2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah berile bir sürü şey öğrenmiş annesiiii tam mıncıklamalık oldu desene :)))
ahh canım bizim şu gazımız hiç bitmiyor aklında olsun arkadaşım söyledi yavaş yavaş ılık su içirecekmişsin bağırsaklar yumuşuyormuş bu gece bizde yine oldu suyu hazırladım Uras uyudu deneyemedim :)

rapunzel maske tak canım ben öyle yaptım bılaştırmadım canım sütten geçmiyo o konuda endişelenme C vitamini al

sağol canım aslında bugün hastanede aklımdaydı alayım onlardan demiştim unuttum bak görüyormusunnn (

tutkucum sizede geçmiş olsun inşallah geçmek üzeredir utkumunda seninde hastalığınız havalar sakat ortalık hastalık kaynıyor yaaaa ((
ayarlıyalımda bir buluşma organize edelim yine özleştik valla dimii
bende öpüyorum seni ve yakışıklı utkuyu...

rapunzel geçmiş olsun cnm bitkisel şeylerde yap destekle bari
sağol canım ıhlamur içiyorum, mandalina falan yığdım önüme :))

rapunzel canım aynen canım özleştik valla ayarlayalım bi gün..
hatta şu oyun grubu olayıyla başlayalım buluşmaya..

rapunzel canım aynen canım özleştik valla ayarlayalım bi gün..
hatta şu oyun grubu olayıyla başlayalım buluşmaya..

sezer ve jasmin neler yapmış memnun kalmışlarmı acep?
öğrendiklerini bizimkilere öğretsinler :)))

ben 8-10 ekim tarihlerinde iş için ist.dışında olucam bir tek o hafta uymuyor onun haricindeki hafta sonları uyar bana

zambakkız ilk doğumun sezaryen miydi? dikişlerle ilgili bi problem oluyormuymuş sordun mu doktoruna?

valla doktorum beni korkutmakmı istemedi yoksa gerçektenmi öyle bilmiyorum. dikişlerini ben yaptığım için korkma bişey olmaz dedi.
valla umarım bişeycik olmaz

selam kıslar nasılsınızzz ya bu topici açmayı unutmuşum yaaa nabersiniss napıyosunuss :))

günaydın herkese.

ayçacım Ayaz'ın hırıltısı geçti çok şükür. ama tedaviye en az 1 sene daha devam edeceğiz. 1 sene içinde tekrar astım krizi geçirmezse o zaman geçti diyebiliriz ancak.
oh çok sevindim Ayaza.. inş.bi daha öyle kötü olmaz..
valla doktorum beni korkutmakmı istemedi yoksa gerçektenmi öyle bilmiyorum. dikişlerini ben yaptığım için korkma bişey olmaz dedi.

zambakkız tbrkler canım hayırlı olsun hamileliğin...

zambakk hamilemisinnn, hayırlı olsun kuzum yaa kendi isteğinle mi olduuu :)

kızlar saç kurutma makinasını gaz probleminde kullandık demişsiniz
düşündüm düşündüm çözemedim
nasıl kullandınız

naber ndk
çocuklarla uğraşırken herşeyi unutuyoruz
ben bazen yemek yemeyi bile unutuyorum

kızlar saç kurutma makinasını gaz probleminde kullandık demişsiniz
düşündüm düşündüm çözemedim
nasıl kullandınız

iyilik ne olsunn eymen bey erken uyudu kötü yaptı durur durur 11 de uyanır yine 2 den 3 ten aşşa da uyumaz yandık bu gece :)

bebişlerin gaz probleminde mi kullanmışlar sesiyle rahatlıyolardı ya küçükken demekki gaz da çıkarıyolardı :):sinifsinif:

hayırlı olsun diyenlere teşekkür ederim isteyenin darısı başına evet zambakkız benimkide kaza oldu

selam kizlar nasilsiniz??

hasta olan bebislere gecmis olsun
hasta annislerde varmis onlarada gecmis olsun
cabuk iyilesirsiniz insallah

benim kiziminda dun burnu akti disaridaydik
ama bugun iyi gibi
zaman hizla geciyor nasida buyuyorlar
bizimkinin bir emeklemesi yoktu oda oldu
fildir fildir donuyor ortalikta cokta seri masallah
2 disimiz var baya buyuduler ucuncu yolda..
baba, gel baba, mama, dede diyorduk anne de dedik sonunda
herseyi anliyor artik bu aralar hayir i ogretiyorum
zararli seylere yonelince no no diyorum isaret parmagim havada sallayarak
zilli kizim onuda ogrendi geriye bana ayni hareketi yapiyor no no no diyerek :))
tay tay da yapiyor seri bir sekilde tutunarak ayakta yuruyor ilerliyor tek eliyle ilerliyor donuyor vs.
ayakta ellerini birakip durabiliyor 5-10 saniye
yakinda yurucek gibi
gecen gun iki katli cekmecenin alt katini acmis oynuyordu icindekilerle
nasil yaptiysa mobilyayi kafasina gecirdi
sukur birseyi yok bacakta iki hafif cizik disinda
yandik ki ne yandik cok dikkat etmemiz lazim..

Son düzenleme:
selam kızlarr ıyı aksamlar aramızda hamıle mı var?anamm kaza kursunumu?bı topıge gıreyım dedım neler olmus nelerrr hayırlısı olsun ılaydaa zor olcak ama sonunda super olcak darıs bıze:)

desene turkce ogrenmeden ıngılızce ogrencek benım kızda ben yabancı dızılerımı ızlerken benle ızlıyo dıyorum ıkı dıl bırden ogrensın arasıra ıngılızce konusuyorum ama faydası olur mu acaba?

faydasi olur tabiki canim
bende hem turkce hem ingilizce ogreterek buyutecegim
benimki mecburen olacak

buradaki bebeler gorsen turkce konusanla turkce,
ingilizce konusanla ingilizce konusuyor
sende ogret

Rana
masallah Vildan çozmus konusmayi:)))

yurt disinda yasamanin bir avantajida bu iki dil birden ogreniyorlar.bakalim biz napıcaz.gerçi dusunmek için erken :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…