2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben hala adet olmadım,aranızda adet olmayan kaldı mı:uhm:

ben de olmadım gayet de memnunum bu durumdan sırnaşık şey ama bazen korkuyorum test çözüyorum ne olur ne olmaz diye :roflol:

günaydın herkese.

ayçacım Ayaz'ın hırıltısı geçti çok şükür. ama tedaviye en az 1 sene daha devam edeceğiz. 1 sene içinde tekrar astım krizi geçirmezse o zaman geçti diyebiliriz ancak.

esmercim çok sevindim canım

zambakkız ilk doğumun sezaryen miydi? dikişlerle ilgili bi problem oluyormuymuş sordun mu doktoruna?

mehlika bende aynisini dusunuyorum sadece gece 4-5 oluyor
beril gece genellikle 3 kez emiyor ama bazen 4-5 olduğu da oluyor,
dişi çıkacağı zaman bir kaç gece çok fazla emdi,sabah balon gibi şişmiş bez alıyordum altından..
ben de olmadım gayet de memnunum bu durumdan sırnaşık şey ama bazen korkuyorum test çözüyorum ne olur ne olmaz diye :roflol:

ben de memnunum aslında da artık endişelenmeye başlamıştım,
sizlerin de olmadığınızı öğrenince rahatladım,
sen de emzirmeye devam ediyorsun öyle değil mi?

beril gece genellikle 3 kez emiyor ama bazen 4-5 olduğu da oluyor,
dişi çıkacağı zaman bir kaç gece çok fazla emdi,sabah balon gibi şişmiş bez alıyordum altından..

ben de memnunum aslında da artık endişelenmeye başlamıştım,
sizlerin de olmadığınızı öğrenince rahatladım,
sen de emzirmeye devam ediyorsun öyle değil mi?

selam kızlarrr çok kötü grip oldum doktora gittim bir sürü ilaç yazdı inşallah çabuk atlatırım :KK43:((

mehlika canım bende 2. keredir oluyorum olmayınca ne güzeldiiiiiiiii

rapunzel geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce iyileşirsin,uras nasıl,o hasta olmaz inş..

mehlika daha tık yokmu kızım sende maşallah yaşına kadar gelmeyecek herhalde adetin.

rapunzel geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce iyileşirsin,uras nasıl,o hasta olmaz inş..

sağol canım inşallah....
Uras ne yapsın kudurup duruyor gecelerdir uyutmadı hem gaz hem diş derdinden bir keresindede nazarlandı olan bana oldu bu kadar uykusuzluktan sonra vücut çabuk teslim oluyor hastalığa maalesef..inşallah bulaşmaz ona :KK43:

berilcik nasıl ?

rapunzel geçmiş olsun canım işallah biran önce atlatırsın dikkat ette bebişe bılaştırma

mehlika sütten kesileceği zman adet oluyorsun sütün azaldığında benim bitmeye yakım hemen adet oldum .yaklaşık 1 aydırda emmiyor buğlem

mehlika daha tık yokmu kızım sende maşallah yaşına kadar gelmeyecek herhalde adetin.
fisfisfis:sm_confused:
selam kızlar nasıl gidiyo herşey yolundamı
hoşgeldin cnm,bilmem yolundadır heralde,sen nasılsın,oğluşun nasıl?

sağol canım inşallah....
Uras ne yapsın kudurup duruyor gecelerdir uyutmadı hem gaz hem diş derdinden bir keresindede nazarlandı olan bana oldu bu kadar uykusuzluktan sonra vücut çabuk teslim oluyor hastalığa maalesef..inşallah bulaşmaz ona :KK43:

berilcik nasıl ?

inş. geçmez urasa cnm,sen de bir an önce iyileşirsin inş..
beril iyi,gece uykusuzluğu bizde de devam ediyor,gazını geceleri hala zor çıkarıyor,mızmızlanıyor gaz çıkaracağı zaman..
onun dışında yeni yeni şeyler öğrendi..
ağzıyla bıı yapıp parmağıyla dudağına aşağı yukarı sürtüyor biliyorsundur o hareketi,
anlatamadım ama öyle yapıyor,ağzını açıp aaa sesi çıkarıp ağzına hafif hafif vuruyor veya benim vurmamı istiyor kesik kesik aa sesi çıkmış oluyor,
bay bay yapmayı öğrendi,
şarkı söyleyince oynuyor,ayaktaysa dizlerini kırdırarak oynuyor,bir de şarkı söylüyor göya sesler çıkarıyor kendi dekaydirigubbakcemile3
ayağımda uyutmaya çalıştığımda kendi ninnisini kendi söylüyor eee eee diye,
emmek istediğinde memme diyor,
canım benim yaa,yeni şeyler öğrendikçe çok daha tatlı oluyor bunlarŞenizŞeniz

rapunzel maske tak canım ben öyle yaptım bılaştırmadım canım sütten geçmiyo o konuda endişelenme C vitamini al

selam kızlarrr çok kötü grip oldum doktora gittim bir sürü ilaç yazdı inşallah çabuk atlatırım :KK43:((

mehlika canım bende 2. keredir oluyorum olmayınca ne güzeldiiiiiiiii
canım çok geçmiş olsun bende geçen hafta hastaydım banada bi sürü ilaç yazdı dr..kullanıyorum hala tam olarak iyileşemedim..4 yıldır falan hasta olmuyodum bi oldum tam ldum..
utkununda burnu akıyo hafif arada öksürüyo ya böyle atlatıyo hastalığı yada daha olucak.gerçi 4 5 gündür böyle daha ağırlaşmaz diye düşünüyorum..
inşallah urasada bulaşmaz biz neysede onlrda çok zor luyor hastalık..denek nazar değdi urasıma.o tatlılığa değmzse şaşarım zaten.çok öp yerime tatlımı
tutku ve öğretmenin enasılsınız görüşemiyourz hiç

canım hastaydım geçen hafta fazla giremedim..bi yandan utkuyla uğraşıyorum fursat kalmıyo pek girmiye..
sen nasılsın buğlem nasık..babaannesi gitmiş galiba ne desem,gözünaydınmı allah kavuştursunmu..

X