2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar..
ayça geçmiş olsun canım..dikkat et kendine eceyede geçmesin hastlık..ıhlamur iç c vitamini al..
senin kız bence direk koşacak..:KK1:
sivri hayırlı olsun 7. dişiniz..
eçen soryu sormuşsun cevplamaya fırsat olmadı..eski baremin arkasındaki sitelerdeyim evet..gel bi gün beklerim bebişler oynar..
sen hangi dr a götürüyosun oğlunu..

fatmazahra ebbişmi geliyo acep..hadi test yap bizide merakta bırakma..o bahsettiğin şey ne.vücuda zararları neymiş..

günaydın kızlar
sivri hayırlı olsun dişleriniz..ben bügünde adet olmadım belirtide yok test yapmaya korkuyorum :KK43:

kızlar monosodyum glutamat içeren besinleri tüketmeyin diyorlar nelere sebep oldugunu netten okuyun en çokta hazır çorbalarda ve hazır köfte harçlarında cipste varmış.

sağol canım

hayırlı olsun dişiniz cnm,
maşaallah siz 7 lemişsiniz biz 1 tane çıkarabildik daha,
eninde sonunda çıkaracaklar cnm,bilmiyorum büyüdükçe daha mı kolay çıkarırlar ama biran önce çıkarsınlar da kurtulsunlar,

öyle ama biraz daha büyümüş olsa daha kuvvetli dirençli olur hem daha geç çürür...

ben istemiyorum erken çıkmalarını

günaydın kızlar..

eçen soryu sormuşsun cevplamaya fırsat olmadı..eski baremin arkasındaki sitelerdeyim evet..gel bi gün beklerim bebişler oynar..

fatmazahra ebbişmi geliyo acep..hadi test yap bizide merakta bırakma..o bahsettiğin şey ne.vücuda zararları neymiş..

ay canım ya bende orda oturuyodum 1 yıl öncesine kadar keşke daha önce tanışsaydık kız hergün ordan geçiyordum işyeri servisine inip biniyordum

bendeaz aşağıda oturuyordum...

tabi artık değil neyse kısmet değilmiş...

ama yine servis hergün ordan geçiyor gelirim inşallah bigün senide beklerim...

ben zihni akına götürüyorum canım uzman doktor

günaydın kızlar

bizim 7. dişimiz çıktı...

pöf ya ben istemiyorum dişleri

her diş çıkımında oğluşum halsiz düşüyo dün gece bi huysuzlanmıştı

oğlum diş çıkarıyomuş

üstte 4 altta 3 diş oldu
[/QUOTE
hayırlı olsun cnm , olsun atlattınız ıste sız... sıradakı bebıslere darısı...

günaydın kızlar
sivri hayırlı olsun dişleriniz..ben bügünde adet olmadım belirtide yok test yapmaya korkuyorum :KK43:

kızlar monosodyum glutamat içeren besinleri tüketmeyin diyorlar nelere sebep oldugunu netten okuyun en çokta hazır çorbalarda ve hazır köfte harçlarında cipste varmış.

gunaydın fatmacım nelere sebep oluyomuşş emzıren anneler ıcın özellıkle bısey belırtmısler mı?

günaydın kızlar.....
valla bugün pek tadım yok ya...bilmiyorumkismile boğazım ağrıyor , başım ağrıyor...
ece de hala emeklemiyor yaa:1no2: herhalde artık kalkıp direk yürüyecek...
tatlışş ece kaldır totonuu bak annecıgın üzülüo ... gecmıs olsun canm sana da...

günaydın kızlar..
ayça geçmiş olsun canım..dikkat et kendine eceyede geçmesin hastlık..ıhlamur iç c vitamini al..
senin kız bence direk koşacak..:KK1:

gunaydın hemserım tutku2012 :))kaydirigubbakcemile3

sivri dişler hayırlı olsun

ayca cok cok gecmiş olsun...bazı bebekler emeklemez tatlım takma sakın kafana....

sivri ya bak ne güzel olurdu ama yinede uzak değiliz beklerim mutlaka..

zihni akın hangi hastanede..ben osman ünal a götürüyorum ama bu sefer kafamı çok karıştırdı adam gibi dr bulamadım şu çocuğa ya..

