2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet esra ilerlemesini engeller ve rahatlatır 2 saat bekletip silersin...

zaten sadece karabiberler kalıyor balı emiyor...

tamam canım sağol uyuyo uyanınca yapayım ilerlemeden dr aradım akşam randevu ayarlayacak götüreceğiz off ya bu çocukalr hasta olacağına biz olsak daha iyi

hamsi o şekilde kurumuyo mu? en çok yağda çıtır çıtır kızaranını severim cokacimcoook ama sağlıklı olsun diye fırında yapmayı tercih ediyorum. kurumuyosa bi de ben deneyeyim bakayım. peki tavada z su derken ne kadar koyuyorsun. dibini ıslatacak kadar mı

canım öncelikle geçmiş olsun sizede Allah sağlık versin.....

mısır unu ile yaptığında istersen kızart iyice çıtır olsun istersen biraz rengi dönünce al fırından sana kalmış, tavada evet dibini ıslatacak gibi birde ağzı kapalı olduğu için buharla birlikte su salıyor güzel oluyor kısık ateş önemli ben aygazın en küçük kısmına koyup birde kısıyorum

dün bana tam 268 yetale verip pardesü aldı ben çok pahgalı lmayalım dediğim halde...
güle güle iyi günlerde giy canımm

sağolun kızlar üzerimi kuruttum geldim fabrikanın personele dağıttığı swetlerden giydim oooh sıcak sıcak pantolonumuda dibime ısıtıcı koydum onla kuruttum montum peteğin dibinde ama bugün anlaşılan benim ters günüm bir taraftanda adet oluyorum onu keşfettim biraz önce oof oof.

julicim kazmadım mazmadır benim adam arada bir tutar insafı akşam keremle hep o ilgilendi bana sen git yat hayatım ben oğluma bakarım uyuturumda dedi oynamışlar uyutmuş gece fln hep o kalkıp baktı kereme ben sabah açtım gözümü iyi geldi deliksiz uyku özlemişim yaa.

sağolun kızlar üzerimi kuruttum geldim fabrikanın personele dağıttığı swetlerden giydim oooh sıcak sıcak pantolonumuda dibime ısıtıcı koydum onla kuruttum montum peteğin dibinde ama bugün anlaşılan benim ters günüm bir taraftanda adet oluyorum onu keşfettim biraz önce oof oof.

julicim kazmadım mazmadır benim adam arada bir tutar insafı akşam keremle hep o ilgilendi bana sen git yat hayatım ben oğluma bakarım uyuturumda dedi oynamışlar uyutmuş gece fln hep o kalkıp baktı kereme ben sabah açtım gözümü iyi geldi deliksiz uyku özlemişim yaa.

geçmiş olsun ceyce aynısı başına gelsin o şoförün

:roflol::roflol:

bizim bebeemizde seninki gibi günüz 5 saat uyusa bizde mikemmel oluruk cnm:p
önemli olan uslu bebeyle mikemmel omak deel,azman bebekle mikemmel olabilmek,örnek:cadı

bebem uslu olabilir ama ben zaten çok pratik biriyimdir..dun mesela ani misafire 2,5 satte 4 çeşit yemek tatlı börek ev silip süpürme bebemle de ugraştım çok mızmızdı dun:)))delikafadulden:roflol:

Son düzenleme:
günaydın kızlar
maşallah ecrin banada bi misafir gelecek olsa birgün önceden başlarım ne yapsam diye.

kızlar bişey soracagım bu kan damlasını ben zehraya ne zaman versen kusuyo aç karna verdim kustu tok karna verdim kustu sizinde kusuyormu bebekleriniz nasıl verecegimi şaşırdım.

sivircim, zeynebin kilosunu sormuşsun, bebekken tonton bi bebkti, sonra diş çıkarmaydı, ek gıdalara alışmaydı, hareketlenmeydi derken, biraz zayıfladı. şimdi gene toparladı biraz maşallah. 9100 olmuş bu ayki kontrolde. kilodan ziyde sağlıklı olsunlarda, önemlisi bu.
senin bal kaymak nasıl canım?

