2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sevcan yardım ederdim ama unuttum bende nasıl yapıldığını..

frangipani hoşgeldin.nasılsın tatlı oğluşun nasl

julii niye öyle diyon kocanın memleketine.ne güzel orman havası alır melisa

selam canım, iyiyim.. sen nasılsın? oğluşun nasıl?
Ege büyüyor hızla, dün de ilk dişimiz patladı sonunda.. Rahatladık valla :)

bizde iyiyiz utkucukta tam gaz firarda..
demek ege beyde dişlendi..bu uzun ve engebeli yola hoşgeldi o zaman kaydirigubbakcemile3

bizde iyiyiz utkucukta tam gaz firarda..
demek ege beyde dişlendi..bu uzun ve engebeli yola hoşgeldi o zaman kaydirigubbakcemile3

:) Valla bu kadar hızlı büyüyeceklerini düşünmemiştim, zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.
Bir de hareketli oluyorlar değil mi? Bir dakika yerlerinde durmuyorlar. :dance:

:) Valla bu kadar hızlı büyüyeceklerini düşünmemiştim, zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.
Bir de hareketli oluyorlar değil mi? Bir dakika yerlerinde durmuyorlar. :dance:

gerçektende zamana yetişemiyorum bende..biraz yavaşlasada bu dönemlerin tadını çıkarsak..
utku her çıkıntıya tırmanma peşinde..cüssesine bakmadan her deliğe giriyo vlla..işimiz zoreyvahedigeldismile

selam juli
benim tickerimi
kullanıcı paneline gir tatlım profil düzenle var sol üst tarafta. ona tıkla en asağıda doğum kilo çizelge var..eskisini sil yenisini yap yapıstır
sevcan yardım ederdim ama unuttum bende nasıl yapıldığını..

frangipani hoşgeldin.nasılsın tatlı oğluşun nasl

julii niye öyle diyon kocanın memleketine.ne güzel orman havası alır melisa
hacı ben pek sevmedim merkeze cok uzak can sıkıntısı...
selam canım nasılsın egecik nasıl... dişinizde hayırlı olsun
ben de üzüldüm sonradan,ama ağlamadı neyseki ,ağlasa daha çok üzülürdüm,
sabah erken kalkmam gerektiği için gece uyuyamayınca stres yapıyorum,bir de bugünlerde akbil dolumu yapıyorum dikkat gerektiren bir iş,
eksik çıkarsa benim cepten gidecek...

insan bazen sinirleniyor bana da geliyorlar ama sakin ol sen daha cok üzüleceksin diyip frenliyorum..
nası iş hacı neden senin cepten gidiyor :uhm:

hoşgeldiniz kızlar..
bebeği ellerini bırakıp kendisi ayakta duran varmı..utku çok hevesli yürümeye ama cesaret edemiyo daha elleri bırakmaya..bazen bişeye heyecanlanıyo bırakıyo eller farkedince panikle tutunmaya çalışıyo

hoşgeldiniz kızlar..
bebeği ellerini bırakıp kendisi ayakta duran varmı..utku çok hevesli yürümeye ama cesaret edemiyo daha elleri bırakmaya..bazen bişeye heyecanlanıyo bırakıyo eller farkedince panikle tutunmaya çalışıyo

hoşbulduk canım bizimkisi sıralıyor maşallah ellerini bıraktığımda ayakta durup bir kaç adım atıp hoop diye popo üstüne oturuyor daha cesaret edemiyor.

tutku ayağa kalkıyo ama daha yürüyemiyo ben tutunca bile yürümüyo taytay durmuyo

hoşbulduk canım bizimkisi sıralıyor maşallah ellerini bıraktığımda ayakta durup bir kaç adım atıp hoop diye popo üstüne oturuyor daha cesaret edemiyor.
maşallah kereme..utkuda sıralıyo ama tay tay durmmı deniyo ona ellerini bırakıp duramıyo öyle..onu yapan vrmı merk ettim..yakında yürüür kerem o zaman..
tutku ayağa kalkıyo ama daha yürüyemiyo ben tutunca bile yürümüyo taytay durmuyo

yürür canım daha sırayla yapıyolar..önce sıralıyolar sonra bi cesaret gelirse elleri bırakıyolar sonra yürüme hatta biz onların peşinden kşmakaydirigubbakcemile3

tutkucum yaa öyle gözüküyor bir cesaretini toplasa hiiç durmayacakta fzl düştüğünden tırsıo.herşey yavaş yavaş canım yaa yürümeleri demek peşlerinde koşturmak demek bu yorgunluğun iki katı tatlı yorgunluk demek.

maşallah kereme..utkuda sıralıyo ama tay tay durmmı deniyo ona ellerini bırakıp duramıyo öyle..onu yapan vrmı merk ettim..yakında yürüür kerem o zaman..

yürür canım daha sırayla yapıyolar..önce sıralıyolar sonra bi cesaret gelirse elleri bırakıyolar sonra yürüme hatta biz onların peşinden kşmakaydirigubbakcemile3

Kerem'e de Utku'ya da maşallah..
Aman acele etmesinler yürümek için, bacakları iyice güçlensin de sağlam bassınlar adımlarını.. :KK1:

X