yumurta sarısına peynir katılması taraftarı değilim. malum yumurtadan demir, peynirden kalsiyum alıyor bu çocuklar, aynı anda alınca nötrlemiş olmuyor musunuz? ben bi gün birini, bi gün birini yediyorum. illa yedirecekseniz araya 1-2 saat koyun derim.

delf su an maddi tam rahat olsak hiç düşünmeden yaparım ... ama yaza yapmayı istiyorum..nasip kısmet...

rapunzel sulandırmıyom ben
günlük bulursam günlük yoksa kutu pınar yada sütaş...

sinemiş artık sade içiyor alıstı...

acill çinekop aldım fırında nasıl pişircem.....

canım bende baktım şimdi TR sayfasına ama net den siparişle ilgili bişey bulamadım

sağol canım

bunu hiç düşünmemiştim bende ayrı ayrı veriyordum ayrı tatlara alışsın diye ama yedirmek çok zor oldu karıştırınca birden yiyor ebe de bulamaç halinde ver demişti zaten o kendi çocuklarına öyle yapmış

kızlar merhaba arada girip okuyorum yazamıyorum demir heryere tutunup kalkmaya çalışıyo düşecek diye sürekli peşindeyim
bu arada dünden beride burnu akıyo inş.hasta olmaz
hasta olan bebelere çok çok çok geçmiş olsun
mehlika inş.testlerde sorun çıkmaz demirde sadece emerken iyi kilo alıyordu son 2-3 aydır ya çok az alıyo yada hiç almıyo ama dr kg iyi kafana takma dedi şu an 10 kg falan bide hiç yerinde durmuyo hiçbirşeye tam yetişemiyorum kafayı yiycem hem ev işi hem bebek çok zormuş ev darmadağın sanırım ben bu işi beceremiyorum acaba hem bebeği olup hem mikemmel yemek yapabilen hemde evi derlitoplu olan varmı

biri benden mi bahsetti sempatiksalakcinni

zeynepnaz hayırlı olsun canım bende çok özledim hamileliğimi tekmeleri hıçkırıkları ama 2.hiç ama hiç düşünmüyorum kazara falan olursa ancak öyle eyvahedigeldismile

oferta bence mont al çunku digerine giymek istemezler büyüdüler eziyet olur..
esra ben varım hepsini yapıyorum pek ukala gördüm kendimi..planlı programlıyım ben bunalmıyorum hiç.tüm işler tıkır tıkır oluyor:)

biri benden mi bahsetti sempatiksalakcinni

cok guldum julim ya :) valal biz 2 kadin yetistiremiyoruz tum bunlari ama bence yetistiren de varsa ya bebesi acaip usludur ya da bunlardan baska bi is yapamiyodur yoksa hem bbeyle ilgilenicem hem azcik kendime zaman ayiracam hem de is yapayim dersen yetismez canim ya esracim sorun sende degil yani canim yuzde 90i senin gibidir burdaki analarin he bi cadi yetisiyor sanirim hepsine :) onun da cagan cok uslu da ondan :)

ah ah hiç sormayın sabaha kadar hemen hemen deliksiz uyuyan bebeğim 10 kere kalkıyor ayağa dikilip beşikten bana sesleniyor su içiyor ..sabahları hortlak gibi kalkıyorum valla nolcak böyle uykusuz bilmem...

hayırlı olsun canım.Allah tamamına erdirsin inş.
valla aynen canım ya.Asyayı da babasıyla birlikte zor bezliyoruz.nasıl kaçıyor..arkasından kurşun atsan yetişmicek...
geçmiş olsun...
12.600, 77 cm
kızlaaar dr hastaneye yönlendirdi,
yav mesaj yazıyom sabahtan beri gönderemiyom,

testler yapılıp niçin çok kilo aldığı araştırılacakmış:gitme:
inş.bişey çıkmaz canım ..
delf, blue teşekkürler Uras kötü öksürüyor o her öksürdüğünde içim eriyor rengim atıyor valla inşallah ilaç iyi gelirde atlatırız bir an önce
geçmiş olsun..bu aralar bebeler hep hasta..

rapunzel canim uras hastaymis herhalde gecmis olsun canim nasil simdi duzeldi mi
julim melisacik iyilesti mi biraz nasil atesi falan

rylai

benimki de çok seviyor :))ama ben girmeden duramiyorum bagimliilk yapti galiba(

bağımlılık yaptığı doğru benimde aklım hep burda ama olmuyo işte bu ara

düşmedi gitti bu ates en düşük atesi 38 hala ayakta ağlıyor..ne kulak ne boğaz kızımın derdi diş

jesminim cok saol canım
elif :roflol:

canım yaa kıyamam bizde aynı dertdeyiz dişler fena sarstı

iyi cok şükür jasminim sadece cok mızmız hep kucak istiyo 1 saat deliksizuyumuyo aman atesi falan olmasında bunada razıyım ben..