selam kızlar çok fenayım boğazlarım aynii yanii cayır cayır yanii grip olcam ellam

büyük oğlan hasta onu doktora götürcem gitmişken çağanıda kontrolünü ettircem hava soğuk yağmur yağiiyo

esracım sen beni anlatmışsın demeyi çok isterdim emme malesef yemek konusu tamam ama temziliği istediğim gibi yapamıyom temizim ama dağınığız

julli gaza gelme yap derle ama bakan tek olusun benden demesi acuk daha büyüsün enzından çişini desin

rapunzel urasmı hasta geçmiş olsun hızlı hızlı baktım geçmişe

delf naber
mehlika fatma zehta hemşirem nabersiniz

geçmiş olsun cadaloz :))
iyiyiz, canım ihmal etme sakın bebişine geçmeden önlemini al..

kızlar bebekleri özel dr götürenlere bi sorun olacak her götürdüğünüzde vizite ücreti ödüyor musunuz yoksa bi gittiğinizde verip diğerinde ücretsiz mi muayene oluyorsunuz?

canım şimdi bi gidişte para veriyosun, 10 gün kontrol süresi var 10 gün içinde bi daha götürürsen para vermiyosun ama 10 günü geçerse alıyolar.

canım bal+ karabiberigüzelce karıştırıyorsun

bebiş yatmadan önce sırtına güzelce sürüyorsun üzerine bir geazete parçasını delik delik yapıp seriorsun...ve uyutuyorsun sabaha hiçbirşeyi kalmadığını göreceksin yada çok az öksürecek...

eğer geçmezse ertesi gece aynı işlemi göğsüne uyguluyorsun...

yalnız iki tafara birden asla olmaz bi dene canım ben yaptım kaana ilaç kullandığıma pişman oldum birdaha öksürürse tekrar deneyeceğim...

umarın işe yarar

canım bende alternafif tıba inanıyorum :lepi: :lepi:
bunu duymamıştım, teşekkürler..

sinemis, rapunzel çok geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda iyileşirler.

ceyce sana da geçmiş olsun tatlım, güne kötü başlamışsın ama güzel devam eder umarım..

selamm arkadaslar

peditus verip yanina parasetomol iceren baska ilac vermiyorsunuz degil mi???peditus un icinde zaten parasetomol var aman dikkatttt

cadalozum gecmiş olsun canım..gitmişken sende görün doktora...
örtmenim ben saatli veriyorum peditus u veriyom aradan 3 saat sonra paranox fitil veriyom aynı anda vermedim hiç...zaten fitili kestim bugün sadece peditus veriyom 2 kere

bebem uslu olabilir ama ben zaten çok pratik biriyimdir..dun mesela ani misafire 2,5 satte 4 çeşit yemek tatlı börek ev silip süpürme bebemle de ugraştım çok mızmızdı dun:)))delikafadulden:roflol:
2,5 saate hepsini sığdırabildin mi gerçekteen:1shok::1shok:
o zaman sana okkalı alkışalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
sen berillemi yatıyon ..akşam yanıma alayım dedim melisayı ama nerde zaptetcem..peteğe gidiyo perdeyi ccekiyo dedim biz yatamıcaz herkes yatağına..bu kız neden baaa sarılıp yatmıyo acep :çok üzgünüm:
evet berille yatıyorum,ama sarılarak değil,zaten sarılarak uyumaz,emerken uyur yatırırım,
sanırım emzirdiğim sürece bu böyle olacak,gece uyandığında yanımda olmasına rağmen zor kaldırıyorum,
beşikte yatarsa kaldırmaya vinç lazım:KK1:
günaydınlar.

hasta bebiklere geçmiş olsun.

ceyce sana da geçmiş olsun.uyuz adam,özür diledi mi bari? müşteri alacak ya fazladan bir tane ezilsek umurlarında değil.

bir hafta şehir dışındayık,tüm düzenimiz bozuldu,uyku düzeni tamamen allak bullak oldu ben olmadan uyumuyo.yine yatağında yatıyo ama kendi kendine uykuya dalmak hayal oldu. yaz tatilinde bozulmuştu tam rayına otumak üzereydi yine başa döndük. bi süre gitmemek lazım bi yerlre.