hande canım nasılsın..görünmüyosun..
kurbanda azdavaya gelsenize biz gidicez.bide orda buluşma yapim :KK1:

julii sizde ineboluya gidin kastamonuyu fethedelim :KK1:

kızlaaar bizim 2. dişimiz gelmiş,öğlen arasında gördümzemuszemus
beril 2 gecedir çok sık kalkıyordu ,hatta bu gece bir ara uyandı 2 saat uyanık kaldık ,meğer diş geliyormuş,
ben de gece çok sinirlendim berile poposuna vurdum bir kaç kez uyumuyor diyebilmiyorumkismile

günaydın kızlar.....
valla bugün pek tadım yok ya...bilmiyorumkismile boğazım ağrıyor , başım ağrıyor...
ece de hala emeklemiyor yaa:1no2: herhalde artık kalkıp direk yürüyecek...
günaydın cnm,geçmiş olsun ,
beril de hala emeklemiyor ama yakında emeklicek sanırım arka arka emeklemeye başladı,
ayaklarını ve kollarını tam emekleme pozisyonuna getiriyor ama ileri gidemiyor bir türlü..

selamlaaar opuyorumnanaktan
buraya girmeye pek fırsatım olmuyor.
face den takip etmeye çalışıyorum.
umarım bebeler ve güzel anneleri iyidirler.

anaaam ben 77 haftalık hamileymişim .
tickerim öyle diyor :)
uzun zamandır girmediğim belli oldu :KK1:

google dan tickerfactory girdim.bilgilerigirdim ama olmadı:1no2:
umut 29 ocak doğumlu
bi bilen varsa yardımcı olabilirmi?
:nazar:

sivri ya bak ne güzel olurdu ama yinede uzak değiliz beklerim mutlaka..

zihni akın hangi hastanede..ben osman ünal a götürüyorum ama bu sefer kafamı çok karıştırdı adam gibi dr bulamadım şu çocuğa ya..

hande canım nasılsın..görünmüyosun..
kurbanda azdavaya gelsenize biz gidicez.bide orda buluşma yapim :KK1:

julii sizde ineboluya gidin kastamonuyu fethedelim :KK1:
:KK1: ben almayım hacı sevmem oraları eşimin köyü cok ırak kastamodudan...dağların arasında bi yer...
kızlaaar bizim 2. dişimiz gelmiş,öğlen arasında gördümzemuszemus
beril 2 gecedir çok sık kalkıyordu ,hatta bu gece bir ara uyandı 2 saat uyanık kaldık ,meğer diş geliyormuş,
ben de gece çok sinirlendim berile poposuna vurdum bir kaç kez uyumuyor diyebilmiyorumkismile
hayırlı olsun....vurma annesi kıyamam bebişlere... daha bu ikinci yol uzun bizimde 7 cıktı sanki her yer kabarık gece hep ağlayarak kalkıyo emsiği biberonu ısırıyo cok zor onlar içinde
kızlar nasıl düzeltiyorduk bunuCADIARZU

selam canım...
neyi düzeltiyon anamadım

hayırlı olsun....vurma annesi kıyamam bebişlere... daha bu ikinci yol uzun bizimde 7 cıktı sanki her yer kabarık gece hep ağlayarak kalkıyo emsiği biberonu ısırıyo cok zor onlar içinde
ben de üzüldüm sonradan,ama ağlamadı neyseki ,ağlasa daha çok üzülürdüm,
sabah erken kalkmam gerektiği için gece uyuyamayınca stres yapıyorum,bir de bugünlerde akbil dolumu yapıyorum dikkat gerektiren bir iş,
eksik çıkarsa benim cepten gidecek...

kızlar berile pu sana diyorum oda bana pu yapıyor,
çok fena yaa,geçen eminönüne gitmiştik arabayı geride parkettik,bir kaç durak otobüsle gittik,
otobüste yanımızda oturan adam öksürdü ,beril de taklitini yapıyor,numaradan öksürüyor,adamın hoşuna giti beril tekrar numaradan öksüsün diye o da numaradan öksürüyor..

kızlaarr yediremiyorum ama saltanat elden gitti,beril babasının izin döneminde babasına çok alıştı,
hep babası ilgilendi,şimdi onun kucağındayken bana gelmiyor,bir yere oturtup ikimizde gel yapıyoruz babasına atılıyor,çok babacı oldu yaaa:gitme:

sevcan35lilypie den tekrar ticker yap istersen,
http ile başlayıp png ile biten yeri kopyalayıp yapıştırıyorsun,tırnak işaretlerini koplamıyorsun

Son düzenleyen: Moderatör:
evet o dediğin alanı bloglamaya çalışıyorum hepsi bloglanıyor.off beceremiyorum:1no2:

X