ryali napcaz anacım ya 32 diş cıkana kadan bölemi olcak

sağol cnm,en kısa zamanda sadaka verecem inş..ben de zeynepi öpüyorum,
iş meselesini naptın cnm,işe başlıcan mı?

canım, işten bir haber gelmedi henüz, sanırım çocuksuz olmasını tercih edeceklerdir. ama geçen yaşadığım bi olay beni şu an bebeğimi kreşe bırakıp çalışma fikrinden oldukça soğuttu. geçen gün duş aldım, hafta sonu oldubu, eşim de evdeydi, dışarı çıkıcaz, ben saçımı düzleştireyim, sen de zeynebe şu kıafetkleri giydir dedim, ben yatak odasına çıkarken daha merdivenlerde bi çığlık, bir ağlama nasıl korktum, dizlerim titredi, eşim de bağırıyo gülaaaaaaay koş.. allahım ne oldu dedim, kızı sakinleştirdim, eşime soruyorum ne oldu, bi gözüne oyuncağı çarptı diyor, bi parmağı burkuldu diyor,bi ben giydiriken yanışlıkla boğazını sıktım galiba diyor... tam olarak ne oldu bilmiyorum yani... zavallı kızın da derdini anlatacak hali yok ya... bu olaydan sonra dedim ki, en azından işe başlayacağım zaman bişey olursa bana anlatacak kadar konuşabilsin. ya orda bakanlar bi şey yaparsa, diye evhamlandım işte ne biliyim...

maşallah kereme, erkek çocuklar anneye düşkün olur derler, şimdiden böyleyse ilerde daha da düşecek sana. ben de çok isterdim bana düşkün olmasını, ama nerdeeeeeeee boshayallersmile

kızımda iki yıl olmadı.oyüzden zaten olmuyor dedim.inşallah kalp atışını duyarım

canım, hayırlı olsun inşallah, duyarsın allahın izniyle merak etme. ne güzel ya. ben de arayı çok uzatmak istemiyorum ama şimdi de hazır değilim gibi geliyor.

testler yapılıp niçin çok kilo aldığı araştırılacakmış:gitme:

canım öncelikle maşallah berile. tiroidine bakacaktır. bir şey çıkacağını düşünmüyorum, özellikle yedirdiklerini okuduktan sonra... çok kalorili besinler veriyorsun, maşallah iştahı da iyi ondan olduğunu düşünüyorm. bence beslenmesini gözden geçirmeni isteyecek doktor. diyet verebilir.

artık bebekleri iki ayda bir mi her ay mi goturuyorsunuz kontrole??

öğretmenim alıntı yapmışım ama cevap yazmamışım.
benim sağlık ocağında hemşire arkadaşım var, valla onun sayesinde her ay gidiyoruz biz...

evet bacım bizim bebeler sağolsunlar zayıflar...

canım bize dedesi taa kaan doğmadan 1 yaş içiin mont almıştı tebi biliyolardı yaşında soğuk olacağını..
şimdi onu giydiriyorum gayet iyi oluyor...

delf, blue teşekkürler Uras kötü öksürüyor o her öksürdüğünde içim eriyor rengim atıyor valla inşallah ilaç iyi gelirde atlatırız bir an önce

canım çok geçmiş olsun..
sırtına karabiber ve bal karışımı yap çok iyi geliyor...
boşuna ilaç kullanmışım diyeceksin...

öğretmenim alıntı yapmışım ama cevap yazmamışım.
benim sağlık ocağında hemşire arkadaşım var, valla onun sayesinde her ay gidiyoruz biz...

zeynebin kilosu nasıl tatlım?

herkeslere günaydın....

çok geçmiş olsunn canım bebeler hastalanınca çok fena oluyor insan.

valla bende aynı dertten şikayetçiyim bana 24 saate 24 saat daha lazım hiç bir yere yetişemiyorumm iş ev çocuk ne yapacağız böyle bilmem yani.

zeynepnaz hayırlı olsun canım bende çok özledim hamileliğimi tekmeleri hıçkırıkları ama 2.hiç ama hiç düşünmüyorum kazara falan olursa ancak öyle eyvahedigeldismile

aynen aynen.

günaydın kızlar acayip kötü bir güne başladım anlatamam size
çook kötü bir yağmura yakalandım birde servisi beklerken gerizekalı bir dolmuş şoförü üstümüzü ıslattı pantalonum üstüm başım sucuk gibi ayy sinirden ağlıycam yaa hasta olmazsam iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…