üstüne bir de hastalandı miniğim. burnu tıkanıyo sonra birden acayip akıyo, ilaç kullanıyoruz o ilaç da ishal yaptı. kıyamam gece nası inliyo uyurken.

zeynepnaz gözün aydın. Allah hayırlısını nasip etsin. kızım yaşına girsin ben de çok istiyorum. okudukça sizi iyice heveseniyorum. hayırlısı bakalım...
size de geçmiş olsun cnm,inş. kısa sürede iyileşir bebikin..
bende bu zamana kadar ne hamilelikte ne doğumdan sonra loğusalıkta nede şimdi 1 gece bile ayrı yatmadık...

ben git demem desemde eşim gitmez...

kaanın çok huzursuz olduğu gecelerde bile gitmez başka odaya benimle birlikte uğraşır bizim veletlen...

canım kosişim benim çok seviyorum seniiii....

dün bana tam 268 yetale verip pardesü aldı ben çok pahgalı lmayalım dediğim halde...
afferim kocenealkisalkisalkisalkisalkisalkis

ohh ne güzel,senin kocenede afferimalkisalkisalkis
selam kızlar çok fenayım boğazlarım aynii yanii cayır cayır yanii grip olcam ellam

büyük oğlan hasta onu doktora götürcem gitmişken çağanıda kontrolünü ettircem hava soğuk yağmur yağiiyo

esracım sen beni anlatmışsın demeyi çok isterdim emme malesef yemek konusu tamam ama temziliği istediğim gibi yapamıyom temizim ama dağınığız

julli gaza gelme yap derle ama bakan tek olusun benden demesi acuk daha büyüsün enzından çişini desin

delf naber
sana ve oğluşuna çok geçmiş olsun cnm,
cnm sen 1 çocuk ve bir de azman bebeyle o kadarını yapıyorsun ya bence çok çok iyi..

kızlar bebekleri özel dr götürenlere bi sorun olacak her götürdüğünüzde vizite ücreti ödüyor musunuz yoksa bi gittiğinizde verip diğerinde ücretsiz mi muayene oluyorsunuz?
biz her seferinde veriyouz esracım

sen berillemi yatıyon ..akşam yanıma alayım dedim melisayı ama nerde zaptetcem..peteğe gidiyo perdeyi ccekiyo dedim biz yatamıcaz herkes yatağına..bu kız neden baaa sarılıp yatmıyo acep :çok üzgünüm:

al egeden e o kadar. çok özeniyorum sarılsın uyusun ama nerdeeeee

demiri zor uyuttum burnu tıkalı ve biraz biraz öksürük başladı serum fizyoloji de sıktırmıyor burnuna zorla sıkabildiğim kadar sıktım

sivri bu bal karabiber karışımını çok öksürük olmadan sürsek ilerlemesini engeller mi ki

canım egeninde öyle. dr dan geldik şimdi serum fizyoljik yerine artık sprey şeklinde olan okyanus sularından sıkabilirsin dedi.

delf naber

he anam geçmiş olsun. hamarat hatunum

merhaba kızlar. biz rutin kontrolden geldik. herşey yolunda çok şükür kilomuz dışında. Egenin kilosu 11.700 çıktı. ayına göre oldukça fazla bu kilonun 1 yaşında olması lazım dedi. sabah kahvaltısındaki pekmezi cevizi ve yağı kaldırdı onun yerine meyve koydu. ben formül mama veriyorum onu da mesela 3 ölçek koymam gerekiyorsa 2 ölçek koy dedi. bir de böyle bakalım dedi.

X