2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

deppo kız niye sordun
yoksa Gülşah'a kardeş mi istiyon?

yok canıııım daha erken :)) 2 yaşına bassın bizimki düşünürüz o zmn şakkıdı

hayırlı olsun diyenlere teşekkür ederim isteyenin darısı başına evet zambakkız benimkide kaza oldu

hayırlı olsun ilayda, geçmiş olsun mu demek gerekir yoksa :uhm:

faydasi olur tabiki canim
bende hem turkce hem ingilizce ogreterek buyutecegim
benimki mecburen olacak

buradaki bebeler gorsen turkce konusanla turkce,
ingilizce konusanla ingilizce konusuyor
sende ogret

süpper ya, ben de bazen ingilizce konuşuyorum, cnbc izlerken sesini açıyorum fln, ilk 3 yaşta ne yüklesek kardır

gunaydinnnn arkadaslar

bnenim yaramaz uykusunu yine tam allamadan kalkti tabi bende...oyunda oynanmıyor.ayagimda sallamayi bile deniyorum artık uyusun diye.

kızlar saç kurutma makinasını gaz probleminde kullandık demişsiniz
düşündüm düşündüm çözemedim
nasıl kullandınız
karnına tutuyordum cnm,iyi geliyordu,gazdan ağlarkan yapıyordum genellikle,susuyordu makina çalışınca..
maşaallah kızına cnm
selam kızlarr ıyı aksamlar aramızda hamıle mı var?anamm kaza kursunumu?bı topıge gıreyım dedım neler olmus nelerrr hayırlısı olsun ılaydaa zor olcak ama sonunda super olcak darıs bıze:)
ikinciyi hemen istiyor musun cnm:uhm:
saol canim
gun boyu bidi bidi hic susmuyor
birde benim kizim Allah diyor
arka arkaya siraliyor :))

beril de ben öğretmeye çalışırken bir iki kez dedi ama tam telaffuz edemiyor,inş. beril de öğrenir..

sivri nbr cnm,
ben işyerimden faceye girebiliyorum artık,adres kızmındaki http nin yanına bir s koy açılıyor o şekilde ama her açtığın sayfada sayfa görüntülenimiyor yazısını görünce bu işlemi tekrarlıyorsun,
benim bilg.biraz dandik çok yavaş açılıyor sayfalar ama en azından ana sayfayı görebiliyorum..

tşk ederim cnm..
senin oğluşta çok şeker ve de çook yakışıklı,
feyzann yakışıklı damadı var:))

Sağol canım ya bulmuş yakışıklı çocuğu kızını vermek için naz yapıyor.sonra o dolanacak peşimde kızımı size vereyim diye ama ozamanda ben naza çekecem kendimisempatiksalakcinni delikafadulden

Sağol canım ya bulmuş yakışıklı çocuğu kızını vermek için naz yapıyor.sonra o dolanacak peşimde kızımı size vereyim diye ama ozamanda ben naza çekecem kendimisempatiksalakcinni delikafadulden

ben bişey demeyim,sonra dünürler arasına girip kötü olmayım:))

gunaydin tekrarrrr:)
uyudu bi 20dk kadar da kendine geldi ben de kahvaltimi yaptim

ceyceee

ben de oglunu çok begendim masallahi varr.en çok gulusunu sevdim ama hep güler öyle insallahh yavrular:))

kızlar bebişlerinize çubuk kraker yedirdiniz mi hiç?
beril çok seviyor çubuk krakeri,bir yiyişi var görseniz,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…