2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydinnnn kızlar....

mehlika bende de hala tık yok:))

zambak hayirli olsun bebegin:))ben de cinsiyeti merakla bekliyorum tabi ki once saglikli olsunda...sende beslenmene ekstra ozen goster seni çok etkiler

günaydınn....
zambakkız....hayırlı olsun..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
esmercim..Ayaz zor ve sıkıntılı bir sene geçiriyor...ama sonrası iyi olacak inşallah..eltimin oğlu da prematüre doğmuştu.Onun da ilk yılı böyle sıkıntılı geçmişti.şimdi maşallah..çok da sağlıklı...zemuszemus
berra hanım hala diş çıkarmadı...başka çıkarmayan var mı bizden başka....:gitme:.

merhaba rylai...diş çıkarmayı bekliyoruz canım..bir türlü çıkmadı....ohaoldumsmile...sen nasılsın?

merhaba Algor,Rylai
Algor dişi çıkmayan var hala..
esmer aman aman masallah geçmiş hirilti.hadi bakalim

gunaydinnnn kızlar....

mehlika bende de hala tık yok:))

zambak hayirli olsun bebegin:))ben de cinsiyeti merakla bekliyorum tabi ki once saglikli olsunda...sende beslenmene ekstra ozen goster seni çok etkiler
1 kişinin daha olmmasına sevindim cnm,sanırım hala bilfiil emzirdiğimizden adet olmuyoruz anlaşılan,şayet ben berili gece gündüz dahil toplam 7 kez emziriyorum,sen günde kaç kez emziriyorsun cnm:uhm:
saç kurutma makinesi ben kullanmayı pek dusunmuyorum.nette de var bu konu ile yazı..
paylaşımın için tşkkürler,şimdiye kadar saçını kurutmak için kullanmadım kızıma bundan sonra da kullanmıcam..
http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...detlerinizin-analizi-cinsiyet-secimi-104.html

arkadaşlar 1 saattir şu topiğe dalıp gittim ya
sanki 2.ciyi düşünyormuş gb

hayırdır bacım,ikinciyi mi düşünüyorsun,
bir de sen niye depersyona girdiydin,neden 10 gün yoktun anlat bakem,bir mahsuru yoksa..

geçen gun sutaşin muzlu pudingini yiyordum kerem nasıl yemek istedi hadi verim dedim amann Allahim illa yiyecek verdim ama içime sinmedi tabi katkili diye. ve hemen arastirdim şekersiz muhallebi

ve bunu buldum.bugun denemek istiyorum.

selam kızlar..
bugün utkuyla bi çığır açtık ve 12 de uyandık..eşimde işten eve geldi bişey almaya bizde yataktan yeni kalkmıştık oh keyfe bak diyo..:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…